סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 27

RKL8

New member
אתה שוכח אלמנט חשוב

מכבי זה לא רק רגל זה גם יד סל ועף ובסל אין ספק שהיא שולטת ואף דומיננטית ביבשת מה שחיפה רגל לעולם לא תהיה בגלל זה מכבי זה תמיד ת"א ואפילו יענקל'ה העדיף את מכבי בפאריז על אליפות של חיפה בטדי

Puskas

New member
אבל מדברים על כדורגל..

ברור שמכבי כאגודה היא הצלחה ענקית,אבל הכסף של הכדורסל נשאר בכדורסל וזה של הרגל נשאר ברגל.. אין ערבוב..זה לא כמו באיירן מינכן כדורסל שההנהלה שלה היא זו של הרגל.. או ברצלונה שזה אותו דבר..זה אותם בעלים ואותו נשיא ואותו כסף ששייך לאגודה של ברצלונה ומתחלק בין קבוצות הספורט השונות.. אצל מכבי ת"א יש חלוקה ברורה והפרדה ברורה בין הקבוצות השונות בענפי הספורט השונים.. מכבי רגל לא קשורה ולו באחוז אחד קטן למכבי סל..אלו בוסים שונים,אנשי הנהלה שונים,כסף נפרד שהושג בנפרד וכו'.. לשייך ולחבר אוטומטית את מכבי רגל/סל/עף/יד לכדי אגודה אחת מאוחדת,זהו דבר לא נכון בעליל.. מדובר אמנם באותו שם,אבל באגודות שונות לגמרי,קבוצות שונות ועם הפרדה טוטאלית.. תבדיל בין אגודה שבה כל המועדונים בענפים השונים,הם תחת אותה הנהלה ויש תקציב לכל הענפים יחד (ברצלונה למשל) לבין קבוצות שהקשר היחיד ביניהן הוא השם (מכבי ת"א).

Benedictus2

New member
ההצלחה של מכבי תל-אביב בכדורסל

לאורך שנים היא פועל יוצא של טובות הנאה שחולקו לה ביד נדיבה על ידי גופים ציבוריים. רשות השידור הממלכתית, בהיותה ערוץ אחד ויחיד ללא מתחרים, שילמה למכבי תל-אביב עשרות מליוני דולרים שסייעו לה להגיע לאן שהגיעה. אני מניח שעבור אוהדיה מדובר בציונות וגאווה לאומית - מה שמתבטא בתשפוכת הדוחה שמילאה את העלון של המועדון המצהיב ("ידיעות אחרונות") כששמעון מזרחי - אחד האנשים השפלים ביותר בתולדות הספורט הישראלי - זכה באופן שערורייתי בפרס ישראל על כך שהעשיר את קופת המועדון הפרטי (פרטי ולא לאומי!!!), שלו והפך אותו למשהו שחובה להזדהות אתו - אחרת תחשב לעוכר ישראל. דווקא קבוצת הכדורסל היא הגורם לתחושת הגועל שהמועדון הזה מעורר, ופחות מזה קבוצת הכדורגל שמסמורטטת כבר 30 שנה, למרות שהאוהדים שלה שמו לב לזה רק בשבוע שעבר. מצד שני - כל עוד אוהדי המועדון הזה ימשיכו לחשוב כפי שהם חושבים "לשלטון בחרתנו" - רק טובה תצמח מזה לקבוצות האחרות. אני מאחל למכבי תל-אביב עוד 90 שנה ללא אליפות ומצדי שימשיכו לחשוב שמעמד הר סיני נערך לכבודם.

Puskas

New member
ממש לא

חוקית זה פשוט לא נכון.. כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה,השאלה היא האם זה מבוסס או פרי דמיונו או סתם שאיפה אישית שלו.. מכבי רגל ומכבי סל אלו 2 קבוצות שונות לחלוטין ללא קשר ולו של רבע אחוז בין אחת לשנייה.. תתווכח,תבעט,תצרח,תקלל אבל זה לא ישתנה חביבי..תתמודד.. אם זה הקייס שלך בהגנה על העליבות של מכבי,בזה שאתה מנסה לספח את השיגי הסל אליהם אז אני מצטער אבל אתה מאוד לא משכנע וטוב שלא אתה ייצגת את קצב במשפט אחרת היה מקבל 26 שנים ועוד 50 על תנאי..(בעצם חבל שלא ייצגת אותו כנראה..)

RKL8

New member
יש זיקה ברורה בין המחלקות

וגם הצבע הצהוב מסגיר זאת היטב מכביסט זה אוהד מכבי ת"א לא חיפה ולא נתניה ולא אום אל פאחם קאפיש?

Puskas

New member
מכבי ת"א לא קיימת יותר

מכבי חיפה היא המכבי היחידה כבר 30 שנה,קאפיש?

RKL8

New member
קיימת במתכונת מצומצמת

אבל קיימת (מזכיר איזו גיברת זקנה באיטליה האמת) חיפה גם עם עוד 90 אליפויות לא תהיה "מכבי"

Mellow29

New member
לא צריך 90 אליפויות

מספיק שמכבי ת"א תעבור עוד 30 שנה עם הישגים דלים כמו 30 השנים האחרונות, ואז התהליכים האלה יקרו מעצמם...

RKL8

New member
או שכן או שלא

בינתיים אתה יודע למי הנבואה ניתנת

RKL8

New member
לא נראה לי

כי אם זה לא קרה עד עכשיו לא נראה לי שזה יקרה כל עוד המשטר הציוני עומד על תילו

stadder

New member
והסיכוי לאירופה הולך וקטן

במידה והפועל עכו תסיים במקום השישי, בפליאוף העליון מכבי תל אביב תפגש עם 5 קבוצות שב-9 משחקים הוציאה נגדם 3 נקודות בלבד. וזה בתנאי שמכבי תל אביב תצליח להוציא לפחות נקודה אחת בשלושת המשחקים הקרובים בשביל להבטיח את הפליאוף העליון.. וכמו שהקבוצה נראת בחמשת המשחקים האחרונים, מי יודע.

itzikon5352106

New member
הפועל ב''ש-הפועל עכו

ד''ש מקאלה בעונה שעברה במח' הסיום של הליגה הסדירה יצאה עכו לוסרמיל.במצב של 2 בדקה ה-94-2 טברטקו קאלה שוער ב''ש עלה לקרן ונגח מכל הלב פנימה,2-3 לב''ש.העונה קאלה מוסר ד''ש כשהוא משחק בהפועל חיפה,יריבתן של עכו וב''ש על הכרטיס לפלייאוף העליון. עכו מגיעה אחרי 4 תוצאות תיקו רצופות והיא מצלכת התיקו של הליגה עם 10 משחקים שנגמרו ללא הכרעה.אולי בב''ש היא תחזור למסלול הניצחונות ותיצמד למקום ה-6.ב''ש מגיעה אחרי ניצחון דחוק 3-4 באשקלון ששיחרר לחץ מהקבוצה שעברה תקופה לא קלה.היא רחוקה 4 נק' מהפלייאוף העליון וניצחון ביתי על עכו והפער ככל הנראה יצטמק וב''ש תגיע ליעד שלה בקיץ האחרון-הפלייאוף העליון. ההימור שלי: 2-2 רגע של נוסטלגיה: עונה שעברה,הפועל ב''ש נגד הפועל עכו.בדקה ה-94 במצב של 2-2 טברטקו קאלה שוער ב''ש עולה לכדור קרן ונוגח פנימה,ב''ש מנצחת. http://www.youtube.com/watch?v=og6VzLcJrvI

itzikon5352106

New member
מכבי פ''ת-עירוני ק''ש

נגמר הפסטיבל עירוני ק''ש תיסע לאצטדיון ר''ג אחרי המשחק המדהים והגדול בתולדותיה,0-4 על מכבי ת''א.אבל הפסטיבל נגמר ורן בן שמעון החזיר את שחקניו למציאות והכין אותם היטב למכבי פ''ת.קשה להאמין שגם הפעם זה יסתיים ברביעייה של כוכבי הצפון אבל אין ספק שמכבי פ''ת תקשה על ק''ש.מכבי פ''ת העונה קבוצה נהדרת שתחסר את טל בן חיים ועומר גולן שלא ישחקו האחד עקב צהובים,השני עקב פציעה.היא חמישית עם 39 נק' והיא מצטערת על ההחמצות הבלתי פוסקות שלה במבחר משחקנים העונה שיכלו כבר מזמן להבטיח לה עלייה לפלייאוף העליון כשנגד עכו בשבת האחרונה זה שבר את שיא השיאים והיא חזרה עם נקודה. ההימור שלי: 2-3 לק''ש

itzikon5352106

New member
הפועל פ''ת-בני יהודה

כשסטלמך האגדי פירק את בני יהודה ה-1.1.60,מח' 6 בליגה הבכירה,הפועל פ''ת נגד בני יהודה.2,000 צופים הגיעו לצפות במשחק אותו שפט שלמה הלפרין.וזה לא היה סתם משחק. נחום סטלמך ז''ל כבש שלושער,בועז קאופמן,זכריה רצאבי ז''ל ודוד אטואר הוסיפו כל אחד שער וזה נגמר בניצחון מוחץ 1-6 כשלבני יהודה כבש יוסף מהלל. בני יהודה תגיע למשחק הזה עם 7 משחקים ללא הפסד והיא במגמת עלייה.לפני חודשיים הם חששו מפלייאוף תחתון והסתפקו בפלייאוף האמצעי,היום הקבוצה כבר בפלייאוף העליון והמטרה להישאר שם שנה שנייה ברציפות.לא יהיה קל מול הפועל פ''ת שרוצה להמשיך לברוח מהתחתית.בסיבוב הקודם פדרו גלבאן כבש צמד ובני יהודה ניצחה 0-2. ההימור שלי: 0-2 לבני יהודה רגע של נוסטלגיה: עונת 05/06,פ''ת כבר הוליכה 0-2 אבל בני יהודה היכתה בה שלוש פעמים וניצחה http://www.youtube.com/watch?v=i6ihW2X-8z4

itzikon5352106

New member
מ.ס אשדוד-הפועל ת''א

צרות של עשירים אחרי עונה גדולה אשתקד שכללה דאבל העונה הזו הפועל ת''א מתעסקת בדברים שלא קשורים לכדורגל.המלחמה הבלתי נגמרת בין הבעלים אלי טביב ומוני הראל,שחקן שנחשד בהימורים ומסתבך עם כדורגלן אחר רגע לפני שהוא טס לאוסטריה,עוד שחקן שהסתבך עם העולם התחתון ושחקן שאתמול באווירת פורים שתה ונהג תחת השפעת אלכוהול ונתפס ע''י המשטרה.למזלם של הפועל ת''א שאחרי ההצגה במשחק העונה נראים חלש מחכה להם מ.ס אשדוד יריבה מתוסבכת בעצמה עם מאמן שנכשל וזה שהוא אימן בפרמייר ליג לא הופך אותו למאמן ענק.אשדוד שבסיבוב הקודם בבלומפילד באה וניצחה 0-2 נמצאת במשבר עמוק עם 8 משחקים ללא ניצחון והיא קבוצת תחתית לכל הדבר.להפועל לא היה קל באשדוד אבל בעונה שעברה היא ניצחה שם כשהיא כובשת רביעייה.גם לאלי גוטמן אין זכרונות טובים מההמגרש באשדוד.בעונת האליפות ההיסטורית של הפועל חיפה ב-98/99 הוא הגיע למשחק חוץ נגד עירוני אשדוד שנה לפני האיחוד עם הפועל אשדוד וחזר הביתה עם הפסד. ההימור שלי: 1-1 רגע של נוסטלגיה: עונה שעברה,אשדוד חוטפת 0-4 מהפועל ת''א http://www.youtube.com/watch?v=xSx1OZIVEYk

תיקו 3, בול כמו המפגש ב-2004

אפילו צבע התלבושות היה אותו דבר, ביחיאת רונקו תמצא את זה.

itzikon5352106

New member
בני סכנין-הפועל ר''ג

מתים להישאר קרב תחתית לוהט יהיה לנו בדוחא.סכנין במקום ה-14 עם 20 נק',ר''ג אחרונה עם 7 נק'.המרחק של סכנין מהקבוצות שמעליה הוא 7 נק' וניצחון שלה והיא תברח מאשקלון שככל הנראה תפסיד למכבי חיפה.בסכנין יש זיגזג רציני לגבי המאמן סלובדאן דראפיץ'.כשהקבוצה מנצחת אין אחד שלא מחמיא לו אבל כשהקבוצה לא מנצחת אז יורדים עליו ושוחטים אותו על כך שהוא משחק הגנתי.מול ר''ג רק ניצחון יבוא בחשבון.הפועל ר''ג השיגה העונה ניצחון יחיד במח' ה-4 והיא קבעה שיא חדש בתולדות ליגת העל-24 משחקים רצופים ללא ניצחון.בתקופה האחרונה חלה בקבוצה התעוררות אולי מאוחרת כשב-3 המשחקים האחרונים היא סיימה פעמיים בתיקו ויכלה לנצח את ב''ש ובית''ר י-ם ובתווך נכנעה 2-3 למכבי חיפה כשהיא משווה פעמיים.ניצחון על סכנין והפער ממנה ומאשקלון יהיה 10 נק' ובשני המשחקים הקרובים יש לה עוד 2 קרבות תחתית נגד הפועל פ''ת ואשדוד ואם היא תצמצם את הפער הקיזוז יעבוד לטובתה ובפלייאוף התחתון הכל יכול לקרות ומי יודע אולי בסוף ר''ג תשרוד כנגד כל התחזיות. ההימור שלי: 0-1 לר''ג בסיבוב הקודם: סכנין מנצחת 1-2 http://www.youtube.com/watch?v=fGa_3GgdgcU

רז 1978

New member
הלוואי והייתה לי את האופטימיות שלך

אני ממש לא חושב שננצח שם, רק שבוע שעבר הפועל רמת גן שברה את השיא השלילי של כל הזמנים כאשר רשמה 22 משחקי ליגה ללא ניצחון. ואגב נתון מזעזע מאד: הפועל רמת גן מעולם לא הוציאה נקודה בסכנין בכל משחקיה שם היא נוצחה. עונת 1997-98 מחזור 27 בני סכנין - הפועל רמת גן 0-1 (ליגה ארצית שנייה דאז). משחקים שנערכו בליגה לאומית (ליגה שנייה) עונת 2000-01 מחזור 19 בני סכנין - הפועל רמת גן 2-3 עונת 2001-02 מחזור 3 בני סכנין - הפועל רמת גן 1-2 מחזור 25 בני סכנין - הפועל רמת גן 0-1 עונת 2002-03 מחזור 6 בני סכנין - הפועל רמת גן 0-2 מחזור 32 בני סכנין - הפועל רמת גן 0-1 (המשחק נערך 4 ימים לפני גמר הגביע) ליגת העל עונת 2009-10 מחזור 23 בני סכנין - הפועל רמת גן 1-3 סה"כ 7משחקים על אדמת סכנין ואפס נקודות. יחס שערים 13-4 אני למשחק לא אוכל להגיע אז אני אחזיק אצבעות ואתפלל להפתעה.

למעלה