אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול כש...

יNOT

New member
חשבתי שמצבי הרבה יותר גרוע ../images/Emo9.gif

הדבי היחיד שרלוונטי אליי הוא זה שאני כותב בפורום.
(ער, אני בלוואכי ער בשעות מוזרות, בלי קשר לתוכנית שאותה אני לא רואה ) יפה

ShukyD

New member
זה גם סימפטום של התמכרות..

אגב, ראית בעיתון? או שסתם עשית פרצוף בהלם?

../images/Emo41.gif מעבירה לכם מידע על חידת יוסי ועינב שלנו

"בחיפוש נואש אחרי הסיגריות בבית האח הגדול ריחפו עינב ויוסי בובליל על סיגריה מהבילה כדי לגלות היכן נמצאות סיגריות נוספות. במהלך המסע נשמטה אחת מנעליו של יוסי. התוכלו לעזור לו למצאה?" יש תמונה של יוסי ועינב מרחפים על סיגריה ולמטה שחר מרים משקולות. עינב נועלת את נעלי הבית שלה בצורת דובי. מצאתי את הנעל. מקסים. אהבתי.

יNOT

New member
אני לא אמרתי שאני שונא...

אמרתי שאני מקווה שהתוכנית תשתפר. אם תוכלי למצוא פוסט שלי בו אני אומר שאני שונא את התוכנית הוכחת אותי כ

ShukyD

New member
אחזק ואומר שלא צריך למצוא פוסט שלך שבו אמרת

שאתה שונא, ואת ההוכחה אף אחד אחר לא צריך להוכיח אתה עושה עבודה מצויינת לבד בינתיים

יNOT

New member
קשה לקחת אותך ברצינות

אחרי הדברים שרשמת היום, והרציונל מאחוריהם.

Lady in red2

New member
אבל כל הודעה שלך כאן משמיצה את התוכנית

לא שנעשיתי סנגורית שלהם, הם רחוקים ממושלמים, כן? אבל זאת בסה"כ תוכנית טלוויזיה ולא צריך להתייחס לזה בכזאת כבדות (מילא אם זה היה אבודים או משהו כזה
). נראה לי שהגיע הזמן שלך להשלים עם המצב הקיים שלה, אחרי הכל עברה יותר מחצי תוכנית.

יNOT

New member
אני דיי משוכנע שהשלמתי עם מצב התוכנית. ../images/Emo9.gif

שימי לב שלא אני זה שקרא "מכור" ברגע שוונסה עזבה את הווילה. אני באמת שלא איכפת לי מהתוכנית, וגם אמרתי את זה. מצידי שכולם ייזכו במיליון או מצידי שכולם יפסידו, מצידי שקופרמן ייתעשר או שיאסוף פחיות בתחנה המרכזית.
אם אני מעיר על משהו, זה חלק מהדיון בפורום, צר לי שלא מעניין אותי כל מילה שהדיירים מוציאים מפיהם, או כל תנועה קטנה שלהם, בשביל שאפתח על זה שרשור. למען האמת אני גם קרוב להשלים עם המצב בפורום
אבל זה כבר נושא אחר...

carmit4

New member
אתה יודע שאתה מכור....

כשאתה מכיר כל פינה בבית ואתה מרגיש שאתה חי איתם וכשהם אוכלים משו אז גם לך בא לאכול, כשהם מעשנים סיגריה גם לך בא ואתה הולך לישון רק כשהם הולכים לישון...

פלדי1

New member
נזכרתי במשהו חמור ממש

כשאתה מקשיב לרדיו במצב של נים ולא נים , ואתה חושב שהמשוחחים הם דיירי הבית. נשבעת שזה קרה לי פעמיים.

daughter L93

New member
עוד

* כשאתה מתעצבן כשמרכלים על המועמד האהוב שלך * כשאתה מרגיש חסר אונים בזמן שרשל"ץ משקרים ואתה לא יכול להזהיר את הדיירים * כשאתה יושב מול המחשב רוב היום ושוכח שיש לך חיים * כשאתה מתחיל לדבר לעצמך ולצחוק מהבדיחות של הדיירים כאילו היית שם * כשהמוח שלך חורר כבר מהשירים של הדיירים ובמיוחד מהקול של ליאון אבל אתה בכל זאת ממשיך לראות כי אתה רוצה לראות מה יקרה בהמשך * כשאתה יושב מול התוכנית במשימות וכשאתה ממשיך לראות האח הגדול כשיש לך סידורים לעשות. * כשמצנזרים ואתה מתעצבן על ההפקה ורץ לרשום את זה כאן בפורום * כשאתה משתף חברים בעצבים שלך לתוכנית * כשרוב השיחות שלך מדברות על התוכנית * כשאתה מרגיש חסר אונים בתוכניות ביום ראשון ושלישי כשהעריכה מזוייפת ומראה צדדים לא נכונים אצל הדיירים. * כשאתה מתעצבן מזה ששי לא קיבל את מה שמגיע לו ועוד מקבל צ'ופרים מההפקה אבל אתה בכל זאת מת לראות אותו ואז כשמצנזרים אתה מתעצבן ורוצה לתבוע את ההפקה ויש עוד

טוב אני אעשה את זה מסודר

כי נזכרתי בעוד..
כשאתה מתחיל/חוזר לסרוג בגלל שפרה-אצלי זה כבר מתחיל לקבל צורה של סוודר
כשאתה מתכוון להתחיל ללמוד לתיאוריה רק אחרי שתסתיים התוכנית
כשאתה בעבודה ובמקום לשמוע רדיו שומעים באוזניות בסתר את האח הגדול
כשאתה ביום שישי מחכה לשבת איתם לקידוש
כשאתה שומע שיחה מעניינת בין הדיירים ויש טלפון ואתה מעדיף לסנן את השיחה ולא את הדיירים
זהו בנתיים

למעלה