פרוזה וכתיבה

בואי אלי,

רוצה להביט בך להרגיש את פעימות ליבך יוצאות אליי החוצה, לראות אותך מתפתלת כשהיד שלי מתקרבת ללטף את פניך, לשמוע את נשימותייך מתעצמות כשאני מתקרבת לנשק לך, את שפתייך נפשקות אליי בתאווה, את לשונך חסרת השקט בתוך פי, את האנקה שיוצאת מפיך כשאני אוספת אותך אליי ולזוז ממך.

ביקור בבוקר

התעוררתי בשעה הרגילה 7:30 . התקשרת אליי ב - 8 שאלת איזה מיץ להביא לי, אני בכלל חשבתי להגיד לך לא לבוא - באת! הבטנו אחת בשנייה במבט חתום, בודק, מהסס, חושש - שתינו מיץ מהסוג הבריא... לא רציתי לשכב איתך וגם את לא איתי - ככה חשבנו. נשכבנו על הספה בסלון, הנחת עליי את הראש אפשר היה עוד להרגיש את הזיעה שהתייבשה מהליכת הבוקר שלך בפארק הריח שלך מעורר אותי, העור שלך דביק קצת אני מרגישה איך אני מתמכרת לריח שלך. יד מלטפת, גב מתקמר, הגוף שלך מתחיל לזוז ולהצמד אליי. אני אוחזת בך בשתי ידיים רכות וחזקות מחבקת אותך קרוב קרוב. את כל כך שם, איתי. את מתרוממת ממני, מסיטה קב' שיער מפניי מחייכת אליי מבעד לשתי עיניים כחולות מלטפת את קו המותן שלי, הגוף שלי מחובר לידך ונע איתה ביחד. את לוחשת לי - תני לי לאהוב אותך. היד שלך נעצרת הגוף שלי גם. את אוחזת בי ואני מתפוצצת בתוך פיך בנשיקה סוחפת. אני רוצה לעבור איתך אל החדר השני ושתינו לא רוצות להתנתק מהחום, מהעוצמה, התשוקה - אני כל כך רוצה אותך . רוצה שתרגישי כמה אני אוהבת אותך, את החום מבין שתי רגליי. רק שתיגעי ותפתחי אליי זוג עיניים מופתע כמו כל פעם מחדש לא יותר מזה - לא אתן לך... אנחנו עוברות לחדר פושטות את הבגדים תוך כדי תנועה לא מורידות את המבט אחת מהשנייה. מבט רעב, חושק, תאב... אני מושיטה אלייך יד וקוראת בשמך, את נשכבת לידי, הגוף שלך נדבק אל שלי, החום שבך קורא לי אלייך. אני לא יכולה לעשות כלום חוץ מלנשק אותך, כל כך לנשק אותך, להעביר יד על גופך מהירך עד לקו המותניים כאילו אוספת אותך מלמטה אל מעלה. המגע שלך, העור הבוהק שלך, הבטן שלך קוראת לי לנשק אותה. נשיקה ארוכה בבטן הרכה, לשון מטפסת מהטבור אל פיך, יד מלטפת את חזך, פוסקת את רגלייך את נאנחת, גופך מתרומם אליי, אצבע אחת עדינה נוגעת בריפוף אני גונחת את שמך כשאני מרגישה כמה שאת רטובה... זוכרת שלא רציתי לשכב איתך? בוקר טוב

תגידי

אני הגעתי לפורומים מתוך סקרנות האם את יכולה להמליץ על פורום פעיל יותר אך יחד עם זאת איכותי?

לאןלאן

New member
אז ככה

גם פעיל וגם איכותי.... זה לא פשוט אני יוצאת מנקודת הנחה שאת מעונינת בפורום של נשים.. יש שני פורומים כאלה (שאני יודעת), האחד מאוד פעיל ורובו צעירות (נראה לי איזור צבא ככה, פלוס מינוס) ופורום נוסף של בנות 30+ שהוא קצת פחות פעיל ואני לא בטוחה שהוא יותר מעניין. מוזמנת להתרשם, תחת האות ל' בקטגורית פורומים תמצאי את שניהם. לילה טוב.

ראית מה זה?

גם פעיל וגם איכותי... בקשה מוגזמת אה? ולא לאו דווקא רק של נשים יום מופלא

לאןלאן

New member
אוקי

האמת.. יש פה ים פורומים, כיוון שגם אני קצת חדשה אז אני לא ממש מכירה, אז לצערי לא יכולה לעזור. אני מניחה שלאחר חיפושים, תוכלי למצוא פורום שיעמוד בדרישותייך הנ"ל.. אם תמצאי... תעדכני. שיהיה יום טוב.

תגידי

את לא חושבת שזה מעניין שנשים בוחרות רק לדבר על זה שהן היו מעדיפות מקום בו יוכלו באמת להיות הן וכשזה מגיע למציאות הן מעדיפות להשאר תחת מסווה של משהו לא ברור? למשל הפורום הזה. כותרת של סקס לסביות ובעצם מי שנמצאות כאן זה אני ואת מידי פעם כותבות מידי פעם בודקות אם מישהי מצטרפת כשכל השאר מדברות על היי מה עניינים ומה היה קרוה אם ואם ראו את הברמנית החדשה בלה בלה?

לאןלאן

New member
מממממ

קודם כל זה פורום חדש אז אולי לוקח קצת זמן לאנשים להיפתח.. אבל יש משהו בדברייך אגב, אני אישית נהנית לקרוא מדי פעם את הפורום של "הצעירות", שאולי אינו כולל שפה גבוהה מיוחד (ולעיתים שגיאות כתיב ) אבל הן כותבות מהלב על הקשיים עם הזהות המינית, הבעיות (עם המשפחה, עם החברים וכו') על אהבות נכזבות, וחלקן כותבות ממש יפה. מצד שני.. לא מעט בלבולי מוח על הצבא... מה שגורם לי לחהרגיש זקנה במיוחד בכל מקרה, עכשיו עוקבת אחרייך בפורומים שציינת.. הוספת לי עניין, אני אישית לא מצטיינת בכתיבה (למעט מסמכים משפטיים משמימים). נהנית לקרוא אותך...

למעלה