סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 27

רז 1978

New member
היסטוריה בסכנין!!!

הפועל רמת גן לראשונה בתולדותיה מצליחה לחזור עם נקודה מסכנין אחרי שעד היום היא לא הצליחה מעולם לעשות זאת. לא היה חסר הרבה שההיסטוריה שוב תחזור על עצמה ולא נחזור עם נקודות - ארקין כמו ענק לקח פנדל. המצב שלנו קריטי והדבר היחיד שעדיין יכול לעזור לנו זה הקיזוז והעובדה שבפליאוף אנחנו נארח את סכנין והפועל אשקלון אבל אם במשך 27 מחזורים ניצחנו רק פעם אחת מאיפה בכלל נביא עוד ניצחונות? אם היינו היום מנצחים הייתה חוזרת לי האופטימיות בעיקר בגלל הקיזוז אבל אם לא ניצחנו היום המצב קריטי וקשה. טוב לפחות לא הפסדנו

רז 1978

New member
הימורים שלי:

מכבי חיפה - הפועל אשקלון 0-4 בית"ר ירושלים - הפועל חיפה 1-2 מכבי ת"א - מכבי נתניה 1-1 הפועל ב"ש - הפועל עכו 0-1 מכבי פ"ת - קריית שמונה 0-2 הפועל פ"ת - בני יהודה 0-1 מ.ס אשדוד - הפועל ת"א 2-0

הימורים שלי:

מכבי חיפה-הפועל אשקלון 0-3 ביתר ים-הפועל חיפה 1-1 מכבי ת"א-מכבי נתניה 0-2 הפועל ב"ש-הפועל עכו 1-2 מכבי פ"ת-עירוני ק"ש 1-1 הפועל פ"ת-בני יהודה 2-2 מ.ס אשדוד-הפועל ת"א 1-0 בני סכנין-הפועל ר"ג 0-3

מאמני העונה:עטר,רב"ש,יובל נעים, אלי כהן.

מעפני העונה: נימני- מזרחי,קלינגר, איווניר, גרגורי.

Mellow29

New member
רב"ש כמעט בוודאות

עם כל הכבוד לראובן (הלוואי שיחליף את אלישע) ולגוטמן/אלישע, שכנראה יחגגו אליפות אבל אי אפשר להגיד שהם הביאו אותה במו ידיהם.

ReDEAD

New member
מאמן העונה שלי בפער גדול זה רב"ש

בקשר למעפנים את מזרחי הבובה אפילו לא הייתי מזכיר .

kakoon111

New member
למה לוקחים את גוטמן בכזו אדישות ? ../images/Emo2.gif

עם כל הברדק שעבר עליכם, קבוצה עם מאמן אחר הייתה מתפרקת מזמן

tanj

New member
יש משהו במה שאתה אומר

אבל מה שיצר רב"ש בקרית שמונה מאוד מרשים. לקבוצה יש סיסטמה ומחויבות לאורך זמן, ועם שחקנים שאינם כוכבים גדולים, לפחות כרגע.

ifa1111

New member
כמה נקודות על המחזור שהיה

1. הסיבה המרכזית לכשלונות החוזרים ונשנים של מכבי בשנים האחרונות זו ההיסטריה במועדון. כולה תקופה לא טובה, יודעים מה אפילו זוועתית... יאללה כמה רעש?! תהיו בשקט ותעבדו קשה. 2. מכבי חיפה קבוצה חזקה העונה. זו לא הפעם הראשונה שאני אומר את זה, ואחזור על זה עד שזה יכנס לאנשים לתודעה. אשקלון קבוצה זוועתית זה נכון, החכמה של חיפה זה שהיא לא מסתבכת כמעט אף פעם במשחקים האלה העונה. 3. הפועל חיפה שהיא קבוצה נפלאה של צעירים צריכה להתבגר, והמון. לא הייתה שום סיבה לחיפה לבוא להסתגר ולהתבטל ככה בפני בית"ר רק מפני שזה איצטדיון טדי מול אסופת שחקנים שלובשת את המדים של בית"ר. הגיע לחיפה להפסיד את המשחק הזה בלי שום צל של ספק. אני לא יודע בדיוק מה ניצן שירזי אמר לשחקנים שלו לפני המשחק, אבל לפני שהוא בא אליהם בטענות שיבוא לעצמו בטענות. עם המערך שהוא עלה היה נראה שמראש הוא משדר להם ש0-0 תהיה תוצאה טובה. 4. הפועל אשקלון ופרוספר אזגי זה ביזיון לכדורגל הישראלי. מעמד המאמן בישראל נמצא בריצפה כבר המון זמן. כל הפרשיה המביכה הזאת פשוט שמה את הנושא באור הזרקורים. ומילה קטנה על אלי מחפוד שכל הזמן דואגים להזכיר לנו שהוא "לא צד בסיפור", אין לך כבוד?! אפשר לחשוב שאתה רעב ללחם... להגיע לקבוצה שאין לך שום דבר להרוויח ממנה מקצועית, סיכויים טובים לרדת ליגה, ואם הקבוצה תינצל הרי ברור שלא תישאר לעונה הבאה ואף אחד לא יעריך אותך יותר כי לא מדובר פה באיזה מסע הינצלות הירואי של המחזוריםה אחרונים. וכל זה כאמור מתגמד להסכמה שלו לעבוד תחת בעלים ביזיוני כמו אזאגי שמשפיל את המאמנים שלו וזה עוד לפני שהעניינים עם עזורי פטורים. 5. יכול להיות שאין קהל כבר בנתניה? לא מצליח להבין לאן כל האוהדים של שנות ה-70 וה-80 נעלמו. לא הגיעו כשהקבוצה הייתה בצמרת עם יאמר ולא מגיעים עכשיו שמעמידים קבוצה שמחה ומהנה לצפיה בכלום כסף על טהרת הצעירים המקומיים. חבל מאד!

מוצארט

New member
אלי מחפוד יורה במעמד המאמן הישראלי ברגל

פשוט דופק את החברים שלו.

לא יודע מה אתה רוצה לומר

העולם התחתון מנהל את הפועל ת"א ולכן שחקנים נסחטים? השחקן נהג בשכרות כי הוא השקו אותו באימון של הקבוצה? ההתעסקות במיליונים של גולדהאר תימשך,כי הוא אוליגרך שבא ושורף כסף במכה.גם במיליונים של הפועל מתעסקים,ועובדה שקראת על זה בעיתון (כמו כל יתר הדברים האחרים...), אבל שם חלק גדול מהבוחטות מגיעות בגלל הישגים, זה לא אותו דבר.

tomash11

New member
זה רק גורם לי להעריך יותר את גוטמן

עם כל ערימת החרא הזו על הראש, גם בהנהלה וגם בתוך השחקנים עצמם, הוא מצליח להביא את הקבוצה להראות כל כך טוב (רוב הזמן לפחות). באמת שאפו.

tanj

New member
הכתבה של אברהם טבק במעריב מביכה

הוא עשה סלט שלם מתקציב, הוצאות והכנסות. האם כסף שנכנס לקבוצה בגלל הישגים באירופה נחשב כחלק מהתקציב? ואם כסף זה יושב באיזה פק"מ בבנק? זה גם חלק מהתקציב? אז זהו שלא. שחקן אחד הימר ונסחט על ידי נושיו העבריינים. אילו עוד שחקנים מלבד קנדה? שחקן נוהג בשיכרות ונתפס? היה אחד, דאבאשוילי. מכיר? עניני טביב מזמן הפכו לבדיחה. אז? טחנו את זה כבר חודשים. מצד שני, קבוצה שתקציבה 110 מליון שקל, שפיטרה כבר מאמן אחד, משלמת לשחקנים 600 אלף יורו כדי שיחממו את הספסל, ומצליחה להפסיד 4-0 לקבוצה שנמצאת מתחתיה בטבלה. אה. וגם השוער הראשון מודח מההרכב, שחקני קבוצת הנוער משחקים בהרכב הקבוצה הבוגרת והמליונרים יושבים ביציע, ומה לגבי מר מליון דולר בכבודו ובעצמו, מר יצחקי, שיושב בגלינה במקום לשקם את בירכו? לא שמעת אותי מתלונן על זה...

למעלה