קניתי 2 דגים.....

P0IS0N IVY

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif קניתי 2 דגים.....

עכשיו... אין לי מושג.... איך אני מכניסה אותם לאקווריום? איזה מים לשים? זה שני דגי זהב פשוטים... להראות לאמא שאני יכולה לגדל אותם...(היא עוד לא יודעת עליהם...) כמה פעמים ביום להאכיל אותם? תודה...

adiemus

New member
ד../images/Emo19.gifגי זהב הם קלים לגידול

תראה דגי זהב הם קלים לגידול אתה צריך לאהכיל אותם פעם ביום מזון פשוט המים הם מים רגילים עם חמצן כמובן ואם אתה מעוניין במידע נוסף גש למדריך למגדל המתחיל שאני כתבתי הוא יתעדכן בקרוב...

P0IS0N IVY

New member
הייתי שם....

אין שם כל כך הרבה מידע שאני יכולה להעזר בו... אבל מים רגילים מהברז זה טוב...

Suikun

New member
דגי זהב

קודם כל, איזה פילטר יש לך? ואיזה אקווריום יש לך ? דגי זהב הם בהחלט קלים לגידול, כיוון שהם אוהבים מים קרים (ככה שלא צריך לחמם) ופשוט חזקים. אבל, כמה עמידים שהם יהיו, תנסי לשמור שהתנאים לא יהיו ירודים.. בסדר? אז ככה- פעם בשבוע את צריכה להחליף בערך 15% מהמים, במים חדשים. את צריכה לקנות אנטי כלור, ולשים במים שאת מחליפה בשביל לנטרל את הכלור (שעושה רק נזק לדגים ולדברים אחרים באקווריום). תאכילי פעם אחת ביום, לא יותר מדי, כדי לא ללכלך את האקווריום. כשאת מכניסה לאקווריום שימי את השקית בתוך האקווריום עם הדגים בפנים, בערך ל15 דקות. אח"כ, תוציאי מים מהאקווריום בכוס, ותשימי בתוך השקית. תחכי חמש דקות, ושימי עוד כוס. אח"כ תוציאי את הדגים לתוך האקווריום עם רשת (לא לשפוך את המים מהשקית לתוך האקווריום! המים מהחנות עלולים להיות עם טפילים ומחלות, ובנוסף, הדג נמצא בלחץ בתוך השקית, והוא פולט חומרים מזיקים לתוך המים שם) חוץ מזה, המון בהצלחה! ותעדכני!

בואי נגיד ככה:

צריך להיות מאד מאד מוכשרים בשביל להרוג דג זהב זו כבר נקודת התחלה מעולה. אמנם אני רק אקווריומיסט מתחיל אבל מנסיון אישי, דגי זהב זה דגים עמידים ביותר. היה לי דג אחד כזה בבריכה קטנה בחצר, שבמשך שנה וחצי לא האכלנו, לא החלפנו מים, (מלבד הוספה מידי פעם בקיץ), ולתדהמתנו הוא נשאר חי. העברנו אותו לכלי עמוק והוא חי כמו גדול, התרגל בקלות למים נקיים.

P0IS0N IVY

New member
אז בוא אני גם אגיד משו ככה...

צריך הרבה הרבה כישרון בשביל להרוג נענע... ואצלי היא מתה כבר איזה מליון פעמים... אז... בכל זאת... כנראה שיש לי את הכישרון... אז אני שואלת ליתר ביטחון... אבל תודה....

למעלה