מבייצות ביחד לסוף שבוע

שירןג7

New member
נכון

ואני מבינה את העניין שכולן רוצות את המקסימום כדי חלילה לא לפספס. אבל זה נראה לי חסר פרופורציה לקיים יחסים כל יום גם אם זה שלושה ימים רצוף.
אני גם די בטוחה שאף רופא לא יגיד לקיים יחסים כל יום.
אלא אם כן באמת נוח וסבבה לאנשים אבל נראה לי שגם ככה התקופה הזאת של הניסיונות מתישה, ולא תמיד עושים את זה ברצון.

Kasey

New member
תודה בנות

זו אכן הדילמה הקבועה. ממחקרים שקראתי אם אין בעיית זרע זה מגדיל מעט את הסיכויים, אבל גם לסירוגין אמור לעבוד. אין ספק שזה לא קל לעשות הכול בלו״ז בכל מקרה... גם אנחנו כבר ניסינו גם ככה וגם ככה.

lililiel

New member
יאללה לעבודהההה

אני בעד יום כן יום לא + תגבורים , משמע מדי פעם ברצף , אחרת זה מתיש
למשל סופ"ש - לגמרי ברצף ! אמצ"ש - יותר קשה אז יום כן יום לא, שזה לא יהפוך ממש לנטל.
אנחנו גם עשינו רצף מחמישי , נקווה שיעזור כי הפעם אני חושדת בביוץ היום או מחר... אמן. נקווה שהחום יעלה וירמז כבר על הביוץ...
היום בדיקה שלילית שוב...

Kasey

New member
אצלי נראה לי חיובי עדיין

אם כי אולי מעט נחלש מאתמול... כך היה גם חודש שעבר. מתגברים קצת סביב הערכה החיובית, בטח מחר כבר יהיה שלילי, נעשה עוד פעם פעמיים לסירוגין אחרי. אמרנו שאנחנו סופרות את היום שבו המקלון נהיה שלילי כיום הביוץ?כמה זמן אחרי שהבדיקה שלילית עוד נראה לכן חשוב לקמפר?וקצת מתסכל שזה מאוחר כל כך, מאריך את ההמתנה... אבל העיקר שהגיע. מה זה אומר, שיהיה לי מחזור ארוך מהרגיל הפעם? כי הלוטאלי קבוע?

lililiel

New member
איך הכנסת כזו תמונה גדולה??? חחחח

התמונה מטושטשת אבל שני הקווים נראים באמת פחות או יותר באותה עוצמה . לגבי הספירה ,כן נראה לי שיום הביוץ הוא יום השלילי או יום אחד אחריו. את לא מודדת גם חום השחר? וכן, יתכן שהמחזור יהיה ארוך יותר, בכל מקרה כדאי להתכונן לזה ולא לחשוב שזה איחור, קל יותר נפשית במידה ולא נקלט. אמן שיקלטטטט

Kasey

New member
משהו בהגדרות של תפוז השתגע לי היום

הופיע לי אייקון של מצלמה לצירוף תמונה במקום מה שהיה בדרך כלל, וגם אני לא יכולה לפרסם הודעות בחלון תגובה מהירה מהטאבלט. אני בהחלט מוכנה נפשית למחזור ארוך מהרגיל הפעם... ותודה!

חשטפית

New member
ואוווו אני לא מאמינה!!!

זיהיתי ביוץ במקלון!!!

אני בהלם שזה קרה.
מעולם לא הצלחתי עד עכשיו.

המקלון מאתמול בערב. זה אומר שהיום אבייץ נכון?
קימפרנו כבר אתמול וכמובן נעשה גם היום. האם זה מספיק?

סופי 1985

New member
וואו איזה פס

היי, גם אצלי בדיוק אתמול בערב הפס פתאום התכהה
לפי מה שהבנתי, יש סיכוי שתבייצי מכמה שעות אחרי הבדיקה עד יומיים אחרי הבדיקה
אנחנו קימפרנו אתמול והולכים לקמפר כל יום ביומיים הקרובים
ואולי אפילו עד שנראה עלייה בחום השחר (בתקווה שזה יהייה מחר או מחרתיים)

חשטפית

New member
איזו התרגשות

אנחנו קימפרנו אתמול ונקמפר גם היום.
אין סיכוי לשכנע את בעלי ליותר מזה.
בגלל שחשבתי שאני אבייץ בשבת או אפילו קודם אז קימפרנו ברצף מרביעי והוא כבר גמור לגמרי חחח
&nbsp
קימפור נעים והמוווווווון בהצלחה!!!

Kasey

New member
אגב אנחנו עשינו יום כן יום לא

עד לקבלת מקלון חיובי ואז רצף... אכן מתיש. זה בעצם שני, רביעי, שישי-שבת-ראשון - כי בשבת המקל נהיה חיובי - אז היום ננוח ומחר שוב.
בהצלחה רבה לכולנו!

סופי 1985

New member
חחח... היתשת אותו לגמריי?

מסכן

לא נורא, עוד מאמץ קטן, יש לכם יותר סיכוי החודש כי זיהית את הביוץ במקלון

תודה והמון בהצלחה גם לך

Kasey

New member
הביוץ הוא בעיקרון

בתוך 48 שעות מקבלת תשובה חיובית במקלון, אז אי אפשר לדעת מתי בדיוק בדיוק.
בכל מקרה מעולה שקמפרתם אתמול, גם היום זה אחלה, ואפשר לתגבר גם אחרי - מחר או מחרתיים, כי יכול להיות שהביוץ ממש עכשיו ויכול להיות שזה מחר.
על הערכה שלי כתוב שהיומיים הכי קריטיים הם מקבלת התשובה החיובית במקלון ובמידה פחותה יומיים נוספים אחרי. המון המון בהצלחה!לי היו יומיים מקל חיובי והיום שלילי (מקווה שזה לא בגלל שבדקתי מוקדם יותר בבוקר היום) אז אחשיב את היום כיום הביוץ, למרות שבעיקרון לא אמורים לבדוק שוב אחרי הבדיקה החיובית הראשונה ואי אפשר לדעת בול מתי יצא הביוץ רק מהמקלות האלה.

cookiii

New member
הביוץ הוא בין 12-72 שעות מהפסים החיובים

לכן לא מספיק רק היום צריך גם מחר מחרותיים ויום אחר כך. את יכולה לדבוק ביום כן יום לא אם אין לך כח.

למעלה