חזרה ממצדה ... מי כבר הגיע??

ofir_y

New member
מתרבה?

איך בולם יכול להתרבות, אלא אם כן פגש בדרך בולמת מיוחמת?

איך? לא יודע ../images/Emo163.gif

אבל היה אמור להיות אחד באמצע, פתאום יש שניים בצדדים?
איך זה? לא התרבה? הזמין חבר לבירה?

Tao9

New member
החמור שלי שתה לי ברכיבה "ספורטיבית"

1:16... מנהלתי הוא עשה 1:22 אולי אפילו יותר טוב... אבל זה קרה בדיוק פעם אחת, פעמיים גג...
דווקא נסע יפה החרא הזה

Tao9

New member
זה GPZ זה?

אתה לא יכול להשוות...
(צולם בבית לפני יציאה לצפון... לא זוכר לאן) בתכלס, נכון, ההיגוי של הER פחות קליל וכייפי משל הGS, וגם הGPZ במהירות נמוכה יותר כבד ו"שוקע", אבל הGPZ עדיין הרגיש יותר כיפי. למרות שאני אהבתי יותר את הצורה של הGS והER. נו מילא, זה מאחוריינו כבר.

itai199

New member
מה נכנס למלחמה המפגרת הזאת שוב???

כן בטח למה לא. היה לי עז בעבר היום יש לי ER העז יותר טובה מבחינה שילדה מתלים ויותר קל לרכב איתו חזק,הER מפחיד אותי ולא משדל אותך לעשות שטויות ובכללי פחות מהנה בכביש מפותל. אבל המנוע של הER יותר כיפי,יותר חזק בסל"ד נמוך ובינוני,העז חלשה משמעותית בתחום זה ונותנת תחושה של "נו אז אתה עכשיו על 8K מה אתה רוצה שיקרה?" הER יותר חזק עם כוח שמתגבר במעלה הסל"ד. חוץ מזה שאין ויברציות מעצבנות כמו בעז שלפעמים גורמות לעצבי יתר,בER המנוע הרבה יותר חלק "וקליל" והסאונד שלו יפה יותר (לא כמו של 4 בשורה אבל בכל זאת). בימים חמים מאוד לעז קשה לזוז בקלילות ומתחת ל4K זה מורגש.

לא יודע, לא אהבתי את המשרוקית

לא רכבתי מספיק על האיאה בשביל להכנס לתחושות מנוע, אבל הסאונד? על זה אני לא מסכים, כל עוד לא התעללו בעיזה מינית, ולא החליפו את מערכת הפליטה באיאה, לי אין ספק שהצליל של העז יותר יפה. השריקה הזאת יכולה להוציא אותי מהכלים.

mushdubi

New member
הנה שני דוקאטי שמשהו נשבר בהם../images/Emo67.gif

כמה אנשים שאלו אותי/בוZי אם הכל בסדר עם האופנוע....? ליצנים...

Mr BIG Biker

New member
../images/Emo124.gif סטטיסטיקה חדשה

כמה רוסיות היו שם ? בתור מורכבות ?

jalaad

New member
רשימת גרורים:

עלה ER5 עלה GPZ שירד והניע בתל-אביב עלה R6 עם משאבת דלק תקולה עלה ראנר 200 מסיבה לא ידועה. עלה DL650 כי הרוכב לא הרגיש טוב ובהמשך ירד והניע. היה טיול מצויין.

../images/Emo45.gif כמידי שנה נסענו למצדה,

איזו הפתעה שהגיעו מאות אנשים, נראה לי כולם במקרה... היה אחלה,תודה לכולם. תודה מיוחדת לליגל שדאגו שלא נשאר צמאים או חלילה תקועים.

למעלה