המשבר בעולמות האינסופיים
שרשור מיוחד

LeRanch

New member

קלארק קנט ולויס ליין מ"סמולוויל"

ידעתי שהסצנות בכיכובם של טום ואריקה לא יהיו ארוכות או אפילו משמעותיות יותר מדי לקרוסאובר, בטח שלא ציפיתי שנראה את טום בתור סופרמן, אבל הגילוי שקלארק ויתר על כוחותיו כדי להקים משפחה עם לויס היה כל כך מרגש שפשוט לא יכולתי להפסיק לחייך
אפשר כמובן להתעלם מזה ולהתייחס לסיום המקורי של סמולוויל בתור הסיום האמיתי, אבל זה היה מעין אפילוג חמוד וכיפי שאני כל כך שמחתי לקבל.

בהחלט לא בזבזו זמן עם המוות של אוליבר והנסיון להחזיר אותו לחיים. בור הלזארוס הוא באמת הפתרון המתבקש. אהבתי במיוחד את הפוקוס על שרה, הקרוסאובר הזה מוציא מקייטי לוץ הרבה קטעים טובים.

בטאמן מרושע זה לא משהו שחשבתי שנזכה לראות באירוע הזה, כך שהטוויסט עם ברוס היה עשוי בצורה מאוד מוצלחת.

אהבתי את העלילה של שני הסופרמנים והחזרה של ברנדון ראות' לתפקיד הייתה כיפית ומרגשת בהתאם.

באופן כללי שעה פחות עמוסה מהראשונה, אבל עדיין מאוד נהניתי ממנה.

LeRanch

New member
אהאהאהאהאהאה!!!!!!!!!!!!!!

המולטיוורס! זהו! הכל גמור! אבוד! DONE! פיניטו!!!! הולי שיט!!!!!!

טוב, ברור שלא. אבל עדיין!!!!

נתחיל מהכיף - זו הייתה השעה הכי טובה של הקרוסאובר עד כה.

לוציפר! השמועות היו נכונות, טום אליס אכן נצפה על הסט בדיוק עם השחקנים שפורסמו בידיעה, ועדיין (אפילו שאני לא צופה בסדרה אבל מתכנן לעשות זאת) - להכניס ליקום של החץ סדרה נוספת שעד כה הייתה מנותקת ממנה לחלוטין (ועוד כזו ששודרה בשני גופים שונים) - כל הכבוד! טום אליס היה מצוין והאינטראקציה שלו עם מאט ריאן הייתה מחשמלת. מי ייתן ונזכה לראות אותם משחקים ביחד שוב את אותן דמויות, זה יכול להיות היסטרי.

הופעת הקמע של אשלי סקוט הייתה... מיותרת. במה זה תרם בדיוק? אם רייצ'ל סקראסטן הייתה חוזרת לשחק לצדה זה כבר היה יותר מלהיב, אבל ככה זה היה סתם לא מעניין.

ברק שחור הצטרף רשמית ליקום של החץ. אני ניסיתי לצפות בקיץ בסדרה ושרדתי בקושי את העונה הראשונה. הסדרה לא מספיק מעניינת בעיניי, אבל עדיין אהבתי את ההצטרפות שלו לעלילה ונראה שמכוונים לכך שהוא ובארי ישתפו פעולה בעתיד.

אפרופו בארי - להתראות ג'ון ווסלי שיפ
ידעתי שהפלאש שייעלם במשבר יהיה בארי מכדה"א 90, כי ברור שבארי מכדה"א 1 לא הולך לשום מקום בשנים הקרובות. ההקרבה של פלאש 90 הייתה מרגשת והקליפ הקצר מתוך הסדרה המקורית היה פשוט הפתעה משמחת. כל קו העלילה הזה היה פשוט מצוין.

אוליבר חזר לחיים בתור SPECTRE ועכשיו יהיה בהחלט מסקרן לראות איך הוא ישתלב בשעתיים האחרונות של המשבר.

לילה/הארבינג'ר, ששוב פשוט שיחקה בצורה מצוינת, מתגלה בתור הכלי של האנטי-מוניטור ופשוט גורמת לחיסולו של כדה"א 1 ולכל מי שנמצא על הוויבריידר למעט 7 הגיבורים שאמורים להציל את היקומים אבל אפילו אז לקס מצליח בתוכנית שלו והורג את סופרמן כדי לתפוס את מקומו. מטורף!!!!

איך שורדים עכשיו עד אמצע ינואר? זה פשוט אכזרי!!!

kordilia snake

New member
תודה TVGUIDE על זה ששמתם ספוילר

בכותרת והרסתם לי חלק מהפרק (עדיין לא ראיתי אותו, אבל אני עצבנית עכשיו רצח).

kordilia snake

New member
והמצב ב-TVLINE גרוע אפילו יותר

(עכשיו שהסתכלתי יותר מקרוב על הכותרות שלהם).
&nbsp
.

טוב, זה כבר אשמתך

מראש להכנס לאתר חדשות בידור ולקוות לצאת בלי ספוילר זה הנחה מוגזמת.
אבל אחרי שנכוות מאתר אחד עדיין הלכת לאתר אחר.

kordilia snake

New member
לא זה לא

הם אלו שצריכים להיות ההפך מזבלים ולא לשים ספוילרים בכותרת.
&nbsp
אם זה היה משחקי הכס או משהו בסגנון הם לא היו מעזים
.

LeRanch

New member
הם הכי הרסו את "משחקי הכס" בעונת הסיום שלה

ב-TVLINE פרסמו כתבות נפרדות(!!!!) עם תמונות(!!!!) ושמות בכותרת(!!!!!) על כל דמות שמתה בפרק השלישי של עונה 8.

limors2

Active member
אהעהעהעהעה

או שפספסתי את השמועות על טום אליס או שהדחקתי ואתן, אבל ממש לא ציפיתי לראות אותו וצעקתי "לוציפר!!!!!!!!!" קולני שהבהיל את הכלב שלי
מזל שאחותי לא הייתה בסביבה ולא שמעה, היא הולכת לצרוח אפילו יותר בקול ממני.
&nbsp
עוד פרק מוצלח. מלבד מיה המעצבנת. חבל שצריך לחכות נצח עד ההמשך, אבל... אני לא באמת במתח
די ברור שהכל יפתר איכשהו ואף אחד לא ימות כי כל הסדרות של כולם ממשיכות, אז אני אשב לי בשקט ואחכה להמשך הסיפור בלי יותר מדי דרמה.
&nbsp
וכמה הערות:
- מעניין כמה מחליפת הסופרמן של ברנדון רות' היא ריפוד וכמה היא הוא עצמו
זו חליפה ממש נחמדה, אני בעד
ומבחינתי הוא הרבה יותר סופרמן מהאחד האחר, חבל שהוא נעלם.
- עם כמה שנחמד לי עם סנארט בתפקיד גידעון בחללית של האגדות, אני אוהבת את גידעון ומקווה שזו רק תופעת לוואי של עולמות מקבילים
- תמיד אהבתי את ראלף (זאתאומרת אחרי שלא סבלתי אותו בהתחלה), הוא היה ממש חמוד עם ההתלהבות שלו על ההשתתפות בקרוסאובר
- את מיה אני לא אוהבת. בכלל. היא מעצבנת נורא. כבר אמרתי את זה?

LeRanch

New member

מיה באמת בלתי נסבלת וקתרין מק׳נמרה היא אחת השחקניות הגרועות ביותר בסדרה הזו בפרט ובתעשייה בכלל. לא מאמין ששוקלים לתת לה סדרת בת בכיכובה.

kordilia snake

New member
המשחק שלה כ"כ לא אמין שזה לא נעים

להסתכל עליה משחקת כי זה מביך בטירוף.
&nbsp
זה היה מכאיב לראות אותה בסצנה עם לוציפר.

T o m c o

Member
מנהל
היא דווקא הייתה ממש בסדר

בסצנה עם לוציפר, היא הייתה ממש בסדר, היא נכנסה להשפעת הכוחות שלו בדיוק כמו שהם אמורים להשפיע.

האמת

אני דווקא הייתי שמח אם סנארט היה הקול של החללית באופן קבוע.
אבל זה לא שהוא הקול של הווייבריידר כתופעת לוואי - זה בכלל לא הווייבריידר של אגדות המחר.
בפרק הראשון של הקרוסאובר רואים שליילה עוברת ליקום מקביל שבו אגדות המחר פרשו בשביל לקחת את הווייבריידר שלהם. אז היא מגלה שמיק עדיין חי על הווייבריידר הזה ושסנארט הוא הקול של הווייבריידר
&nbsp
&nbsp
תמיד אהבתי את ראלף (זאתאומרת אחרי שלא סבלתי אותו בהתחלה)

kordilia snake

New member

לוציפר!!!!!!!! למרות שהרסו לי היה כ"כ כיף לראות את טום אליס ואוף בא לי כבר שתצא העונה הבאה!
&nbsp
מישהו יכול להסביר לי מה קרה לאוליבר? באמת שלא הבנתי.
&nbsp
בשלב מסוים נאומי המוטיבציה מתוך "המדריך לגיבור" ממש נמאסו עלי, זה ממש מעייף כבר.
&nbsp
הסצנות של קייט וקארה נראו פילריות ולא קשורות לשאר העלילות בפרק.
&nbsp
דיגל! וג'ון. תהיתי איפה הוא ומה קרה לדמויות מסופרגירל.
&nbsp
הסוף!!! ברור שכולם ינצלו וכולם יחיו באושר ועושר ובלה בלה בלה, אז אני לא כזה במתח אבל מעניין לראות מה יקרה אחרי הפגרה.

מגניב ביותר

בנתיים כל פרק אני אוהב יותר מהקודם לו.
&nbsp
יש כל מיני דברים שספוליירתי לגביהם:
קודם כל שמעתי לפני זמן רב על כך שלוציפר כנראה יופיע בקרוסאובר, אבל חשבתי שזאת תהיה הופעת קמאו פצפונת (כמו של האנטרס מהסדרה הישנה של Birds of prey), אבל כבר הבוקר ספוליירתי בגלל יו-טיוב שהציעו לי לראות את כל הסצנה איתו (לא ראיתי, אבל מובן מהתמונה שהוא עם קונסטנטין). עדיין אני מאוד שמח שזה היה שם. אני מת על הדמות והשחקן. והוא גם היה נאמן לאיך שהוא בסדרה וזה אפילו כלל קטע עם הכוח המיוחד שלו (אם כי מיותר לחלוטין כי זה לא שמיה הייתה מסתירה את זה שהיא רוצה את אבא שלה חזרה. גם מצחיק שהיקום שלו הוא יקום 666.
*אבל האם יש לוציפר בכל עולם מקביל? והאם הגהנום הוא משותף לכל העולמות המקבילים? כי אחרת למה שהנשמה שלו אוליבר תהיה בגהנום של עולם 666?
&nbsp
**אני גם מקווה מאוד שנראה איכשהו בעתיד עוד אינטראקציות בין לוציפר וקונסטנטין. או לפחות בין קונסטנטין ומייז. ושנגלה מה קונסטנטין עשה עבור מייז.
&nbsp
עוד דבר שספוליירתי עליו ראשית משמועות ואז מקדימונים (לפני שהפסקתי לצפות בהם) - זה ההופעה של Black Lightning. גם כאן שמחתי שהיא משמעותית יותר מרק קמאו. במקרה שלו הוא אפילו הגיע יחד עם האחרים אל הווייבריידר ופגש עוד מהגיבורים.
וזה אפילו ריגש אותי למרות שראיתי רק את הפרק הראשון של הסדרה שלו.
וגם היה טוב שראו כמה הוא הרוס מהמוות של כל משפחתו (למרות שברור שיחזירו אותם)
&nbsp
הפוסטר של האירוע די ספלייר את העובדה שסיסקו יחזור להיות ווייב. האמת שאני ציפיתי שזה איכשהו יקרה בפרקים האחרונים של הפלאש בגלל זה, אבל זה קרה פשוט כאן. מעניין אם אחרי האירוע הוא פשוט יקח שוב את התרופה שמבטלת את הכוחות שלו, או שהוא יחליט משום מה להשאיר אותם.
&nbsp
היו גם הרבה הפתעות:
ציפיתי שבארי מהסדרה הישנה יופיע בקרוסאובר, לא חשבתי שיהיה לו כזה תפקיד משמעותי. ואומנם היה ברור לי שבארי שלנו לא ימות, אבל לא חשבתי על כך שבארי הזה ימות במקומו. היה מרגש ויפה מאוד שהראו פלאשבק לסדרה הישנה. ממש חבל לי שבתור ילד בשנות ה90 לא ראיתי את כל הפרקים של הסדרה ההיא. עכשיו בא לי להשלים אותה.
&nbsp
מאוד הופתעתי שאוליבר לא פשוט חזר עם החברים שלו. במקום זה הוא הפך להיות... Spectre שזה גם איזושהי דמות DC. אומנם רק ראיתי את הפרק הראשון של הסדרה של קונסטנטין אבל בעצם זכרתי שג'ים קוריגן היה דמות שם כי השחקן ששיחק אותו שם הוא שחקן שאני אוהב. לרוע המזל לא אותו שחקן שיחק אותו כאן. אז מה זה הספקטר הזה, מה הכוח שלו, מה יהיה התפקיד שלו בסופו של דבר...
והאם בעצם אוליבר נשאר רק רוח. כי אני מניח שהוא לא חזר לגוף הזומבי שלו, אם הוא היה חוזר לגוף הזה אז הוא היה מת עם שאר הדמויות שלא הוצלו. אז אני מניח שהוא שרד בגלל שהוא לא בעולם של החיים.
קצת מטריד שהוא האמין לג'ים קוריגן הזה בתוך שניה. לא ברור מה הקטע. אבל לא היה להם זמן.
&nbsp
אין לי מושג מי זה האוזריק צ'או הזה ומה הקטע שלו וכיצד הוא יעזור. אבל אני שמח מאוד לראות את השחקן הזה שמאוד אהבתי בסופרנטורל. אני מקווה שיהיה לו תפקיד שימשיך מעבר לקרוסאובר.
&nbsp
אני ממש לא ציפיתי שנראה את ראלף בקרוסאובר הזה. כפי שפרוסט ציינה הוא לא היה בקרוסאוברים קודמים. היה כיף שהוא חלק מהקבוצה, אפילו שהוא לא עשה כמעט כלום.
&nbsp
חבל שלא ראו את מיק. אבל כנראה ללואיס וקלארק לא כל כך אכפת מהתינוק שלהם והם סומכים לחלוטין על אנשים שהם לא מכירים שישמרו על התינוק. לפחות שמעו שוב את הקול של סנארט.
&nbsp
הקטעים בין קייט וקארה היו חזקים למדי. אני מאוד אוהב את הקשר בין שתיהן. אהבתי את זה שקייט עמדה מול קארה. חשבתי שהיא תשתמש בקריפטונייט אבל שמחתי יותר שהיא הציעה אותו לקארה כדי להראות שהיא מאמינה בה.
תכלס הרגעים האלו בין דמויות מסדרות שונות הם אחד הדברים הכי חזקים בקרוסאוברים. אותו דבר הורגש בקטעים בין בארי וג'פרסון. ולכן חבל לי שמרגיש לי שלא היה מספיק מהם בפרקים הקודמים.
&nbsp
הדבר שאולי הכי הפתיע אותי זה התשובה לשאלה לאן נותר להם לברוח בסוף – הVanishing Point. זה די מפתיע שחוזרים למשהו שנראה רק בעונה הראשונה של אגדות המחר. אבל זה קישור יפה ומשהו שהגיוני שישרוד גם כשכל השאר נעלם. (וגם הגיוני שהאנטי-מוניטור לא יודע על זה, כי הוא בטח לא צפה בעונה הראשונה של אגדות המחר, וגם אם כן אז הוא שכח ממנה כמונו)
&nbsp
ליילה/הארבינג'ר הייתה מעולה באמת. לא ציפיתי שהיא תהפוך להיות רעה בגלל האנטי-מוניטור. אם כי ברגע שהיא הופיעה שוב זה התחיל מהר להרגיש ברור.
&nbsp
*אני לא יודע מה יש לרבים מכם נגד מיה. אני דווקא מחבב אותה. לא במיוחד מעניינת, אבל אני בעדה.
אבל אני מקווה שנראה גם את וויליאם לפני שהקרוסאובר הזה יגמר.
&nbsp
למוניטור הייתה משפחה? והם מתו...
לא מתחבר לי שליצור שהוא בערך אל שקיים מתחילת הזמן יש משפחה.
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member

אוזריק צ'או-ראיין צ'וי...ואני מהמר שהוא ימשיך עם LEGENDS כי בקומיקס הוא ה ATOM השני

וה SPECTER הוא...בואו נאמר שבקומיקס אחד הכינויים שלו הוא -Avenging Wrath of God ויש לו כוחות בהתאם...אז זה יהיה כיף
&nbsp
אני...הייתי ממש בטוח שבארי משנות ה90 ימות במקום בארי...זה פשוט נראה הפתרון הכי הגיוני

למעלה