בעקבות השרשור של שירי-איך לחסוך

Kalla

New member
נכון, עשינו את זה עכשיו עם הכבלים

ולא יאומן כמה הם הורידו לנו ועוד נתנו הטבות.

doril

New member
היי , אם אפשר לפרט מה הציעו ומה

נסגר כדי לדעת מה האפשרויות . תודה מראש

Kalla

New member
מ-307 ש"ח לחודש, חבילה בסיסית +

אינטרנט מהיר שידרגנו ל-220, הכוללים עוד 3 חבילות ערוצים ועוד 2 ממירים. בדיוק היום הם צריכים לבוא אלינו.

רותי ע

New member
אותו כנ"ל לגבי תשתית האינטרנט

של בזק. שילמתי 100 ש"ח עד ששמעתי שאפשר בפחות. התקשרתי ודרשתי ב-50 ש"ח כמו החברים. ו...קיבלתי

היתה תקופה ארוכה, בלי צחוק,

ש"ערב-כיף- מסעדה" עם הילדים היה לנסוע ל"מקדונלדס" ולקנות לכווולם את הגלידה הזאת בשקל ומשו(אז זה היה וחצי). תודו שזה ברגון העשור- מסעדה למשפחה בפחות מעשרה שקלים!!!

אחלה גלידה ../images/Emo9.gif

אנחנו גם קונים שם די הרבה. מחיר ממש זול (במרכז גביע עם כדור או שניים מתחיל מששה שבעה שקלים). הגלידה של בורגר ראנץ ומקדונלד הכי מוצלחות. אבל לעומת זאת הארוחות שלהם זה סיפור אחר

shiroriv

New member
ועוד...

לפני שנכנסנו לתהליך של גמילה מחיתולים (כבר שבועיים) השתמשנו בחיתולים זולים במהלך היום ו"יקרים" שסופגים טוב יותר רק בלילה - חיסכון משמעותי. כשמזמינים חברים לארוחת ערב / מוזמנים לחברים - עשינו עסק בין כל החבורה שכל אחד מביא משהו+בקבוק שתיה וכך כל הנטל הכלכלי לא נופל על המארח בלבד. כשהבונבון מבקש גלידה - גם אנחנו קונים את הגלידה הזולה והממש ממש טעימה של המקדונלדס

שירי ל

New member
אגב חיתולים זולים-

עשינו קניות ביום שישי- חיתולים תוצרת הארץ (טפנוקים) - 49 ש"ח. האגיס- 2 ב-100 ש"ח. אז אני לא מבינה את ההבדל. נכון שהמחיר שלהם "רשמית" יותר יקר אבל במשך 3 ומשהו שנים שמשתמשים בהם כמעט לא יצא לי לקנות אותם ב"מחיר המחירון" שלהם

dafdaf

New member
../images/Emo45.gif את צודקת, הייתי בסופר וחשבתי

אולי אני אנסה את הפרימיום שכ"כ מדברים עליהם לטובה אבל המחיר היה ב4 שקלים נמוך יותר אז אני ממש לא מבינה איפה החסכון פה ועדיפה להשאר עם מה שטוב לטוסיק שלך ארד בוודאות.

מזדהה - גם אני חשבתי לחסוך ולקנות

טיטולים זולים תוצרת הארץ ובבדיקה שעשיתי בסופר - ההבדל כל כך לא משמעותי! ממש בדיחה.

ר של דן

New member
גם לדעתי זה לא משמעותי

אנחנו לא החלפנו, כי כשקניתי תוצרת הארץ הייתי צריכה להחליף חיתולים לעיתים יותר קרובות, מה זה עוזר.

Adi 2606

New member
אבל צריך לחלק לכמות החיתולים...

בלי מבצעים מיוחדים האגיס זה כ 1.2 שח לחיתול בעוד האחרים בערך 0.7-1 או פחות

mishelli

New member
ליטופים מצויינים ולא יקרים

פחות מ-30 ש"ח לחבילה של 40 יחידות במידות הגדולות. אני לא זוכרת כמויות במידות הקטנות, מחר אהיה בסופר אחה"צ ואבדוק לגבי חיתולים לתינוקות שרק נולדו

mishelli

New member
חבל! בד"כ יש ברשת הקו-אופ

את ליטופים. אבל זה בטח שונה מעיר לעיר. אם את בנסיעות באזור אחר, ויש לך אפשרות לקנות כמה חבילות, אז שווה לנסות. יכול להיות שחברות אחרות משפיעות על זה.

שי ז.

New member
עם כל הכבוד לחיסכון יש גבול

בשביל 30 ש"ח לחודש לא פוגעים בנוחות של תינוק. הרי על נייר טואלט לדוגמא לא הייתם מוכנים לחסוך 5 שקלים ולקנות נייר טואלט שהוא כמו נייר שיוף אז למה לילדים כן?

מירי,

New member
עם כל הכבוד....

אני בהחלט בודקת את מחירי הטוחס פפייר! וקונה את הכי זול (יחס מחיר כמות!) בכורי השתשמש בטפנוקים (שהיו אז הכי זולים) ועד היום שנים אחרי הטוסיק שלו עדיין עדין כמו של תינוק! זה שהמותג לא יקר יותר לא עושה את זה פחות טוב לטוסיק שלהם! ניסיתי את כל הסוגים על 3 ילדים ואף אחד מהם לא סבל מאדמומית ואלרגיה לטיטול! <הטיטולים שהכי סבלנו מהם ההורים היו האגיז ואח"כ פמפרס לפני 7 שנים בארה"ב- עד היום אני זוכרת לרעה את הנזילות תוך כדי טיול, היום עם הקטנה אין סיכוי שאני אישם לה פמפרס- ניסינו באחד המבצעים וממש לא היה מוצלח, הנזילווווווווות>

למעלה