איתן לואיס - המגודל הצהוב מתארח בפורום

עדי יו מי bee

לכול בלוגר תינוק בלוגר ובלוגרית מזויפת בלי שמות נקודה נקוה מאחורי כל בחורה טוב יש גבר מצחיק חוש הומור נועד רק לדבר אחד ניחושים אהה בישביל להצחיק אבל יותר מי זה? לעבור זמנים קשים בוא ניתרכז על דברים שנאמרו "חפי החפרן לואיס אומרת מיה "דר אתה כישרון הכישלון שלי וההומור שלי הם חברים הכי טובים יש להם מפתח לוולה האופי שלי שאי אפשר לשכפל תן להגיד לך שככול שאתם ראיתם סיטואציות קשים אני ראיתי במאי של סרט שהיה יכול למצב מלחיץ ליהיות רגע של זכר בריא ! היהיהיהיהיההיהי looooooooooooooov itttttttttttttttttttttttttt dont mess with a messer עדי הזן שלנו מתחיל פה וניגמר אהה רגע אין לנו את זה בלקסיקון אפילו מייירב אהבה את החוש הומור שלי פגיעה שלי בה לו משהו שהייתי רוצה שתרחו ממני וצפיה בחוויה שעברתי איתכם נשיקוץ זה לא גיי נכון אהה רגע אומרים לי שים את המיקרופון !

adi5632

New member
תודה שענית לי!!!:)

איזה כיף זה לקבל תגובה ממך!!!:) וגם שבתגובה שמרת על חוש ההומור שלך! שוב תודה שענית לי, זה היה ממש חשוב לי ושתדע אח שלי ממש ממש התחבר אלייך וכל הזמן שר את הפריסטייל שלך כבר אמרתי את זה? למען האמת גם אני שרה איתו ביחד את זה... בקיצור, תישאר בן אדם מצחיק כמו שאתה. ושוב תודה שענית לי!! עדי=)

adi mastorov

New member
איתן אתה המנצח האמיתי!וכנס בבקשה!

היי אני זאתי שכתבה לכם את השאלה על החרם אז רק שתדע שהם כן עשו עלייך חרם ואפילו מאיה אמרה לסוזנה ורז "תעשו עליו חרם אבל בלי שירגישו" "כל מילה שהוא אומר תכעסו עליו ותפילו אות!ו" מתי שאתה הלכת... ואז שאלת את סוזנה שאלה(לא זוכרת איזה)וסוזנה לא ענתה והלכה ואז שאלת את רז אם משהו קורה ורז התעצבן ואמר ששום דבר לא קורה ומשם הם התחילו לעשות עלייך את החרם! רק בגלל שהם קנאים והם יודעים שהקהל בבית אוהב אותך! 3> ויש לי את כל התמונות שהם מרכלים עלייך אבל אני לא מצליחה לעלות משום מה.... ושסוזנה עפה מאיה אמרה לרז "אני הורגת אותך אם אתה נוסע איתו לאילת או אם אתה מדבר איתו!" נ.ב חולה עליייךך

loli3212

New member
אוייי באמת

מה את מנסה להוכיח לו עכשיו שמאיה ורז וסוזנה עשו עליו חרם?? יאלה זה עבררר ניגמרר עכשיו הם חברים גם במציאות לא צריך להרוס את זה ולהיזכר בדברים הרעים שהיו ובריבים =/

loli3212

New member
ועוד משהוו

עם הם היו עושים עליו באמת חרם הם לא היו ממשיכים לדבר איתו גם לאחר התוכנית כנראה הדברים שהם אמרו היה מכעס !!!

../images/Emo42.gifאיתן איתן איתן . . . . . . ../images/Emo42.gif

מה נשמע ? :] כמה שאלות שעלו לי בראש לשאול אותך . . עם מי תשמור על קשר מהמגודלים ? האם תשמור על קשר עם מאיה? ינון או מירב ?(שים לב ,נקבתי דווקא בשמות שלהם כי הם האנשים שאיתם פחות הסתדרת ..נכון? ) איך היה בקלרה לחגוג את הגמר ? למה מאיה לא נסעה איתכם לקלרה ? דיברת עם סוזנה והסתדרתם ביניהם ? מירב כועסת עליך עד עכשיו ? מה קורה בינך לבין דר? האם יש משהו ?
איך אתה מתכוון להמשיך את הקריירה שלך בתחום הבידור (אם בכלל) ? איך זה להיות עם גאלח ? איך זה להיות בבית ? התבאסת שלא זכית באוטו ? מה למדת מהחוויה במעבדה ? מחכה לתשובות ומאחלת לך שתצליח בכל מה שרק תרצה , באהבה, ויקי :) אה, וקח סמיילי
, :- )

kisses viiicssss

ינון הוא בחור דרמתי שבאמת שואף להמון רק חבל שלפעמים ניתקע לו המצחיק בגרון בהתחלה ינון נתן לי את המחמאה הכי גדולה שאיתן קיבל כמו אשכרה יום הולדת ולא עוגה שוקולד רגילה הוא אמר "איתן מנסים להוריד אותן להוריד אותך ואתה רק מתחזק מי זה אני בשוק:" בכול דבר שלילי יש נצנצים ודובני איכפת לי אפילו במיירב היה בולי קטן ובולי ים אני ודר קרובים מאוד !! ואני ורז מיה יש בית עלגיבעה בכרמל ואין לי כוח לטפס

יש לך בוסטר בשבילו....

בוא נחשוב היא 1.80 הוא 1.70 בקושי הממממממ היא מהממת הוא... המ.... כנראה שלא אין בניהם כלום..

גמדים לא עושים לי את זה סוריי...

מזל שעוד מעט חורף, יהיה לך כיסוי לאוזניים :)

פרפוריה

New member
הוי לוליטה ,

בוודאי שגמדים לא עושים לך את זה. במקרה שלך, רק עיוור-חרש יעשה לך את זה. וגם זה יקרה, רק אם תשלמי לו הרבה הרבה הרבה הרבה כסף. ואם כבר הטפות מוסר, לא כדאי שתתחשבי בחרש-עיוור ותחסכי ממנו את הקירבה אלייך? גם ככה הוא מוכה גורל......

נכון חמודה בוודאי...

את צודקת אנחנו לא אשמים שנולדת ילדה מעוותת, לא נורא נסלח לך.. בפעם הבאה שאת פונה אליי, אנא תרחיבי את ההשכלה שלך אני מתקשה לקרוא את שפת העליצות. בורות לא עושה לי את זה :)

פרפוריה

New member
וככל שזו הולכת ומתדרדרת

כך הקהל משתולל משימחה. הו לוליטה הזקנה, אין כמוך! ככל שאת מתעצבנת כך את מיטיבה לשעשע את הקהל....... תמשיכי להטיף, להצטדק, ולחנך- את כל כך מצחיקה!!!!!!!!!!

טלי אלה

New member
תגידו,../images/Emo151.gif../images/Emo83.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

הלוליטה הזו זה דבר אמיתי? היא נשמעת (נקראת) ממש כמו איזה פריק שואווו בקירקס. כנראה שלא חסרים פסיכים בעולם....

efi002

New member
חחחחחחחחחח

היא חופרת על שאכפת לה מבני הנוער כל הזמן ומצד שני מדברת אלינו כמו אל זבל.. הזוי הא? חחחחחחחחחחחחחחח XD

ef210

New member
איתן- כנס בבקשה!

קודם כל, אני מאוד אוהבת אותך- והיית צריך לזכות.. ועכשיו לשאלות: 1. תשלים עם מירב? תהיה איתה בקשר? אולי אפילו אפילו רומנטי? 2. יש מצב למשהו עם דר? 3. מי מהבנות הכי יפה לדעתך? 4. דרך אגב, אתה אשכנזי? 5. יש לך קשר כלשהו לדת? אתה אחלה בחור! אני אשמח לראות אותך...

למעלה