שרשור הכוונה ומודיעין 12/10

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
איך אני מגיעה לאיזור תעשיה באר טוביה ????????
אני מגיעה לצומת באר טוביה באוטובוס והשאלה היא: איך אני מגיעה מהצומת לאיזור תעשיה ? בררתי באגד,מטרופולין ,הם לא מפעילים! אשמח לתשובה מהירה תודה :)
אני חושב שזה מרחק הליכה מצומת באר טוביה
אל צומת (או מסעף) באר טוביה מגיעים קווים 301 ו-310 (של מטרופולין כמדומני) ו-437 של אגד.

olli3

New member
מנהל
437 - אני מניח שזה תלוי איפה עולים
תודה על התיקונים.
ל437 אין הורדה עד וכולל צומת מסמיה
לא משנה איפה תעלה בדרך בין אשקלון לשם לא תוכל לרדת כלל וכלל. תחנה ההורדה הראשונה בקו 437 היא התחנה שאחרי צומת מסמיה (מסעף היישוב שערי אברהם). לעומת זאת בכיוון הפוך ניתן לעלות על 437 עד לצומת הכניסה לקרית מלאכי המערבית (צומת לפני צומת טוביה). מצומת טוביה וכולל כל התחנות הן תחנות הורדה בלבד.

DeVlan

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 12/10
צומת הרצליה
שלום! אני מגיע מחר עם רכב ומשם עולה על אוטובוס בצומת הרצליה. האם מישהו יודע להכווין אותי לאן כדאי לי להגיע עם הרכב על מנת שאוכל להחנות אותו במקום קרוב ...ובנוסף להסביר לי איך מגיעים לצומת הזאת? לא הצלחתי להבין איפה היא - קורבה לסירה או לרבין\כפר שמריהו? בנוסף אני לא תושב הרצליה ככה שאם מישהו יודע על חניה בחינם באזור... תודה ויום טוב

olli3

New member
מנהל
צומת הרצליה
שלום! אני מגיע מחר עם רכב ומשם עולה על אוטובוס בצומת הרצליה. האם מישהו יודע להכווין אותי לאן כדאי לי להגיע עם הרכב על מנת שאוכל להחנות אותו במקום קרוב ...ובנוסף להסביר לי איך מגיעים לצומת הזאת? לא הצלחתי להבין איפה היא - קורבה לסירה או לרבין\כפר שמריהו? בנוסף אני לא תושב הרצליה ככה שאם מישהו יודע על חניה בחינם באזור... תודה ויום טוב
צומת הרצליה נמצא בין מחלף רבין למחלף הסירה.

elitrou

New member
צומת הרצליה
מאיפה אתה מגיע?
עקרונית כדאי לחנות ליד תחנת המשטרה של הרצליה. יש שם חניה בד"כ והיא נמצאת במרחק הליכה קצר מתחנות האוטובוס לכיוון צפון. מדובר בקצה רחוב שפיים. תוכל למצוא את המקום במפה או ב-GPS.

DeVlan

New member
מאיפה אתה מגיע?
עקרונית כדאי לחנות ליד תחנת המשטרה של הרצליה. יש שם חניה בד"כ והיא נמצאת במרחק הליכה קצר מתחנות האוטובוס לכיוון צפון. מדובר בקצה רחוב שפיים. תוכל למצוא את המקום במפה או ב-GPS.
תודה רבה, מגיע מכיוון רעננה
אז נראה לי שהבנתי ל-מה אתה מתכוון. תחנות האוטובוס לכיוון צפון שנמצאות ממש ליד הגשר הן הכוונה לצומת הרצליה? כי לפי הבנתי זאת צומת הסירה...

elitrou

New member
תודה רבה, מגיע מכיוון רעננה
אז נראה לי שהבנתי ל-מה אתה מתכוון. תחנות האוטובוס לכיוון צפון שנמצאות ממש ליד הגשר הן הכוונה לצומת הרצליה? כי לפי הבנתי זאת צומת הסירה...
כן. מחלף הסירה נמצא תחנה אחת דרומה משם.

אוהד11

New member
איך מגיעים משד' דוד המלך בת"א לתחנת רכבת
האוניברסיטה?יש אפשרות לא ברכבת? חבל אני רוצה לנצל את החופשי חודשי... מדובר על מחר בשעות הערב.. תודה מראש
מאיכילוב קו 28, האחרון מספר דקות לאחר 8 בערב
מאבן גבירול קווי מטרופולין 47/48/247 עד תחנת האוניברסיטה

cwen

New member
איך מגיעים משד' דוד המלך בת"א לתחנת רכבת
האוניברסיטה?יש אפשרות לא ברכבת? חבל אני רוצה לנצל את החופשי חודשי... מדובר על מחר בשעות הערב.. תודה מראש
אם אתה קרוב לאבן גבירול - קו 25
אם אתה קרוב לוויצמן - קו 7.

מצב
הנושא נעול.
למעלה