שאלון..

עונה!!../images/Emo140.gif

שעת התחלה:21:16 שם:דניאל גיל:18 מיקום:חדר איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?במקרה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?עניתי על שאלון אחר דברים אהובים: משקה:קולה מאכל:פיצה חבר הכי טוב:אביאל חברה הכי טובה:
מורה:מירים (מחנכת) מקצוע:מחשבים עיר:אילת חיה:כלב כלי נגינה:גיטרה שיר:ואולי-משהפרץ ממתק:סוכריה צבע:ירוק סגנון לבוש:טרנינג תכונה אהובה באנשים:כנות אנשים: שהכי מצחיק אותך:חברים שתמיד שם בשבילך:אמא אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:לאמא הכי מתגעגע אליו:
שמעצבן אותך בקביעות:אחי האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:
לקחת סמים?
השתכרת?
עישנת?
צללת?
עשית סקי?
חווית אהבה וירטואלית?
נכשלת בבגרות?
קיללת את ההורים?
טסת?
התנשקת?
שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]
קיללת מורה?
יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?
שיחקת כדוריד?
התחלת עם מישהו/י?
הכרת אנשים באינטרנט?
כתבת שיר?
וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?לענות על עוד שאלון(לא בטוח) מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לעוף מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?אמא ואתה אליו?
תחביב אהוב ומיוחד:לשחק במחשב מה אתה לובש?טרנינג מה אתה שומע עכשיו?
הבן אדם האחרון שראית?אחתי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

farthwraway

New member
לולולו

שעת התחלה: 18:55 שם: נשאיר את זה ביני לביני
גיל:16 מיקום: כדור הארץ איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? היה לי ממש משעמם...
מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? שתיתי
דברים אהובים: משקה:מים
מאכל:הממ חבר הכי טוב:אין חברה הכי טובה: אין. יאו יצאתי אומללה מורה: המורה לג"ג
מקצוע: נהה עיר: משהו בצפון אבל תאכלס אחלה לי איפה שאני חיה: חתול!!11
כלי נגינה: פסנתר
זהירות
שיר: חחחחחח ממתק: לרב אני לא מתה על כל המתוק הזה צבע: אדום וירוק וכחול וסגול ו.. סגנון לבוש: נורמאלי? תכונה אהובה באנשים: אתם עושים לי חיים קשים כאן...
אנשים: שהכי מצחיק אותך: החבריםשלי
שתמיד שם בשבילך: שיט. אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: תלוי מה זה. הכי מתגעגע אליו: אל תשאלו שאלות כאלו
שמעצבן אותך בקביעות: המ.. דיי זה לא יפה
האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?לא עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים? לא משהו רציני טסת?כן התנשקת?לא שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא קיללת מורה?חח כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כן! שיחקת כדוריד?שיעור ספורט?
התחלת עם מישהו/י?לא הכרת אנשים באינטרנט?כןכן כתבת שיר?כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? ארבץ מול הטלויזיה בטח מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? אני לא נכנסת לדברים כאלו
מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? אמא
ואתה אליו? אמא
תחביב אהוב ומיוחד: מצאתם את מי לשאול... מה אתה לובש? מכנסיים וחולצה? וסריג.. נו, קרר
מה אתה שומע עכשיו? את המקלדת בעיקר הבן אדם האחרון שראית? מישהו ברחוב
לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? אני עייפה, אנשים!

m B L O N D A

New member
../images/Emo143.gif עונה נהה .

שעת התחלה:14:53 שם:מרינה . גיל:אפריל 13 מיקום:בת ים . איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?כל פעם ראיתי ששמו שאלונים ושמו קרדיט לפורום אז החלטתי להיכנס לראות מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?התכתבתי עם חברה . דברים אהובים: משקה:קולה מאכל:המבורגר חבר הכי טוב: חברה הכי טובה:יוליה מורה:אתי מור ח. מקצוע:ספורט חחח עיר:ת"א חיה:כלב כלי נגינה:גיטרה שיר:יש הרבה ממתק:שוקולד צבע:צהוב סגנון לבוש:הו אמ כל פעם משתנה תכונה אהובה באנשים:נאמנות . אנשים: שהכי מצחיק אותך:אלונה ומרינה . שתמיד שם בשבילך:יוליה. אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:יוליה. הכי מתגעגע אליו:דודה שלי \ בת דודה שלי \ בן דוד שלי . שמעצבן אותך בקביעות:__. האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:לא . לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?כן עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?אמ לא עשיית בגרויות עדיין .
קיללת את ההורים?כן,אבל לא בפרצוף טסת?כן התנשקת?כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]בתולה קיללת מורה?כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כן שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?כן
הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אתכתב עם חברים מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לטוס לאנשהו . מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?כריסטינה . ואתה אליו?אבא . תחביב אהוב ומיוחד:צילום . מה אתה לובש?מכנס אפור,חולצה שחורה ארוכה יותר ומעל זה ג'קט סגול . מה אתה שומע עכשיו?כלום הבן אדם האחרון שראית?סבתא שלי . לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?שכבר לא קר ל >>"

green soup

New member
ME

שעת התחלה: 15:29 שם:מיטל גיל:14 וחצי מיקום:ת"א איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?לפני כמה שנים הייתי פה מאחותי מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?אכלתי דברים אהובים: משקה:קולה זירו מאכל:נודלס ואלפרדו חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה:אייריס מקצוע:אנגלית עיר:נתניה חיה:כלב כלי נגינה:גיטרה(?) שיר:right now ממתק:סניקרז צבע:ירוק סגנון לבוש:רגיללל תכונה אהובה באנשים:נחמדות אנשים: שהכי מצחיק אותך:חברה שתמיד שם בשבילך:סבתא אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:חברות הכי מתגעגע אליו:אבא שמעצבן אותך בקביעות:אחותי האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?כן עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים?כן טסת?כן התנשקת?כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא קיללת מורה?כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כן שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?כן הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אחליף בגדים מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לטוס לניו יורקקקקקק:( מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?ידיד ואתה אליו?חברה תחביב אהוב ומיוחד:לאכול מה אתה לובש?מכנס חאקי קצר וגופיה כתומה מה אתה שומע עכשיו?כלום המוזיקה לא עובדתתת הבן אדם האחרון שראית?אחותי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?איי לאב מיי קוקיי

סטואי69

New member
להלה D:

שעת התחלה: 06 : 01 שם: סתו גיל: 12 מיקום: בחדר מחשב בבית שלי איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? כי אני משועממת תחת זה למה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? עניתי על שאלון אחר דברים אהובים: ברנדו יורי משקה: קולה מאכל: עוף מוקפץ חבר הכי טוב: פיכס חברה הכי טובה: .מ.ג. מורה: אין 0-0 מקצוע: ספורט עיר: ראשלצית חיה: חתולה סקסית: בוני כלי נגינה: תופים שיר: כל מה ששל פאניק אט דדיסקו וברייקינג בנג'מין ממתק: ממתקים
צבע: כחול ים סגנון לבוש: מה שבאופנה תכונה אהובה באנשים: סרקסטיות אנשים: ברנדון יורי וריאן רוס שהכי מצחיק אותך: אבא שלי 33> שתמיד שם בשבילך: אפחד D: אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: חברה הכי טובה שלי הכי מתגעגע אליו: סבתא שמעצבן אותך בקביעות: חברה הכי טובה לשעבר: .ק.ל. האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לעע לקחת סמים? לא השתכרת? לא השתכרתי אבל שתיתי משקאות.. הכי גבוה שלי זה 4% אלכוהול עישנת? לא צללת? כן עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? לא נכשלת בבגרות? אני בת 12 קיללת את ההורים? כןן >>
טסת? פיוו הרבה פעמים התנשקת? לא שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] בתולה :] קיללת מורה? לא שהיא שמעה
יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? לא הכרת אנשים באינטרנט? לא כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אענה על שאלון אחר מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? להיות הזונה של ברנדון
מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? חברה שלי ואתה אליו? חברה שלי (אותה חברה) תחביב אהוב ומיוחד: קראטה מה אתה לובש? סווישירט חולצה וסקיני ג'ינס. תחתונים יש. לא לדאוג
מה אתה שומע עכשיו? Blink182 - Down הבן אדם האחרון שראית? אבא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? ברנדון יורי ש=====הה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111

למעלה