משחק בהפוכה

רוצה גם...

האמת שהשרשור הקודם על "אני משעממת" נתן לי הרבה רעיונות למה אני מעניינת דווקא.... אני לוקחת את זה כתרגיל באהבה עצמית - אז... אני מעניינת כי התרחצתי בעירום בים - ופעם אחת אפילו גנבו לנו את הבגדים! אני מעניינת כי הייתי עורכת חדשות (משום מה כולם חושבים שזה מעניין). אני מעניינת כי רק הבוקר הבנתי שאחת הבעיות הגדולות שלי היא לקבל - וקודם כל את עצמי. אני מעניינת כי אחרי יותר מעשור בו רציתילהסתפר קצר ולא העזתי - בהרף עין עשיתי קרחת (זה היה לפני איזה 4 שנים). אני מעניינת כי מינקות סרבתי לאכול בשר. אני מעניינת כי כל מה שממש לא אהבתי לאכול בילדותי - מופיע בדיאטת סוג הדם כלא מתאים לסוג הדם שלי (פרט לבשר..). אני מעניינת כי מעולם לא אהבתי שום דבר שיש בו קפאין. אני מעניינת כי יש לי זיכרון מעולה. אני מעניינת כי אני יודעת לא מעט על מגוון רחב מאוד של תחומים. אני מעניינת כי אני תולעת ספרים, ואוהבת לקשר בין ספרים שונים, תבניות וכו'. אני מעניינת כי אחרי חיים בהם תמיד גידלתי כלבים - עברתי להיות אשת חתולים (ולא הבנתי איך לא ראיתי את האור קודם). אני מעניינת כי עשיתי טרק בנפאל בו סחבתי לבד את כל הציוד שלי על הגב - אחרי שפחדתי לאללה לצאת לטרק (והשלתי כמה קילוגרמים יפים - אחרי שבוע בטרק המכנסיים נפלו ממני). אני מעניינת כי כשהחבר הראשון שלי בא להתנצל שאנחנו מתקדמים מהר מדי - אני שלפתי קונדום. אני מעניינת כי עשיתי סקס במגוון מקומות, לא מעטים מהם בחוץ. אני מעניינת כי הייתי בשלישיה של 2 בחורות ובחור ושל שני בחורים ובחורה. אני מעניינת כי השתתפתי בחילופי זוגות. אני מעניינת כי יצאתי לניווט ספורטיבי (זה לא בצבא!). אני מעניינת כי שחררתי ספרים לחופשי (במסגרת בוקרוסינג). אני מעניינת כי מצד אחד יש לי בטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה ומצד שני אני מצליחה למזג את זה עם בטחון עצמי בגובה בלטה... אני מעניינת כי רקדתי בלט עם נעלי "פוינט" (על קצות האצבעות).

../images/Emo124.gifאת כל כך מעניינת....

שאת חייבת להישאר איתנו
ברוכה הבאה מעניינת אחת

למעלה