הסופ"ש הגיעעע

The Fantasy

New member
../images/Emo226.gifהסופ"ש הגיעעע../images/Emo226.gif

שיר השבוע של HIM: שיר השבוע לא של HIM: אלבום השבוע: להקת השבוע: המלצת השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ציטוט השבוע: אתר השבוע: קליפ[במידה ויש] השבו: משחק השבוע: תמונת השבוע: אחר: מה אתם שומעים עכשיו:

The Fantasy

New member
עונה לעצמי

שיר השבוע של HIM:לא נראה לי שיש שיר השבוע לא של HIM: יוני בלוך-הקנאה דור דניאל-מקום לצידך David Cook-Eleanor Rigby David Cook-Always Be My Baby Starsailor-Tell Me It's Not Over אלבום השבוע:הסאונדטראק של ג'ונו להקת השבוע: המלצת השבוע:נער החידות ממומביי
סרט/סדרה/ספר השבוע:נער החידות ממומביי ומיי בלאדי וולנטיין, פמילי גאי וסקראבס ואין ספר.. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:ביתתתתתתתתתת
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:סתם..האנשים במוצב..צביעות.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:שאנשים יהיו קצת יותר נורמליים ציטוט השבוע: אתר השבוע: קליפ[במידה ויש] השבו: משחק השבוע: תמונת השבוע: אחר: מה אתם שומעים עכשיו:טלוויזיה

FFTL

New member
מה קורהההההה? מה חדש ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של HIM: ללא ספק gone with the sin! :) שיר השבוע לא של HIM: וואי מלאמלאמלא. אלבום השבוע: מממ RR ועוד כלמיני. להקת השבוע: הימ, היהודים, בולט וכו'. :) המלצת השבוע:
סרט/סדרה/ספר השבוע: ישנן בנות[מחר עולה פרק אחרון בכל החייםםםםםם!@#!#
]. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ממ לא יודעת.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כל מיני. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: חופש, ת"א
[הייתי היום, היה אחלה
] ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
קליפ[במידה ויש] השבו:
משחק השבוע: באבלס
תמונת השבוע: מהזה אני לא מוצאת את התמונה שיש לי במסן1@#!%@$&^@ נשים תמונה אחרת.. אחר: מה אתם שומעים עכשיו: The 69 eyes - Devils

למעלה