טופיק

Charmed by love

New member
../images/Emo41.gifטופיק../images/Emo41.gif

אז ככה... בגלל שאני נכנסת לפורום מדי פעם ורואה אותו באותו מצב החלטתי לעשות טופיק. נקווה שהוא יהיה מעניין. כל אחד רושם שיר\מורל תנועתי כלשהו. אסור יותר מאחד בהודעה. בסוף אני אאסוף את כל המורלים ויעשה מזה מאמר. מנהלים... נכון שאתם גאים בי?

Charmed by love

New member
אז אני אתחיל.

מממ...*חושבת* מצאתי. כל הקבוצות בשמיים, כל הקבוצות בשמיים, כל הקבוצות בשמיים ואנחנו אלוהים!

Charmed by love

New member
לא עולים לי מורלים...../images/Emo15.gif

הנה אחד! בצעקות:לב שרון (או כל ישוב אחר) הם אגדה! ברגיל ואפילו שקט: וכל השאר הפ פסדר... בצעקות:לב שרון (או כל ישוב אחר) הם אגדה! ברגיל ואפילו שקט: וכל השאר הפ פסדר...

hadasbaril

New member
אממממממ......

בנוסף לכול השירים במורל באתר החטבמ? אז "יש לי צב שקוראים לו יהושע .הוא תמיד מציל את המצב

yotamstei

New member
בבקשה

ע"פ השיר "מחר": צורן (או כל מילה אחרת בעלת שתי הברות) נה נה נה נה נה נה נה... וככה זה ממשיך כאשר מדי פעם שמים את המילה.

מאיושית

New member
מאוד גאים!../images/Emo9.gif

שיר מורל.......הממממממ...........תנו לחשוב.......מצאתי! "אאאאאאאאאאאאאאם המצב גרוע, הכל יהיה בסדר, כי מי זה פה מגיע? גזר, גזר, גזר! גזר אימפריה תנו כפיים בבקשה...!" (ופה מתחילים למחוא כפיים). שמעתי גם גרסאות של מועצות אחרות, למשל: במקום ה"בסדר" אומרים "שגעון" כששם המועצה הוא למשל: "לב השרון"\ "מבואות חרמון". כפיש???

מאיושית

New member
מאוד גאים!../images/Emo9.gif

שיר מורל.......הממממממ...........תנו לחשוב.......מצאתי! "אאאאאאאאאאאאאאם המצב גרוע, הכל יהיה בסדר, כי מי זה פה מגיע? גזר, גזר, גזר! גזר אימפריה תנו כפיים בבקשה...!" (ופה מתחילים למחוא כפיים). שמעתי גם גרסאות של מועצות אחרות, למשל: במקום ה"בסדר" אומרים "שגעון" כששם המועצה הוא למשל: "לב השרון"\ "מבואות חרמון". כפיש???

Charmed by love

New member
על אותו בסיס...../images/Emo15.gif

אם המצב גרוע, נאכל פה על-האש. כי מי זה פה מגיע? הכי טובים חרמ"ש! זה של חרמ"ש...חרות-משמרת

TIS

New member
מוראל כפר החורש ../images/Emo13.gif

סתם כי משעמם לי וזה אחד השירים היותר ארוכים שאני מכיר... כל החברות השמחות (עפ"י "כל המילים השמחות") כל החברות השמחות יצאו שוב בהורה סוערת והייתה נסיעת ותיקות אל הקניון בנצרת עם שחר הלילה נמלט טובע העמק באור יפיע באופק נבלעת נושק צביקה לנעמי יבור לו היית לצידי ורצית שנצא לאיזה בילוי לא נורמלי הייתי מציע ישר בלי חשש סיבוב על הטרקטור של עלי כי הרי המקום כה נחמד כה יפה ותושביו בו טובים מן השורש כן זה קיבוצי קיבוצי המופרט זהו קיבוץ כפר החורש. P.S. מי שלא מכפר החורש לא יבין את זה...

A prinsess

New member
לכל אלה שכתבו את השירים

תגידו לי אנשי תנועה יקרים - איך אתם בכלל מרשים לעצמכם לכתוב הודעות בזמן הטיול ??? בושה וחרפה!! היה טיול פשוט מ--ע-ו-ל-ה היה לי הכי כיף בעולם!!!! אבל בחזרה לנושא - יש לכם לפחות תירוץ מתקבל על הדעת לזה שלא הפגנתם נוכחות?

מאיושית

New member
לכל אחד יש את סיבותיו

חוצמזה, מי אמר שאי אפשר להיות איש תנועה אם לא יוצאים לטיולים??? בכל מקרה, ברוכה הבאה לפורום

kedeman

New member
יבוא היום

יבוא היום יבוא הקץ נתלה את צ´רטקוף/פרנקו/כל אחד שרוצים על העץ ולידו נתלה סנדה/את ענבל/כל אחד אחר שרוצים שלא יהיה להם משעמם

שימו לב. תגידו לי אם זה מוכר לכם

מורל באר טובייני מקורי מטיול חנוכה: "בלי עובדים אין ייצור ואין תוצרת בלי עובדים!" "אין ים בלי דגים-אין מפעל בלי עובדים!" -או- "אין ים בלי עובדים אין מפעל בלי דגים!" זהו

נ ו ם

New member
חיחי הם שרו את זה בטיול חנוכה

זה היה ממש משעשע ותמוה. מורל מחוז צפון: אנחנו צפוניים ראש טוב סבבה וכל היום שוים רק תה עם נענע עוצרים את הקשטיושות בגופנו (גופנו!) המחבלים מחבבים אותנו (אותנו!) אנחנו צפוניים ראש טוב בזולה וכל היום אוכלים גרעיני עפולה עוצרים את הקטיושות בגופנו (גופנו!) המחבלים מחבבים אותנו (אותנו!) וגם - אגודלים קדימה שלוף! מרפקים קופף! מרפקים קופף! מרפקים הצמד! ברכיים כפוף! ברכיים הצמד! טוסיק הוצא! לשון הוצא! ועכשיו לפי הקצב - טטי טטה טטי טטה. וגם - מישו לובש שמלה, מישו לובש פלנל, מישו לובש חוטיני ורוד/חזיית התחרה/כיד הדמיון הטובה עליכם, כי מישו הוא קוקסינל! וגם - וגם מישווווווו המש"צ מבלה בלה בלהההה - עושה עשרים במתח וכשהוא עולה רואים לו את הפתח. או - רוכב על אופנוע וכשהוא נוסע רואים לו את המנוע. מות מות מות אנחנו קו עימות. יד הרם! אצבעות שלוף! רגל הקפץ! בים בים בים בני המושבים (בות בות בות בנות המושבות). וגם, מעלה יוסף לימדו אותי - אתם יודעים לקפוץ??? אצם יודעים לנענע??? אז - קפוץ! נענע! קפוץ קפוץ! נענע! לב שרון לימדו אותי - אתם מוכנים??? אתם מוכנים??? אז - ידיים למעלה ידיים למטה ובואו נרקוד את ריקוד הבטטה - בטטה! בטטה! בטטה בטטה בטטה! וגם - י"ב סוסים, י"ב חיות והבנות הכי שוות. י"ב סוסים י"ב חיות והבנים הכי בסדר. המצאנו בטיול חנוכה לפי I wanna know if u be my girl: hey קבוצת י"ב. HU HA. I wanna knowwwwww if you´ll come to גרעין עודד. אני חתיך אני כוסון אני ממבואות חרמון. נעם המדריכה גם יפה גם חתיכה (או גם שמנה וגם סמיכה) (גם סדין וגם שמיכה). וואי קצת הגזמתי פה. נעם.

kedeman

New member
נעם קורסת!!! ../images/Emo13.gif

יש עוד כל מני נחמדים "תנו לי ´אל´, תנו לי ´תדליק אותי עכשיו´ מה יצא? ´אל תדליק אותי עכשיו´" "תנו לי ´בום´, תנו לי ´צ´קלקה´ מה יצא? ´בום צ´קלקהלקה בום צ´קלקלקה בום´ (מלווה בקפיצות מוזרות של כל הקבוצה) מישהו יסדר לנו גראס, חשיש, מריחואנה ועלים של נענע הוא יושב על עץ, יושב ומגרבץ הוא חןשב בסוטול משחק בבולבול נה נה נה נה נה נה נה נה "

Charmed by love

New member
יש לי על הבסיס של...../images/Emo15.gif

הבסיס של אגודלים קדימה שלוף... ציפורניים קדימה שלוף! מרפקים הצמד! ברכיים כפןף! ברכיים הצמד! תחת הוצא! ועכשיו לפי הקצב... צור הדסה נקבות, נקבות, נקבות צור הדסה נקבות, נקבות! (וזה בזמן ניענוע תחת) (במקום צור הדסה אפשר להגיד עמק חפר... תלוי מי יותר קרוב...

למעלה