חזרה ממצדה ... מי כבר הגיע??

lekner

New member
גם אני אילת חיכתה לי

היה ממש תענוג לפגוש חברה מהפורום

מיצו

New member
היה בן יונה של רכיבה!!!! כואב לי רק מלחשוב

על בבוני שרכב עם איזה שטח קייטיאם שנכנס לו לחריץ של הישבן, ושלא לדבר על מישמיש ושיוילק שרכבו על קרץ גיהוץ. איך היתה הפרוצדורה הניתוחית להרסת המושב? בטח יעלו פה עשרות צילומים ותגובות, אני פורש לישון, אבל אי אפשר לישון בלי להגיד תודה ענקית ל:
ליגל על הכיבודים, השתייה, והכי חשוב - רכב החילוץ שבלעדיו היו כמה אנשים פה עדיין מחכים לגרר בעלות של מאות שקלים.
אליקו ממועדון האופנועים הישראלי על העזרה, על המגאפון, על הליווי ועל כל התמיכה.
פולגז על התמיכה הנפשית ברגעים הקשים שהמים נטפו ממני כמו ניאגרה, ועל התמיכה בכלל!
דה-רייד על האנשים הטובים והתמיכה! בפעם הבאה תלמדו מטל"ז, 3 גלגלים עדיף על קרש גיהוץ. תשאלו אותו.
משטרת התנועה ובעיקר מג"ב, שבאזור כביש 40 סגרו לנו הרמטית את כל הכניסות לכביש 40 והראו שאפשר לעבוד בצורה חכמה.
לכל קבוצות הרכיבה שהתארגנו, בטח אשכח כמה אז תסלחו לי אבל קבוצת רוכבי ישראל (תודות לאלי!), רוכבי הארלי, מועדון מג'סטי, רוכבי בורגמן, קבוצות רוכבים ספורטיביים מהצפון, פורום קטנועים ולכל ההתארגנויות השונות.
שחרול וקנגל ואדם וכל מי ששכחתי את שמו שעזר עם קניית והובלת הכיבוד והשתיה.
לכל הצלמים השונים שהיו במקום. ולא פחות חשוב...
לכולכם, שבאתם, עשיתם כבוד למסורת, רכבתם בצורה אחראית (לפחות את מה שאני ראיתי, ויצא לי לעקוף לפחות 3 פעמים את רוב הטור העצום מסופו ועד תחילתו. היה מעולה! לא לשכוח - ביום רביעי, חובה על כולנו להתייצב ב"רוכבים לעבודה 2"!!!

מישmish

New member
נשבר לי התחת!

היה סבבה בהלוך אבל בחזור, שילוב של עייפות, חוסר חשק והרצה לאופנוע, פשוט שברו לי את הצורה. חוויה

kangal

New member
היה אחלה, רק הערה לשנה הבאה

חזרנו עם שתייה, עוגות, תפוחים ושאר העיגולאדים. לדעתי, צריך היה לארגן שולחנות בנפרד מ"שולחנות הקק"ל" (ע"ע טל"ז לפני שנתיים) כדי שאנשים ייראו ויידעו כי השולחן מיועד לכלל הרוכבים ולא התארגנות פרטית. כאן המקום להזכיר:
לסוכנות "ליגל" על הכיבוד והגרירה

h a j b i

New member
טוב, מן הסתם אתה צודק

ואנחנו בהחלט נעשה חושבים בעניין לשנה הבאה. אני חושב שלאור סוג המפגש שבו כל אחד יושב עם החבר'ה שלו אנחנו נוותר על הכיבוד בשנה ונסתפק ברכב ליווי. אבל למה להקדים את המאוחר? יש עוד שנה שלמה לחשוב על זה.

lekner

New member
גם עניין המדבקות לא כלכך עבד

שאלתי מספר חברה ולפי התגובות כבר הבנתי שבאו קבוצות קבוצות ואין טעם אפילו לנסות ולחלק לא נורא מזל שהדפסתי רק 100 ותודה לקנגל ומיצו שהורידו מהעניין להדפיס 400

shayvilk

New member
הניתוח עבר בהצלחה... הכירורג אמר

שהכל יחזור לעצמו בשבועות הקרובים... חילצנו את הכל כבר, ואז נזכרנו שנעלמה לי מראה... תודה לחברים עם הכלים שעזרו לי לחלץ את האופנוע מהתחת...

Tao9

New member
בבית!!! היה משהו לא מהעולם הזה!

תודה לכל מי שלקח חלק באירוע!!! מקווה שנה הבאה להיות כבר צבוע

Tao9

New member
קבלו אותו

מסטר מיצו
(
זה תופס גם לשאר החברה שדאגו, תרמו ואירגנו את הדבר המדהים הזה. פשוט אין לי תמונות שלהם
)

למעלה