הפעם הראשונה שהעזתם לבגוד

סיפור חיים

מעניין העיקר שאתה במקום טוב בחייך,אני קשה לי להיות עם מי שלא נעים לי איתו,החלפתי מקומות עבודה ערים וכו ,כיום אני במקום אחר והעיקר הבריאות,מבין לגמרי למה בוגדים,לא יכול להצדיק מעשה אסור,אישית הייתי מעדיף להתגרש במהירות ולא לפגוע ולנהל רומן ושהילדים יזכרו שאבא בגד ..

alongrin

New member
כן מותר...

שבע שנים נטו.
תוסיפי עוד 4 שנים שהייתי ברילוקיישן בארה"ב.
אז תקבלי ביחד 11.

alongrin

New member
אני מכיר שני תקווה.

אחד מההמנון ואחת מהאח הגדול.
לאיזה מהן את מתכוונת?

alongrin

New member
גם תקווה...

מהאח הגדול אמיתית לגמרי...
(גם אחרי שליאור זרק אותה)

patoruzu85

New member
חיפשתי

אני התחתנתי עם אהבת חיי אבל הצרכים המיניים שלנו היו רחוקים, עד היום אין לי גבול ולה מספיק פעם בשבוע. כשהיינו חברים במדינה אחרת לא היה מקובל לגור ביחד לפני החתונה, אז הסתדרנו טוב שנינו עסוקים בין עבודה ולימודים ובקושי היה לנו זמן לזיון שבועי, אחרי שהתחתנו עלינו לארץ וגם עבדנו והמשכנו ללמוד כך שלא הרגשנו את הפער בינינו. כאשר כבר היה לנו זמן התחלנו להרגיש את ההבדלים, לי יש דרישות והיא לא רוצה, ולאחר תקופה ארוכה של תסכול בבית והרבה נסיונות מצדי למצוא דרך "לצמצם" את הפער ללא הצלחה, ובנוסף לא רציתי להתגרש, החלתתי לחפש לא חוקית במצב דומה לשלי.
עד אותו רגע לא התחלתי עם בחורה/אישה בימיי, כל החברות התחילו אתי או היינו יחד בתנועת נוער.
ובמקרה הזה גם הפעם לגמרי במקרה היא התחילה אתי.

self acceptance

New member
שעוד הייתי חייל

חברה שלי תפסה אותי על משהו ( קשר תכתובתי מפגשתי ללא מגע) ואז מתוך ייאוש הלכתי לפגוש אותה שוב ונתנו צרפתיות חצופות ( בים)

שאלה שמעט מוזרה לי ...

אני לא רואה בקיום קשר מיני בלבד כבגידה.

אני רואה באי כניסה לקשר מיני שיש לו פוטנליאל מענג נפשית ופיזית כבגידה בעצמך.

בעבר ניכנסתי לאירועים מיניים שהיו רק פיזיים - היום אני מחפש אירוע כולל היבטים נפשיים. אני מחפש את הגעגוע, שיתלווה ליום של למחרת.

לאורך שנות הקשר הזוגי היו לי מספר אירועים מינים עם נשים שונות, מעטים מהם היו אירועים חד/דו פעמיים. אבל היו גם כאלה, כל מיני נסיעות שהסתיימו בסקס סוער, או ערבי ריקודים שהמשיכו למיטה.

רובם היו בסוג של יחסי מין מידי פעם, עם קביעות זאת או אחרת.

ברוב רובם של המקרים הבחורה הייתה פנויה ובמקביל חיפשה לעצמה זוגיות (בכל המקרים מצאה).

תמיד פרגנתי, למרות שאחת מהן טענה שלא, כי אני לא קידמתי קשר בינה ובין חבר שלי, אני פשוט לא רציתי (שם) להיות זה שבאמצע.

רוצים קשר ? שיבנו אותו בלי מעורבות פעילה שלי (היו להם הטלפונים של אחד את השני, דרכי).

בכלל, עד כמה שזה ישמע מוזר, או לא מוזר, הייתי בקשרים לא מעטים כמאהב לאישה פנויה, ותוך כדי היא מצאה את אהבת חייה, או בחיר ליבה או איך שלא תקראו לזה.

שהייתי צעיר 25-6 (עדיין לומד), והייתה לי מאהבת שמעט גדולה עלי (הייתה בת 35 כמדומני והייתה כבר עמוק בעולם העבודה), היה לנו את יום שני בשבוע, פעם שבאתי היא אמרה שזהו הפעם האחרונה שאנו ניפגשים כי היא בסוף השבוע עוברת לחיות עם בחיר ליבה. (לראשונה בחייה בזוגיות כזאת).

האמת אז זה ממש צרב את ליבי - אבל הבנתי.

היו לי שלוש אירועים מיניים עם נשואות (לפי זיכרוני).

אחד מהם אני לא יודע אם חי עדיין, היא פה ושם מתקשרת (יש יחסי עבודה) שהיא חרמנית - אני לא רוצה להיות שם יותר כי הוא משאיר אותי ריקני ועצוב בסופו.

היו מספר מצומצם של מפגשים - ותמיד הסיום ריקני. (תמיד בסוף יש סוג של שיחה, לה זה ברור שאני פה על מנת לענג אותה, והמטרה שלה להתענג). למחרת בבוקר אני עצוב - תמיד.

שניה, היה בעבר, התאהבה בי עד בלי די - אפילו פנטזה על חיים משותפים - אבל הייתה מאוד לא נכונה לי - הורדתי הילוך וזה היה קשה כי היא הייתה כל כולה בנושא.

היא הייתה ברעב אמיתי לרגש, בשל נסיבות חייה, בזמן הורדת ההילוך, תוך כדי היא התאהבה באחר - ואנו נישארנו ידידים טובים. בדרך היא גם התגרשה - ואנו ידידים כיום (בלי שום היבט מיני). כיום בזוגיות מאושרת (לראשונה בחייה).

שלישית - הייתה אהבה גדולה - ועליה אני מדבר מידי פעם - להבנתי השתגעה באמצע - אין לי הסבר אחר.

היא פשוט לא יכולה הייתה להכיל את המסגרת הזאת - והרגישה שהיא משתגעת, חשה שהיא מאבדת את עצמה, מה שהוביל אותה לאמירות מטורפות, ושזה לא עזר - לניתוק הקשר באופן שאני רואה כאלים.

אישוניאיש.
בציפייה לאהבה גדולה.

למעלה