אימהות בוגרות הפורום - התפקדו!

ספרקית

New member
וואו, עברת דרך ארוכה כל כך

אני זוכרת אותך עוד מהימים של פורום לקראת הריון. נראה לי שלהריון הראשון שלנו נכנסנו פחות או יותר באותה תקופה. שמחה לשמוע על ההריון החדש (או בעצם כבר לא כל כך חדש
). מאחלת לך המשך הריון קליל ותקין והמון אושר

משתפת בשמחה

אני אמא לשניים, בן חמש ובת שנה ועשרה חודשים בהריון שישי מבורך, בשבוע 30 הריון ראשון - שק הריון ריק הריון שני - לידה מרגשת בשבוע 42, הפכתי לאמא הריון שלישי - הכל היה תקין, בבדיקות הכל הראה טוב, בשבוע 21 כאב בטן לא מוסבר ובחילות, במעקב גילנו שאין דופק. לידה שקטה ביום הזיכרון. הריון רביעי - היה דופק חלש שנפסק בשבוע 8. גרידה לפני ערב יום הכיפורים הריון חמישי - בסמיכות תאריכים מכאיבה להריון שאיבדתי בשבוע 21, עמוס בחרדות, המתנה והדחקה לידה יום אחרי התל"מ, טבעית ומלאה בדמעות. הביאה המון אור לחיי ועכשיו, אולי כי אני בהריון שאחרי ההריון שאחרי עוד הריון, יש בי משהו שמחייך חיוך פנימי, משתולל עם הילדים, בוכה לפעמים, משחרר כאב ופחד, משהו שמלטף ברוך את הבטן, מסרב להאמין שבמסע הזה יש אפשרות אחרת מלבד ללדת בשלום ולחבק את הבת שלי, שאני כל כך מחכה להכיר. גם הפעם מסמנת ביומן את ראשית הסתיו, את החגים כתאריך יעד, בפעם השלישית. המסע שלי כאמא.

ספרקית

New member
אושר יקרה ../images/Emo24.gif

יש לך יכולת הבעה מופלאה. תמיד את נוגעת כל כך עמוק במילים מדויקות כל כך. תמיד מרגשת. כיף לקרוא אותך. מאחלת לך המשך מסע מאושר כאמא

orita29

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifרגע!!!גם אני פה!!!!../images/Emo140.gif

איזה כיף לקרוא ולראות תמונות, כולי דמעות... אני אורית, אמא של אוהד, שכבר בם חמישה חודשים (לא יאומן...) אוהד הוא הבן הבכור שלנו אבל הריון שני שלי, בהריון ראשון היה לי מוות תוך רחמי בשבוע 30, לידה שקטה ואובדן גדול. נכנסתי להריון מאוד מהר (ברוך ה'!!! ) שהיה חרדתי וקשה וגם לא פשוט פיזית, הייתי פה הרבה בזמנו וגם בהריון בסיכון. בדיוק שנה אחרי הלידה של בצק, נולד אוהד שלי. באותו תאריך עברי. לא אספר הרבה, רק אספר שהלידה היתה מאוד עוצמתית וחוויה מדהימה (קשה וטראומטית, אבל מדהימה). היינו מיועדים לזירוז ביום שני, אבל הצירים התחילו כבר בשישי בערב. וכל הזמן ידעתי שאני אלד רק ביום שני באותו תאריך... ואכן כך ה' סידר לנו סגירת מעגל. אוהד הוא אוצר, מתנה ענקית, אור גדול מהשמים. ממלא את הלב ומרגש אותי כל פעם מחדש!!!! נשיקות ואהבה לכל מי שקוראת! אורית

ספרקית

New member
מדהים עניין התאריכים

גם אצלנו בהריון המנצח היו המון המון תאריכים משמעותיים בעיניי. בעלי אומר שהכל מקרי אבל אני מאמינה שיש משהו בתאריכים האלה. איזשהו חיבור מדהים שמאותת לנו שאלה שנותרו מאחור שומרים עלינו תמיד. מאחלת לך ולמשפחתך המון אושר ובריאות

למעלה