4\1 גמר: אנגליה-איטליה

מתן276

New member
חלאס עם ההגזמות

בהצעה שלי לשני הצדדים יהיה אינטרס מובהק לתקוף ולכבוש ראשונים ולכן משחקי נוק-אאוט ייגמרו הרבה יותר מהר.

itzikon5352106

New member
פנדל מתוחכם

שמע,אני אוהב את השחקן הזה,הוא פשוט אגדה,ומי יודע אולי איטליה תדהים ותיקח את היורו הזה.

itzikon5352106

New member
אני לא מאמין למחקרים הללו

אומרים שהכי טוב לבעוט לפינה למעלה,אני זוכר הרבה שחקנים גדולים שהיו מומחים בפנדלים שבעטו לפינה למעלה ואכלו אותה.

לא זכור לי הרבה פנדלים כמו של פירלו נגד אנגליה אבל זכור לי אחד במיוחד שהיה ברבע גמר מונדיאל 2010 בין אורגוואי לגאנה שסבסטיאן אבראו בעט פנדל מכריע בדיוק כמו שפירלו עשה-http://www.youtube.com/watch?v=rJW4nV7nYGI

ואגב אם כבר הבאת איזה משהו נוסטלגי אז ביולי 2011,לא מזמן,פתחתי שרשור של 'הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם' שהגיע בעקבות החמצות פנדלים מזעזעות בדו קרב הפנדלים בין ברזיל ופרגוואי ברבע גמר הקופה אמריקה 2011 שבו כל אחד הוזמן לספר על הפנדל המוחמץ שהוא לעולם לא ישכח.

הנה השרשור שנמצא גם בהודעות נבחרות-http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=35&MessageId=154152108

מרכיב חשוב ביהדות

הוא לגלות רחמנות וטוב לב גם במקרים הקשים ביותר.

אין צורך ללכת סחור, היה ברור מה מונח כאן על הכף. לפחות בארץ, אלה מדינות שמייצגות שתי קצוות של אסכולות כדורגל, מה שמעצים את השמחה של התוצאה הסופית עוד יותר, בטח אחרי שזה היה כל כך מתבקש וצודק לאור מה שהלך על המגרש. אבל לא צריך לרקוד על הדם, כולי תקווה שהעתיד השחור שצפוי לנבחרת אנגליה לא יתממש- זה שאחרי שחקנים כמו טרי, ג'רארד, פרדיננד (אם מוזמן) ולמפארד, כי אז לא רק שאין לה מחליפים ראויים ודור עתיד, גם אין לה ולא יהיה לה מאמן עם כישורים לעשות בה חריש עמוק ולשנות דברים כדי לשנות את המצב (או מנהלת ליגה שתחייב קבוצות לשלב מקומיים).

זאת נבחרת שלא רק שתאבד בטוח את מעמדה כנבחרת דרג ראשון (מדורגת בבתים), היא גם תוכל להתדרדר למעמד של נבחרות כמו רומניה, נורבגיה, בולגריה. "העפלנו לטורניר גדול, עשינו את שלנו". העובדה שהטורניר הזה נחשב כהצלחה מבחינתם כי הם לא היו בטוחים שיעברו את הבתים, מראה שהדרך למקום הזה כבר במקצת סלולה.

למרות היריבות שהזכרתי, ולמרות שהתאכזבתי שהעיפו את קאפלו אני באמת שמחתי בשבילם בבתים, ואני מקווה שאנגליה תשתקם, אני מעדיף אותה על גרמניה
,
ספרד המפומפמת והמאוסה, וגם
צרפת האנטישמית בערימות.

fabregas0

New member
סבל

איזה משחק.. עינוי ממש.
אנגליה בתצוגת שפל.. פשוט בלי טיפת כבוד עצמי.. מאמן ושחקנים שלא ראויים למעמד הזה.. ממש מאכזב מנבחרת של הליגה שטוענת שהיא הטובה בעולם.

לא יודע אם אנגליה זאת נבחרת שלשחק נגדה טוב נחשב הישג אבל עדיין, איטליה נראתה טוב יותר ממשחקים קודמים - בעיקר בגלל ששיחקו עם קשר יצירתי נוסף.. ולא תקעו לעצמם את ההתקפה עם עוד קשר דפנסיבי..
הבעייה העיקרית היא הרגל המסיימת.
בלוטלי לא הגיע ליורו עדיין, וקאסאנו עם כל הכבוד רחוק מלהיות סקורר.
חבל שפראנדלי שוב פעם לא מגיב למה שקורה במגרש ולא החליף את בלוטלי שלא פגע ממטר..
איטליה בחצי גמר למרות מאמן שאין לו מושג מה הוא עושה. נקווה שזה לא יתנקם בהם מול גרמניה..

למעלה