מצעד מדונה הגדול

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif

בלדה אקוסטית יפה. ליעד אם אתה לא מכיר-להכיר מהר ,אתה תאהב את השילוב של מדונה ואקוסטית

DanielTZ

New member
מרגש...

היא כתבה אותו לבד? בכל מקרה.. הלחן מעולה והיא נשמעת בו טוב מאוד.. שומעים שזה בתקופה של פיתוח הקול (כמו ביול סי ואי וואנט יו).. חבל שהוא לא זכה לביצוע לייב.. מצד שני.. זה יכול להרוס אותו.. (תמיד שיבצתי אותו במופע האנפלאגד הדמיוני שאני מתכנן לה)

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifמקום 28../images/Emo41.gif

מקום 28 Mother and father שנה: 2003
עולים הלאה, וכאן אנו מוצאים שיר יחסית חדש, הנציג הראשון והאחרון מהאלבום "אמריקן לייף", האלבום הכי פחות מצליח של מדונה (מכר רק 3.5 מיליון עותקים) , למרות שבעיניי הוא לא הכי פחות טוב ומכיל כמה וכמה שירים טובים. וזה השיר הכי טוב בו בעיניי.
בהמשך לנושא שעליו דברנו במקום 32 ("פרומיס טו טריי") ,גם פה עוסקת מדונה בנושא כל כך כאוב ואישי מחייה- מותה של אמה וגם, התנהגותו של אביה אליה אחרי המוות. היא פונה פה לאמא שלה באופן ישיר ומספרת לה עד כמה היא חסרה לה ואיך כל מה שהיא האמינה בו נשבר בעקבות אובדן אמה. היא מתמודדת פה עם התנהגותו של אביה אליה, שהיה אדיש ולא היה מספיק "אכפת לו" ממנה. שיר מאוד מרגש ואני במיוחד אוהב לשמוע אותו בביצועים החיים שמדונה שרה בצורה כל כך מרגשת ונוגעת ללב.
בדיוידי האחרון שיצא לה "אני הולכת לגלות לכם סוד" , בדיסק ההופעה (אודיו) ישנו את הביצוע לשיר למי שמעוניין..מומלץ...
הוא לא יצא כסינגל, וחבל. אבל דווקא הוא זכה להחייאה שנה אחרי שהאלבום יצא. בסוף שנת 2004 הוציא פיטר ראופר רמיקס לשיר שאותו כלל באוסף שלו "לייב אין דה רוקסי 4". הרמיקס הצליח במיוחד ואף הגיע למקום ה-9 במצעד הדאנס של בילבורד.
ממילות השיר: There was a time I was happy in my life There was a time I believed I'd live forever There was a time I prayed to Jesus Christ There was a time I had a mother It was nice Nobody else would ever take the place of you Nobody else could do the things that you could do No one else I guess could hurt me like you did I didn't understand, I was just a kid Oh mother, why aren't you here with me No one else saw the things that you could see I'm trying hard to dry my tears Yes father, you know I'm not so free I've got to give it up Find someone to love me I've got to let it go Find someone that I can care for I've got to give it up Find someone to love me I've got to let it go Find someone that I can care for
למה הוא בטופ 40
מדונה 2003 מתמודדת עם אובדן אמה ואופיו של אביה בשיר אחד. מעין שילוב של "פרומיס טו טריי" ו"או אבא". ועושה את זה בצורה מרגשת למדי.

הנוכחות היחידה מאמריקן לייף?

די, לא נכון. למרות כל מה שאומרים - זה דיסק ממש טוב. לא אהבת את X Static משהו? (חח) או...היו עוד שירים טובים בדיסק..... מצעד מוזר מאוד אבל זה לפי מה שאתה אוהב,

nerod 72

New member
אהבתי....

להיפך ממש אהבתי את: -איזי רייד -אקסטטיק פרוסס -אינטרוונשן -נתינג פיילז.... אבל מן הסתם יש כל כך הרבה שירים אהובים, אז איכשהוא חייבים להעיף הרבה.. מתוך 200 שירים של מדונה אולי רק 10 אני ממש לא אוהב..... אז לצמצם 180-190 ל40 זו משימה קשה וכך יוצא שעשרות שירים מדהימים נמצאים בחוץ....

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif

אחד האהובים עליי מהאלבום אמריקן לייף וחבל חבל חבל שיש רק נציגות אחת לאלבום המצויין והאנדרייטד הזה במצעד. אבל איש איש וטעמו..

Carlo Cest Moi

New member
שיר נסיוני ומעניין

כל השבחים למירוויז על האומץ בהפקה, מאוד אוהב אבל לא בטופ 40 שלי. באמת חבל שאין לפחות עוד נציג אחד מ- AL.

היא כזאת צינית! אני ממש אוהב את

ששיר אבל איך לאזעזל הוא הנציגות האחרונה??? לא יהיה "שום דבר לא נכשל" או "אמריקן לייף" ו אפילו לא "דרך קלה"??? בין השירים הכי טובים של מדונה אוור!

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifמקום 27../images/Emo41.gif

מקום 27 Why it's so hard שנה: 1992
עולים למעלה וכאן שיר מהאלבום המדהים "אירוטיקה" , ושוב לא סינגל. רצועה מספר 11 באלבום מדברת על כמה שנאה וכמה צרות עין ורוע יש באנושות בינינו לבין עצמנו וכמה צריך ללמוד לאהוב אחד את השני כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר... "למה זה כל כך קשה לאהוב אחד את השני"? זה אמנם נשמע קיטשי בטירוף , אבל זהו שלא. מדונה מעבירה את המסר בצורה אותנטית, עם הפקה מדליקה..
ב"גירלי שואו" , הטור שבא בעקבות האלבום, מדונה לוקחת את השיר לכיוון סקסי הרבה יותר( ומי שראה את ההופעה יבין)...ומי שלא, מומלץ לראות... שיר שתמיד נשמע נכון , במיוחד היום ויש לו תחושת על זמניות מדהימה.... ואם יש משהו שצריך ללמוד מהשיר, זה באמת לאהוב אחד את השני יותר...
ממילות השיר: Why's it so hard to love one another Why's it so hard to love (repeat) What do I have to do to be accepted What do I have to say What do I have to do to be respected How do I have to play What do I have to look like to feel I'm equal Where do I have to go What club do I have to join to prove I'm worthy Who do I have to know Chorus: I'm telling you brothers, sisters Why can't we learn to challenge the system Without living in pain Brothers, sisters Why can't we learn to accept that we're different Before it's too late (first time only) Why's it so damn hard (all other times)
למה הוא בטופ 40? שיר עם מסר מאוד חזק ועל זמני.

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo99.gif

אחד השירים החזקים של מדונה שהם מוטו בשבילי. על קבלת השונה,ועל זה שהשונה קודם כל צריך לאהוב את עצמו כשונה לפני שאחרים מקבלים אותו. יוצא נגד צביעות ושנאה של החברה. הרבה מעריצים שלה רואים בשיר הזה סוג של המנון לליברליזם וחופש. נ.ב-במקרה בלי קשר החלפי בבוקר חתימה,הפלא ופלא

DanielTZ

New member
שיר חזק

מילים לא הכי מתוחכמות אבל מאוד חזקות ונוקבות.. אני אוהב את סגנון הכתיבה הזה (השיר מורכב מהרבה שאלות), אחת ההופעות הווקאליות החזקות של מדונה בהופעה.. ובכלל הופעה מעולה

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifמקום 26../images/Emo41.gif

מקום 26 Waiting שנה: 1992 שוב אנחנו נתקלים ב"אירוטיקה"....
מדובר בשיר עם הפקה מיוחדת , הפקה טריפ הופ מדליקה ביותר והנה שוב מדונה מחדשת ומקדימה את זמנה.... מדונה לוחשת בצורה סקסית ביותר בשיר בזמן שהיא "מחכה" לגבר שלה אבל בעצם יודעת שחבל על הזמן שלה....ושבעצם היא לא צריכה את הגבר הזה שרוצה ממנה רק סקס... אני הכי אוהב בשיר את השורה בסוף דווקא: “Next time you want pussie just look in the mirror baby” יעני הכי קוברת....חחח בקיצר מדובר באחד השירים היותר מיוחדים של מדונה, במיוחד בעניין ההפקה והוא בעצם אחת הרצועות הטובות באלבום המדהים הזה שלא חף מלהיטים ודברים מעלפים....
וכאן התוודות קטנה: תמיד שאני שומע את השיר, אני נזכר באופן אוטומטי בקרן (קרנוק) מהפורום, שאני יודע שהוא אחד השירים האהובים עליה של מדונה. אז את המקום הזה אני מקדיש לך קרן....
ממילות השיר: Well, I know from experience That if you have to ask for something more than once or twice It wasn’t yours in the first place And that’s hard to accept when you love someone And you’re led to believe in their moment of need That they want what you want but they don’t Bridge: Don’t go breaking my heart like you said you would Baby, you’re no good And you hurt me like no other lover ever could Don’t go making me cry You’re gonna say goodbye Baby, tell me why Tell me why or you’re gonna have to justify this Waiting for you I’m waiting Can’t you see I’m waiting for you Don’t break my heart
למה הוא בטופ 40
הפקת טריפ הופ המדהימה ומדונה סקסית בו בטירוף ...

למעלה