דוגמיות ליולדת הטריה

ynlove

New member
אני לא נהנתי

זה היה ממש משעמם ולא חידש לי דבר.
ואיך שהם ניסו לדחוף את הטבורית עם מידע חד צדדי היה ממש מעעעצבן!!

סנורקה9

New member
מה שאני קיבלתי כשילדתי

1. צעדים ראשונים - הגיעו אליי הבייתה לחצי שעה. הדריכו על כל מיני דברים וקיבלתי הרבה מתנות כמו מוצץ, מחלק מנות, טיטולים, משטח החתלה, מטרנה, דוגמיות של סבונים ועוד ועוד...

2. מטרנה וסימילאק- שלחו לי דוגמיות. סימילאק שלחו לי אריזה של 900 גר' כי ביקשתי מהדרין ואין להם דוגמיות של מהדרין. בקיצור- מומלץ!!!

3. ד"ר פישר ובייבי כיף שלחו לי בקבוקונים קטנים של המוצרים שלהם. זה מעולה לנסיעות!!!

4. חבילת לידה בסופר פארם ב10 ש"ח.

5. תיק עגלה של הסופר פארם - עולה 100 ש"ח. תיק מאוד נוח ויש בו הרבה מוצרים!!!

6. חברות הטיטולים שולחות דוגמיות. ועם הגיל, הם כל הזמן שולחים טיטולים במידה גדולה יותר.

7. טיפטיפות שלחו לי אלבום לשנה הראשונה. משהו חמוד עם מדבקות בו מציינים כל שלב של הילד.

יש הרבה חברות שפניתי אליהם , השארתי פרטים לא קיבלתי כלום.

פחזנייה

New member
לגבי צעדים ראשונים..

פעם ראשונה שאני שומעת עליהם. האם הם מנסים למכור מוצר\שירות כלשהו?

adis20

New member
הם לא מנסים למכור

אבל בתחילת הפגישה הם אומרים לך שהם ממומנים על ידי החברות הגדולות (מטרנה/סימילאק/האגיס...)
הם נותנים לך מוצרים של כל חברה ואומרים לך למה טוב להתשמש בהם....

המחלק מנות של מטרנה שהם נותנים הוא מצויין!!
לי נתנו חוברת הסבר ויש בה המון עמודים לכתוב על התפתחות התינוק...
מארז חיטולי האגיס + מגבונים + משטחי החתלה חד פעמיים
מוצץ
דוגמיות של סבונים/קרמים
קופונים

זה ממש נחמד

שרשור מבורך

מחכים עד שיולדים או שאפשר להתאבזר מראש? בלי קשר לאמונות תפלות וכו' כל החברות האלה מבקשות תלם או תאריך לידה?

ותגידו צריך לפנות במיוחד לכל מקום

או שבית החולים האמון על שמירת הפרטים האישיים שלנו בשקט בשקט מעביר אותם לכל הגורמים המסחריים?

mitmit11

New member
מביה"ח לא אמורים להעביר פרטים

זה עניין של חיסיון רפואי (גם עצם זה שילדת ואושפזת).
מה שכן - ביה"ח מאפשר לנציגות שיווק לעבור בין החדרים ולשאול אם את מעוניינת למלא פרטים. אם מילאת זה יועבר לגורמים המסחריים.

יכולה לגלות שאני מילאתי פרטים אמיתיים ויצרו איתי קשר בעוד ששותפתי לחדר מילאה פרטים מפוברקים, קיבלה חלק מהמתנות במקום ואח"כ לא יצרו איתה קשר משום חברה (לפני שנתיים).

Ferbers

New member
ברוטשילד העבירו את הפרטים שלי..

לא עברה נציגת שיווק, מילאתי פרטים מול נציגת משרד הפנים שיושבת במחלקה, בחרנו את השם של הילד ורשמנו אותו בת.ז. וגם, כמובן מילאנו שאר פרטים מזהים, בכל זאת מידע למשרד הפנים, אח"כ לפניי השחרור קיבלתי שקית כזו עם המון דברים קטנים ולא שימושיים לתינוק מאותה פקידה שם, ומאז ועד היום אני עדיין מקבלת שיחות מעיקות נוסח "מזל טוב, נולד לך ילד לא מזמן (שנה ו- 8 חוד')" בואי תשמעי על הביטוח חיים שלנו.. מעצבן ברמות

אני יודעת שבתקופה הסטודנטיאלית

שלי עבדתי באיזו חברת סקרים והיינו מתקשרות במיוחד ליולדות שילדו בבי"ח איקס, ולפי התגובות היה ברור שהעבירו לנו פרטים. רצינו לערוך להם סקר על חיתולים. חארות אבל ככה העולם הזה עובד היום, אז אני כבר מעדיפה למסור פרטים ולקבל מתנות :)

למעלה