מבייצות ביחד לסוף שבוע

lililiel

New member
כן זה מה שהתכוונתי

וראיתי שיש אותו פס כמה דקות אחרי ואפילו חצי שעה אחרי.
וזה לא כמה ימים חיובי לדעתי... אם את אומרת שזה אפילו רבע שעה...
מה שהיה זה חיובי (כמו שראיתן) בי"מ 13 אח"כ 14 15 שלילי ואז שוב חיובי מאוד ב16 , אי אפשר לטעות בחיובי הזה (כמו שהעליתי פה) אבל - החום לא עלה עד עכשיו, יתכן שהיום היה הביוץ ואז יעלה מחר או מחרתיים... אמן

Kasey

New member
לצערי אין לי הסבר

למה לסירוגין זה הראה לך חיובי...
לא אמורים להסתכל על התוצאות אחרי חותר מעשר דקות, לפחות לא בערכה שלי. אבל כן לתת לזה חמש-עשר דקות - לפעמים לוקח לפס זמן להופיע.

orange star

New member
חיובי בבירור ...

יאללה לקמפר בכיף
תשמעי לפעמים הבדיקות לא הכי אמינות אצל כולן , פעם נראה לי קוקי כתבה פה ומאז אימצתי את זה שצריך לזכור שנכנסים להריון מ
ולא מבדיקות ביוץ,
אז לקחת בערבון מוגבל והעיקר להנות בדרך

לגבי התוצאות - את מתכוונת מתי בודקים הריון? אני תמיד מחכה ליום האיחור .. לא בדקתי אף פעם לפני בשביל לא להתאכזב.
בהצלחה!

lililiel

New member
התכונתי מתי לנתח את התוצאות במקלון

אני כמובן יודעת מתי לבדוק הריון

וברור ש
זה המפתח אבל היה לי חשש שאני מפספסת ביוץ כי אני שומרת נידה ואם כך המצב אז זיהוי ביוץ קריטי ביותר כדי להשיג הריון ...

חשטפית

New member
בסוף עלה לך החום?

זה ממש מעניין אותי למה פעמיים יצא לך חיובי במקלונים... אולי חום השחר יוכל איכשהו לתת תשובה מה מהם באמת היה ביוץ...?
&nbsp
קראתי קצת באינטרנט ואתמול איכשהו הגעתי לאיזה מחקר שהיה רשום שיש נשים שיכולות לבייץ יותר מפעם אחת במחזור. יכול להיות שאת מיוחדת?

lililiel

New member
חחח איזו מתוקה שאת מתעניינת

מגניב המחקר, אולי אני באמת מיוחדת, אבל בנתיים לפי חום השחר לא היה ביוץ ולא נעלים , החום לא עלה. אני מתחילה לחשוב שמשהו מקולקל, או אני או המד חום חחחח

Kasey

New member
הללויה! נראה לי שבא הביוץ

נראה חיובי, לא?

ועכשיו אני בדילמה הנצחית - אם קמפרנו אתמול, האם לעשות עכשיו רצף או יום כן יום לא? בדיקת זרע נעשה רק אחרי הביוץ...

שירןג7

New member
הו מזל טוב

אני בעד יום כן יום לא. אם הבדיקה היא חיובית עכשיו הביוץ כנראה הוא לא עכשיו אם תקמפרו מחר זה בטח יהיה בול על הביוץ.

Kasey

New member
תודה, קשה לדעת מתי זה בדיוק

אני מניחה שאולי בכל זאת נעשה היום ומחר ואז בהפרש של יומיים.

kimkar

New member
כבר שיתפתי אתכן בדילמה שלי...

הייתי רוצה להגיד יום כן יום לא...אבל יודעת שאני הייתי מקמפרת ברצף

Kasey

New member
הדעות בעניין הזה חלוקות

לפי כל מה שקראתי אם אין בעיית זרע רצף זה טוב, אבל כיוון שעוד לא בדקנו את הזרע אני לא יודעת....

שירןג7

New member
אני הייתי עושה יום כן יום לא

מהסיבה הפשוטה שזה פשוט מעייף כל יום ודורש אנרגיות ולמה. היום כן יום לא מעבר למספיק כי הזרע חי אפילו שלושה ימים והבנתי שכשהוא מגיע לאזור שבו יש את הביצית אפילו חמישה ימים. נראה לי מיותר. אלא אם כן בא לכם וכיף לכם אז למה לא.

Kasey

New member
קראתי כל מיני נתונים לכאן ולכאן

וזה מבלבל. בכל מקרה אני מניחה שבסך הכול נוסיף פעם אחת אז לא נורא... כל המחקרים האלו על ריכוזי זרע סותרים ומבלבלים. בגדול הבנתי שאם אין בעיה אז כשמקיימים יותר זה מעלה מעט את הסיכוי.
בכל מקרה היום שבת אז לא נורא

orange star

New member
קשה להכריע בסוגיה הזו...

גם אני כל פעם הייתי בדילמה מחדש -בסופו של דבר ניסינו מלא פעמים ככה ומלא פעמים ככה...
יכולה לומר שגם בהריון הראשון שלי וגם עכשיו כן נקלטתי מיום כן יום לא.

בהצלחה!!!!

למעלה