אז מה היה טוב השבוע

שבוע של הכנות

ובישולים , של התרגשות וקבלת פנים לבן שלנו שהגיע מתאילנד אחרי שנה ואנחנו כבר שלושה ימים איתו וכייף לנו. ומעבר לזה ....רק בריאות ואושר וסוף שבוע נעים לכולם

סנדי B

New member
../images/Emo49.gifל ../images/Emo195.gifויום הולדת שמח../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

ריקי5

New member
../images/Emo49.gif טוב לחייל ליום הולדתו ה-19

הרבה הצלחה ונחת לכל המשפחה

סנדי B

New member
השבוע גם ../images/Emo6.gif וגם ../images/Emo7.gif

ביום חמישי הגיעו הקבוצניקים שלי לשבת עם
אמיר כנובן שה
ה נועם ו
אגם באו להיפגש עם אמיר
ביום שישי ארוחת ערב עם חצי משפחה גם נועם ואגם נשארו לישון אצלנו
בשבת כולם יצאו לבלות וסבא וסבתא עשו ביבי סיטר לסטר
ביום ראשוןנפטר שכן יקר מאוד שהיה לי כאבא ב20 השנים האחרונות ושלווה אותי מגן חובה שנהינו שכנים/משפחה אדם מיוחד יהיה זכרו ברוך
היום הבת שלי נזכרה שהתיקים הגדולים שלה אצל אחיה שהיה אצלה והביא את כל ארה"ב איתו, חופשת המולדת
קרבה וצריך לשלוח לה אותם, אז נתחיל ממחר לספור את הימים כי בעוד חודש מגיעים ה-
סוף שבוע מעים לכולם רחל

השבוע אצלנו

ביום שני בסעיף הההכנות לחתונה של ענתי בקיץ-ניסויי תסרוקת ואיפורים. ביום שלישי אחרי אימון,בסעיף הסבתאות-שמירה על ה
בן ה-7 חודשים,אבשלום, ביפו. שם הם גרים. ביום רביעי שוב בסעיף הסבתאות-שמירה על ה
בת ה-5 חודשים,גליה,בביתנו בחיפה.הם גרים בחיפה. ואחה"צ קורס שלקחתי השנה -מודעות-במכון אדלר.אומנם סיימתי שם אימון אישי,אבל אני ממשיכה לללמוד הלאה. היום קניות, בישולים ובערב מסיבת יום הולדת שישים לחברה במקום מאוד נחמד טבע- לו.ליד בנימינה היו אחלה אנשים. והייתה התרגשות-כי הילדים הפתיעו אותה.אבל לגמרי.היא הייתה ממש בשוק. .אני מאוד מקווה שגם נהנתה בסוף,כי היא קיבלה המון אהבה מכולם. מחר המשך...

batiarr3

New member
עוד שהוע חלף עבר

הנכדים היו כמה פעמים ואפיר ישן אצלי ויגיע גם מחר
פגישת הכרות עם הקבוצה כהכנה לנסיעה בשבוע הבא
הגינה שופצה עם דשא סינטטי ופרחים וערוגות תבלינים
חרזתי כמה שרשראות מקסימות שהולאמו ע"י ביתי הגדולה חה חה ח ה
וגם משו לא כל כך נחמד- בנה של העוזרת שלי נפטר מהתקף אסטמה והוא בן 28
מתכוננת ומתחילה לארוז מזוודה לקראת הנסיעה ושרק נהייה בריאים

שויי

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif שתי חתונות בשבוע אחד

מילאו את לבי בריגוש ואהבה.
האחת של בן משפחה.
השנייה של בת חברים קרובים קרובים לנשמה.

מיקי 801

New member
שבוע נעים ורגוע עבר עלי

בשישי שחר הנכדה ישנה אצלי לפי בקשתה והיה לנו סוף שבוע נפלא איתה. ראשון ושני רגועים. יום שלישי הצגה עם הנכדות דו רה מו הצגה מהנה שיש גם מסר על קבלת השונה. רביעי התארחה נגה הנכדה שגם היא רצתה יום כיף ופינוק. והנה שוב סוף שבוע. לכולם סוף שבוע מהנה ורגוע

היה לי נורא מעניין לקרוא על השבוע שלכן-

יש כאן כמה אומניות...גם בכתיבה וגם בעיצוב.כיף! אני מתאתגרת ולומדת. שבת שלום חדוה

למעלה