המשבר בעולמות האינסופיים
שרשור מיוחד

זה בעצם לא עניין של "מה היה אם"

הייתה תקלה והוא נשאב לעתיד של יקום אחר.
ואפילו יותר גרוע, מי שמצא אותו היה אוליבר קווין.
אם הם לא היו מצילים אותו הילד היה גדל אצל אוליבר קווין.
יש סיכוי שהיה יותר בטוח לנחות בלהבות לאמצע מדבר

kordilia snake

New member
תאר לך

שהוא היה הופך ללות'ר או נוחת אצל אליס בגות'האם.
&nbsp
אוליבר לא כזה רע
.

כן, אני יודע את זה

נכון שהרובין האחר הוא אפילו יותר חתיך, אבל גם הצעיר הזה חתיך

LeRanch

New member
Holy S#!T

DAMN!!!! איזו פתיחה מעולה!!!!!

הציפיות שלי מהקרוסאובר הזה היו בשמיים כבר שנה שלמה, אבל לא ציפיתי שהשעה הראשונה שלו תתעלה עליהן לחלוטין. לא יכולתי להעלות בדעתי לחכות לנטפליקס וצפיתי בפרק כבר אתמול בערב -

נתחיל מההתחלה - השמועות היו נכונות! CW ו-DC הצליחו להביא ל-ARROWVERSE את הטיטאנים! ואת הסרט של באטמן מ-1989! ואת הסדרה של באטמן מ-66! ואפילו ריי מכדה"א X חזר! הפתיחה הזו הייתה כל כך כיפית, הופעות קמע של "מצמצת פספסת" אבל עדיין זה היה פשוט אדיר! הייתי שמח יותר לראות דמויות יותר משמעותיות מהטיטאנים או מסרטי DC העכשוויים, אבל גם מה שהצליחו להביא זה מספיק (ומי יודע מה מתוכנן עוד להמשך).

הקרוסאובר הזה כל כך גדול במידות שלו, שזה בכלל לא הרגיש כמו פרק של סופרגירל (להבדיל מהאירועים הקודמים שבהם הפוקוס היה ממש על כל סדרה). לראות את כל קווי העלילה של הסדרות מתמזגים לחלוטין והופכים ממש לסדרה אחת זה באמת מרגש.

אני שמח שלא בזבזו יותר מדי זמן על היכרות בין הדמויות (מלבד קייט שהרוב לא הכירו וזה היה די קצר ולעניין) ונכנסו ישר לאקשן.

ארגו סיטי נמחק מהקיום היה רגע קשה, באמת, ועם כל הקיטשיות של שליחתו של ג'ונתן בחללית קטנה אל כדה"א - זה עדיין היה מרגש לראות את קלארק ולויס מבצעים את אותה פעולה שביצעו הוריו של קלארק (והוריה של קארה במקרה הזה גם).

לילה/הארבינג'ר היא פשוט תותחית. כיף שנתנו לדמות שלה נפח ותפקיד כזה משמעותי בפרקים האחרונים של החץ. קצת מעט מדי בארי וקצת יותר מדי מיה (לא סובל אותה!!!!!!!) ומוזר שרק ריי ושרה מהאגדות גויסו ע"י הארבינג'ר, אבל אני מאמין שכל שאר הדמויות יקבלו את הרגעים שלהן בארבעת הפרקים הבאים.

לא היה לי כל כך ברור הצורך בעלילה של אוליבר ב-2046, זה לא ממש תרם לשום דבר אבל כן היה נחמד לראות את השיחה של שרה ושלו.

המוות של אוליבר אמנם ריחף מעל ה-ARROWVERSE כבר מהשנה שעברה, אבל לא העליתי בדעתי שהוא ימות בסוף השעה הראשונה. עכשיו ברור לי לגמרי שזה לא סופי ושהוא עוד יחזור (הרי לא יהרגו דמות שלסדרה שלה יש עוד 3 פרקים עד הסיום) באיזשהו אופן, ועדיין זה היה עשוי בצורה מפתיעה במיוחד. רואים שהמוניטור באמת הופתע שהוא מת פתאום וזה לא היה בתחזית שלו. מעניין אם לאנטי-מוניטור יש דרך להשפיע על המציאות בצורה שבה המוניטור לא מודע אליה.

היה נחמד לראות גם את נאש/פרייה מגיע משום מקום ונראה שבור לחלוטין מזה שהוא שחרר את האנטי-מוניטור. מקווה שנקבל עוד הרבה ממנו כי טום קוונה שחקן מעולה.

אוף שייגמר כבר יום העבודה ואוכל לצפות בשעה השנייה כבר!!!

לא הצלחתי להתאפק וראיתי לפני העבודה

היה מצחיק כששרה אומרת שהיא הבטיחה לאגדות שהם לא יהיו חייבים להשתתף בעוד קרוסאובר. וכולם פשוט מקבלים את זה...
אבל אז בכל זאת היה את מיק. ואת הקול של סנארט (למה אין אותו פיזית?) ואז גם את קונסטנטין.
כמובן שמיק יצליח להרגיע את התינוק. אבל למה קלארק ולואיס כל כך בסדר עם להשאיר אותו שם עם מיק?
&nbsp
אני לא מעריץ גדול של סמולוויל (הפסקתי בעונה 6 בערך) וגם לא של טום וולינג (כלומר חוץ מברמה מאוד שטחית של
) אבל עדיין היה לי כיף לראות את הסופרמן הזה שוב. מעניין לגלות שהוא וויתר על הכוחות שלו. ומעניין מה יחשבו על זה מעריצי סמולוויל (הסדרה). וכנראה לא מפתיע שלקס של העולם הזה הוא הנשיא. היה יכול להיות נחמד אם היה אוות קצת יותר, אבל בסדר.
&nbsp
אז התוכנית של המוניטור כוללת לתת ללקס לות'ר להרוג המון סופרמנים כדי למצוא אחד...
והתוכנית להחזיר את אוליבר היא הבוץ הקסום שכל פעם אומרים שהוא נוראי.
והתוכנית לגרום לקייט להבין שהיא פאראגון היא לתת לה לפגוש גרסה נוראית של ברוס וויין. (האמת שזה היה די מעולה)
&nbsp
טוב צריך לרוץ.

kordilia snake

New member
גם אני ראיתי לפני העבודה

אבל חיכיתי עד שאני אגיע אליה כדי לכתוב על הפרק
(סתם, פשוט לא היה לי זמן לפני.).
&nbsp
קודם כול זה לא הרגיש כ"כ כמו פרק של באטוומן, למרות שהיה יותר פוקוס על קייט אני שמחה שלא הביאו סתם דמויות מהסדרה אלא המשיכו מאיפה שהפרק הקודם נגמר.
&nbsp
החיבור בין קייט לקארה הרגיש טבעי ולא מאולץ והלוואי וקארה תשאר בארץ 1 והן יעבדו יחד. אין מה לעשות הפכים נמשכים
.
ואהבתי את הקטעים בארץ 99 עם ברוס וקייט שאומרת לקארה שלוק זה החבר היחיד שלה.
&nbsp
מה זה לעזאזל פאראגון??
&nbsp
אני לא אהבתי את הקטע עם טום וולינג. אבל אהבתי את הקרב של הסופרמנים.
&nbsp
"יש לנו בוץ קסום שהופך אנשים לזומבים, למה שלא נשתמש בו על האבא/חבר הכי טוב שלי" נאמר רק בעולם של החץ
.
&nbsp
תודה שגיליתם לי שלנה הרגה את לקס, זה כזה מטומטם! הם יוצאים מנקודת הנחה שכולם ראו את כול הסדרות ולא מתחשבים באלו שלא.
&nbsp
סה"כ שיפור מאתמול לדעתי.

T o m c o

Member
מנהל
הם לא יכולים לשמור את הפרקים האלה כחסרי הקשר לחלוטין.

T o m c o

Member
מנהל
על זה שהתלוננת שהם יוצאים מנקודת הנחה שכולם רואים הכל ולא
מתחשבים באלה שלא.
&nbsp

kordilia snake

New member

אני מסכימה שהם לא יכולים להתעלם מרוב האירועים, אבל לא צריך להגזים לזרוק כאלו פצצות ולהמשיך הלאה.
&nbsp
וכן, זה לא הוגן. כי אני משלימה עכשיו את סופרגירל ואפילו לא ידעתי שלקס אמור להופיע בסדרה וזה לא משהו שעוד יומיים אני אשכח. אז כן לדעתי זה מעצבן והם יכלו לגלות טיפה יותר התחשבות באנשים שלא רואים את כול הסדרות או ראו רק חלק.

limors2

Active member
הממ, לא מסכימה איתך

זה לא כמו במקרה שבו אנשים תוהים על הסיבה שאנחנו מסמנים ספוילרים על סדרות ששודרו לפני 10 שנים- מדובר פה על רשת טלוויזיה שעושה ספיישל ענק ומחברת כמות גדולה מהסדרות שלה שרצות כבר שנים. נכון שזה רייטינג, נכון שזה נועד למשוך אנשים ולעניין אותם באירוע הטלוויזיוני העצום הזה, אבל השורה התחתונה והעיקרית היא שבדיוק כמו ביקום הקולנועי של מארוול- זה משהו שנוצר ונבנה במשך השנים הארוכות שבהן כל הסדרות האלה רצות, וזה נועד למי שצופה ועוקב אחריהן. כולם מוזמנים לצפות, אבל ממש אי אפשר לבוא אליהם בטענות על זה שהם "מספיילרים" משהו שקרה בפרקים קודמים בסדרה. כי מבחינתם זה היה אולי פרק 9 בעונה הראשונה של באטוומן, אבל באותה מידה זה היה פרק 9.5 בעונה החמישית של סופרגירל.

LeRanch

New member
זו ציפייה קצת לא ריאלית

הסדרות האלו נולדו אחת מתוך השנייה, כולן מקושרות, חלקן אפילו נוצרו אחרי פיילוטים פנימיים בסדרה קודמת. אירועי ההצלבה הללו הם עונתיים, המשבר בעולמות האינסופיים בפרט מתוכנן כבר למעלה משנה (ולמעשה היה מה שהשיק את הפלאש). אי אפשר לצפות שאירוע הצלבה לא יהיה ספוילרי לעלילה של סדרות אחרות. נקודת המוצא של מי שעומד מאחורי הפרויקט הזה היא שהצופים רואים את כל (או לפחות מרבית) הסדרות או שדאגו להשלים קטעים קריטיים וחשובים להצלבה.

T o m c o

Member
מנהל
המשבר בעולמות אינסופיים מתוכנן כבר 6 שנים לפחות, כבר בעונה ה
ראשונה של הפלאש ראו את כותרת העיתון

T o m c o

Member
מנהל
אז כן, נוספה סדרה חדשה למשפחה באופן פורמלי!

בגדול, עלילת הפרק המשיכה בעיקר את שאר העונה, אך הכניסה גם את סיפור הקורסאובר לתוך העלילה, גם כאן, גל אנטי חומר מתחיל ושוטף את השמיים, הכוחות של ג'ן מושפעים מזה וכתוצאה מכך אנחנו רואים שאת ג'ן של שני יקומים נוספים.
הסדרה מחוברת בסופו של הפרק לעלילת הפרקים של החמש הנותרות באמצעות העלמותו של ג'פרסון על ידי ההארבינג'ר (ככל הנראה, על פי הבזק האור שהעלים אותו) והעלמות העולם בו מתרחשת הסדרה על ידי האנטי חומר (לא עולם 1, וכנראה לא אחד מאלה שראינו עד כה, לא צוין איזה לדעתי).

limors2

Active member
תודה, אוותר עליו

ראיתי חצי מהעונה הראשונה ולא התלהבתי

limors2

Active member
התאפקתי וראיתי רק אחרי העבודה

אבל אני יוצאת לעבודה ב6:30, וגם אם הייתי רוצה לא הייתי מוצאת את הפרק ב1080 ב4 בבוקר

&nbsp
פרק ממש טוב, ואני סולחת להם על היבשושיות היחסית של אתמול. יש אגדות, יש הומור, יש הרבה אינטרקציה בין הדמויות מהיקומים השונים, יש הופעות אורח (טום וולינג!!!!!), יש התקדמות עלילתית ובנייה לעתיד, וזה בדיוק מה שרציתי שיהיה בקרוסאובר הזה.

למעלה