שיר השבוע

JumpInTheFire

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo79.gifשיר השבוע

שיר השבוע של מטאליקה: סיבה בלה בלה...: קטע אהוב מהשיר: אלבום השבוע של מטאליקה: שיר אהוב מתוך האלבום: שיר השבוע לא של מטאליקה: סיבה: קטע אהוב מהשיר: אלבום השבוע לא של מטאליקה: שיר אהוב מתוך האלבום: תצרפו תמונה מגניבה
וזהו:] סוף שבוע רגוע (ולא בגלגל"צ
)=]

NecroSight

New member
\\\

שיר השבוע של מטאליקה:אין סיבה בלה בלה...: קטע אהוב מהשיר: אלבום השבוע של מטאליקה:אין שיר אהוב מתוך האלבום: שיר השבוע לא של מטאליקה:עמלק!!! חח...6:00 סיבה:זה שיר בן זונה(אני מדבר על שניהם) קטע אהוב מהשיר:כולו אלבום השבוע לא של מטאליקה:אין לי כח שיר אהוב מתוך האלבום:

Demonizer

New member
ןאני:

שיר השבוע לא של מטאליקה: Rush - Tom Sawyer סיבה: פרוגרסיב מטאל\רוק הכי מוקדם
קטע אהוב מהשיר: הקטע המוביל בסיום. אלבום השבוע לא של מטאליקה: 9.0 - 1990 - Too Far Gone שיר אהוב מתוך האלבום: Live For The Moment

JennyBazz

New member
שיר השבועעעעעעעעע

שיר השבוע של מטאליקה: Untill it sleeps סיבה בלה בלה: סתם שמעתי את השיר הזה ונזכרתי שהוא מוכר לי מאיפשהו ואהבתי אותו. קטע אהוב מהשיר: הבתים... הפזמון לא משהו... אלבום השבוע של מטאליקה: Ride the Lightning שיר אהוב מתוך האלבום: For Whom The Bell Tolls שיר השבוע לא של מטאליקה: מה 2 פעמים לכתוב שיר השבוע? אין מצב שאני כותבת. סיבה: כי אין לי כוח ונמאס לי כבר ממטאליקה P= קטע אהוב מהשיר: בלה בלה אלבום השבוע לא של מטאליקה: עוד פעם? שיר אהוב מתוך האלבום: בולע בולע תצרפו תמונה מגניבה: קחו

JennyBazz

New member
עזבו אני שיכורה...

שיר השבוע ל=א של מטאליקה: Slayer - Cult סיבה: אחלה שיר! 666! גרררר ארררר
קטע אהוב מהשיר: מתי שהוא צועק SIX SIX SIX אלבום השבוע ל=א של מטאליקה: Slayer - Christ Illusion שיר אהוב מתוך האלבום: אמרתי כבר P=

Mena Rea

New member
אה...אני מבקש

אין חיים בלי עור (כמו שכתוב לי בחתימה הרי).

DEATHRUCTION

New member
.....

שיר השבוע של מטאליקה: FIXXXER סיבה בלה בלה...: שיר ענק! רק ארוך מדי....הקטע בהתחלה מיותר ומשעמם.. קטע אהוב מהשיר: הפזמון אלבום השבוע של מטאליקה: מאסטר שיר אהוב מתוך האלבום: משיח מצורע שיר השבוע לא של מטאליקה: Red Hot Chili Peppers - Californication סיבה: סתם, ניגנתי אותו היום, שיר כלי קטע אהוב מהשיר: הסולו אלבום השבוע לא של מטאליקה: RISK שיר אהוב מתוך האלבום: PRINCE OF DARKNESS תצרפו תמונה מגניבה וזהו:] באמת אנחנו מחפשים גיטריסט.....אם מישהו רוצה, שיגיד..

NecroSight

New member
גם כן סולו..אני מציע שאתה תעבור

לעמדת הגיטריסט ואני אהיה הבסיסט

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של מטאליקה: AJFA סיבה בלה בלה...: בלה בלה בלה קטע אהוב מהשיר: - אלבום השבוע של מטאליקה: AJFA שיר אהוב מתוך האלבום: Harvester OF Sorrow שיר השבוע לא של מטאליקה: Testament - Eerie Inhabitants סיבה: אדירר קטע אהוב מהשיר: הסולו אלבום השבוע לא של מטאליקה: Amon Amarth - Versus The World שיר אהוב מתוך האלבום: Versus The World

למעלה