אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול כש...

אני יודע שאני מכור גם בלי כל מה שכתבת כאן

מה לעשות... מודה, אני מכור לתוכנית הזאת מתחילתה.

מוסיף עוד טיפה

כשאתה צופה ב 7 בבוקר, בשעה שאפילו הצלמים ישנים, אולי יקרה משהו בכל זאת כששאתה צופה אפילו בשיקופית שמודיעה על הפסקת השידורים כשאתה רואה "האחות הקטנה" ומדי פעם חוזר לערוץ 20 לשניה לראות אם אתה מפספס משהו חשוב. כשכל משפט שני שלך זה "יה ווילי" כשכל משפט שלישי שלך זה "רבי שמעון בר יוחאי" כשאתה מכיר פרטים על דיירי הבית יותר משאתה מכיר על החברים והמשפחה שלך. כשאתה מתרגז כשמשמיצים את הדייר המועדף עלייך יותר מכשמשמיצים אותך. סה טו יה ויילי - רבי שמעון בר יוחאי - אנחנו מכורים!!

Lady in red2

New member
../images/Emo6.gif + שכל משפט רביעי שלך זה

"מה קשוררררררררררר" "לך תביא לי כוס מים!"

Lady in red2

New member
../images/Emo41.gif כשנדבקים לשירים מהתוכנית

Hey, it's cold in here, there's something in the atmosphere! (באמת נדבקתי לזה, אמרתם שאין כזה שיר? רק שרו את זה במעודדות צמודות?) Amy Winehouse - Back to Black/Rehab שליאון שר השירים שאחרי הקידוש - אדון עולם וכו'...

אסתי31

New member
../images/Emo8.gifעוד כמה

כשעמוד הבית הוא mako
כשהטלוויזיה בחדר כבויה ונדלקת רק ביום ראשון ושלישי (!)
כשבאמצע אירוע , בשעה 10 ורבע ביום ג' את מתחברת לאינטרנט הסלולרי ורואה בלייב את ההדחה בעוד כל האורחים רוקדים או אוכלים, ואז את מדווחת לכולם מי הודח( וכולם מתעניינים )
כשתלמידה שלך מוציאה סריגה באמצע שיעור ( וכולם יודעים שזה בעקבות שיפרה )
כשאת מסרבת לפרנס את ההפקה וחברות הסלולר אבל חייבת לשלוח אסמסים... המצב קשה

רציני??

חחחחח זה לגבי האירוע...אני במקומך לא הייתי הולכת..
ימי א' וג' חברות שלי יודעות שלא עושים כלום ולא מפריעים לי באמצע (טוב למזלי יש עוד חברה שרואה)
ואני לא שולחת אסמסים,הכל מכור מראש בדיוק כמו כוכב נולד ושות'...

כשאתה מוצא את עצמך מתקלח

עם קומקום מים חמים
(משהו שקרה לי אתמול כי לא היו מים חמים והדוּד אצל בעלת הבית) ההשראה היא מהם כמובן

כל פעם נזכרת בעוד...

כשאת יודעת מתי היה הביקור האחרון שלך אצל הקוסמטיקאית לפי ההדחה של אחד המתמודדים
אז מתי ג'ני הודחה??

ShukyD

New member
כשכל פעם שאתה רואה את אבא שלך אתה אומר :

"זה אבשלי!!!!!!!!!!!"

כשאתה מכין אותה ארוחה כמו באח הגדול

כשאתה חולם על האח הגדול כשאתה מנסה להיגמל ולא מצליח

מייליי

New member
בגללם אני קונה נוטאלה ../images/Emo10.gif

וכל פעם שהם מורחים אותה על לחם, אני רצה לארון למרוח גם לי
כשאני באמצע עבודה נכנסת לשרותים לגלוש מהסלולארי כדי לראות אח גדול
כשיש משהו מעניין שם אני מסמסת בטירוף לחברה שלי והיא שולחת לי גם עידכונים
כשערוץ 20 מופיע דרך קבע אצלי בסלון כשחברה רוצה להתקשר ויש שיחה מעניינת בוילה אז אני נותנת לה לחכות עד שהיא תסתיים . (מצב קשה ביותר) לא עונה לטלפונים במישדרים המרכזיים
דמעות יורדות כשמשהו אהוב מודח כשיוסי מעיר אותי בבוקר עם השריקות שלו
בטח יש עוד .... כשאיזכר ארשום

nuno12

New member
אני יודע שאני מכור כי......כנסו

העליתי 8 קילו בגלל שאני אוכל כל פעם ששפרע טורפת אני מתגעגע למילואים בשטחים מאז שרנין הגיעה למסך שלי אני מחפש את הטלפון של יוסי להגיד לאשתו איזה בעל ובת תותחים יש לה

juspan

New member
כש

מתכננים כבר מזמן חופשה בניו יורק בקריסמס וזה, ואז אני נזכרת שרנין אמרה שהיא תפסיד את הקריסמס והסילבסטר ויום השנה עם תאייסיר, טוב, זה לא קשור, ואז אני מבינה שגם אני אפסיד את האח הגדול ועוד בשיא המתח, ואני לא רוצה לנסוע! כשאני קוראת לילדה המתוקה שלי כדי להקניט אותה - שפרה
(לא שיש לה מושג מי זו, כן?) בכלל, שפרה החליף לי את המילה פקאצה. נו, ודברים הרבה יותר טריוויאלים שבקושי נשארו לי שעות שינה, ממש מקווה שהיום הם ילכו לישון מוקדם השרל"צים.

למעלה