somone141

New member
פ.ס.ז' עם עוד תיקו מאכזב

0:0 ביתי נגד בורדו, ועדיין ללא ניצחון אחרי 3 מחזורים.

אבל ראיתי חלקים גדולים מהמשחק, ונהניתי מפאריז. זלאטן ביכולת יוצאת מן הכלל, היה קרוב כמה וכמה פעמים לכיבוש, למרות שהחמיץ הקהל ממש עודד אותו בכל הזדמנות. החלק הבעייתי הוא הקישור ההתקפי, על פניו פאסטורה, מנז, ננה ואחרים צריכים להספיק מול קבוצות כאלה, אבל הם מאכזבים. פאסטורה חזר מפציעה וכנראה זה משפיע עליו, ממש מאכזב עד כה וחבל, 42 מיליון יורו שילמו עליו ולמעט פה ושם הברקות, בסך הכל הוא אכזבה גדולה בפאריז.

ברור שיתנו לאנצ'לוטי עוד זמן, גם אם לא ינצח במשחקים הבאים. אני לא רואה מצב שמפטרים אותו העונה, אלא אם הוא ירגיש שהוא לא מסוגל להוביל ויילך בעצמו. בינתיים דון קרליטו כישלון אחד גדול (כולל בעונה שעברה, איבד את התואר למונפלייה).

בטורקיה, 3-3 מדהים בדרבי החם בין גלאטסראיי לבשיקטאש.
אני ממש מבואס שלא משדרים את הליגה הזו קצת, לפחות במפגשים בין הגדולים. פשוט ליגה לא מוערכת, כדורגל נפלא!

כמה כבר יעלו זכויות השידור לליגה הטורקית?

יובל 272

New member
תיקו 3 מטורף בין ולנסיה ללה קורוניה

במשחק הלילי הספרדי,שמתחיל ב 12 בלילה שעון ישראל ומסתיים בשעה שתיים שעון ישראל

חשוב מאוד שלה קורוניה חזרה תוך שנה לליגה הראשונה בספרד.היא תמיד מביאה צבע ועניין לליגה,גם שהיא לא בצמרת.

somone141

New member

תמשיך להביא תקצירי וידאו, אם תוכל גם מטורקיה זה יהיה נהדר.

תודה.

הרפתקאות מונאקו בליגת המשנה

אחרי 5 מחזורים קבוצתו של קלאודיו ראניירי ניצבת במקום הראשון עם 13 נקודות. עד כה עושה רושם שהרכש המאסיבי שעשו שם מוכיח את עצמו, רכש שיכול היה לכלול גם את טוטו תמוז, כשחקן ספסל.

רז 1978

New member
אני עדיין זוכר את פתיחת העונה הנוראית שלהם

אשתקד

הם נראו בדרכם הבטוחה לליגה השלישית ונראה היה שהם הולכים להיעלם

אבל אז באה הפגרה וטוטו תמוז אף היה ברשימת המועמדים לחזק את הקבוצה אך לבסוף הוא לא בא

אלו שהגיעו בפגרה לחזק את הקבוצה השאירו את הקבוצה בליגה השנייה

הלוואי ונראה אותם חזורים השנה לליגה הראשונה בצרפת מאד הצטערתי שהם ירדו לליגה השנייה לפני שנתיים

gstq7

New member
חבל

הדבר האחרון שהליגה הבכירה צריכה שם זה שהקבוצה הזו עם ה-300 אוהדים שלה תחזור

למעלה