kobyz21

New member
איך אתה יכול לקבוע את זה?

היה שם ספק ענק של מקסימום סנטימטר נבדל, כשיש ספק צריך לתת לשופט להנות ממנו.

יובל 272

New member
אני אוהד ברצלונה,אבל היה נבדל

זה בסדר,לפני שבוע פסלו לולנסיה שער ניצחון חוקי מול ריאל בטענת נבדל שלא היה.

kobyz21

New member
התמונה לא מוכיחה כלום וגם לא ברורה

אבל ממה שרואים המגן הימני די בקו אחד עם סאנצ'ז וגם מסי עדיין לא שחרר סופית את הכדור, כשראיתי את תקציר המשחק באתר ניסיתי לבדוק ולמצוא נבדל, פשוט אי אפשר להוכיח בודאות.
וזה רק לשם הויכוח, כי ממש לא אכפת לי אם היה נבדל או לא, טעויות אנוש לא מכוונות קורות לעיתים והם חלק מהכדורגל.

ronko

New member
אז?

בזמן המסירה מסי נמצא מאחורי הכדור או לכל הפחות בקו אחד.

רונקו

תקן אותי אם אני טועה,

אבל במידה ושני שחקנים תוקפים נמצאים עם הפנים לשער,
ושחקני ההגנה הרחק מאחוריהם,
לא יהיה נבדל אם ימסרו אחד לשני,
אני טועה?

Mellow29

New member
תלוי איך

אם הם מוסרים קדימה אז יהיה נבדל. מותר למסור אחורה או באותו קו.

kobyz21

New member
מותר גם למסור קדימה

אם השחקן המקבל נמצא בקו אחד עם הכדור ברגע המסירה.

Mellow29

New member
כן, זה קצת לא מובן בקריאה שנייה

אסור למסור לשחקן שנמצא מלפניך, מותר למסור לו אם הוא נמצא איתך באותו הקו ואחורה ממנו.

nitsansh

New member
בקיצור, אסור לשחקן להיות לפני הכדור בזמן

המסירה, כאשר אין בינו ובין השער שני שחקני יריב.
אין כל חשיבות למיקום השחקן המוסר ביחס לשחקני ההגנה.

ronko

New member
הגדרה מדויקת של נבדל

ההגדרה המדויקת של נבדל על פי פיפ"א:

שחקן הנמצא בזמן המסירה קרוב יותר לקו השער מאשר שחקן ההגנה הלפני אחרון ומאשר הכדור.

רונקו

אריאל5

New member
גם אני מאלה שחושבים שהיה קו אחד ולא נבדל

בדיוק כמו שבמשחק של בית"ר שחקן של קרית שמונה אכן נגע בכדור אבל התקשורת אוהבת לעשות סערות.

nitsansh

New member
אין כל חשיבות אם שחקן הגנה נוגע בכדור

מצב נבדל נקבע כאשר שחקן התקפה משחק בכדור. בשום מקום בחוק הנבדל לא מוזכר מצב ששחקן הגנה נוגע בכדור.

אריאל5

New member
מה זאת אומרת

אם שחקן ש/ל הקבוצה היריבה ימסור לך כדור לא יכול להיות נבדל. וראו בשידור שזה גם מה שהשופט טען.

nitsansh

New member
הזמן הקובע הוא כששחקן התקפה משחק בכדור

אם יש שחקן בנבדל בזמן הזה, לא משנה אם הכדור פוגע בשחקן הגנה אחר כך.

somone141

New member
מסכן סקרטל

שער נפלא בנגיחה, וטעות של בית סוהר בבישול לטבז.

משחק מעולה בין ליברפול למנצ'סטר סיטי, 2-2 מרתק עם קצב נפלא. חסרונו של קון דווקא לא הורגש, אבל ההגנה של מנצ'יני צועקת הצילוץ ליברפול נראיתה הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם אבל עדיין, צופה הרבה חוסר יציבות במשחקים הבאים שלה. יום עסל, יום בסל.

ארסנל מאכזבת עם תיקו מאופס בסטוק. לא ראיתי את המשחק אבל משחק שני רצוף שהיא לא כובשת..

מילאן הפסידה 1:0 בבית לסמפדוריה, שאיזה כיף לראות אותה שוב בסריה A. קבוצה כזו גדולה עם מסורת..
הרוסונרי נראו די אבודים למען האמת, כן פה ושם קורה ומשקוף אבל הכל נראה מקרי. הפרצוף של גליאני תמיד מצחיק אותי, אבל היום זה היה חוויה משעשעת ללא ספק.

שימשיכו ככה.

Mellow29

New member
רודג'רס הוכיח היום מעל לכל ספק

שהוא האיש שראוי לעמוד בראש פרויקט הבנייה של ליברפול בשנים הקרובות. אגר מורחק, קראגר בלם גדול שזקנתו (בשנה וחצי האחרונות) מביישת את נעוריו, מבחינת המהירות הוא לא מסוגל להתמודד עם חלוצי ליגת העל. מבלם שלישי בתקופת קני דלגליש, רודג'רס מספסל אותו ועולה בהרכב עם סב קואטס בן 21, שעדיין לא שיחק העונה. דאונינג נראה כמו פח זבל, ובמקום להעלות אותו פעם אחר פעם בהרכב, הוא נותן הופעת בכורה בהרכב ליהלום הכי נוצץ באקדמיה, ראהים סטרלינג בן ה-17. שתי ההחלטות הללו כשלעצמן הוכיחו שלבן אדם יש ביצים לספסל את קראגר הסמל ודאונינג הפלופ ולעלות במקומם שחקנים צעירים.

ניהול משחק מצוין, כל השחקנים באמת התעלו על עצמם וזה עוד אחרי חילוף כפוי בדקה השלישית (לוקאס עם מתיחה בירך), שאמנם פעל לטובתינו בסופו של דבר כי שלבי היה פנטסטי. וזה אחרי הפסד 3:0 לווסט ברום, נגד האלופה... לפעמים אין מה לכתוב כשעושים הכל נכון, עושים בית ספר למנ' סיטי ומ-2 טעויות הזויות נשארים עם נקודה. והרבה מאוד אופטימיות לעתיד.

שבוע הבא ארסנל, נורי ואגר חוזרים, סטרלינג עם הופעה נהדרת קונה את מקומו גם לשבוע הבא. GET IN!

somone141

New member
אני איתך

מהתחלה, עוד לפני שהגיע לליברפול, טענתי שהוא מאמן עם עתיד גדול.

אין לי מושג אם בליברפול יש את הסבלנות לתת לו לעבוד גם במידה ותגיע תקופה רעה, וזה בהחלט עשוי להגיע. לקני הספיקו בסך הכל עונה וחצי עד שפיטרו אותו, השאלה כמה רודג'רס יקבל, במעמד האלמוני שלו ובלי שום גב גדול מהאוהדים, בניגוד לקודמו.

למעלה