שאלות, חדשות, בקשות

Renat Zeitune

New member
שבלתי נסלח התחילה בארה"ב

אם יש בעיות לויוה עם טלקומדיות איך זה שלא מפריע להם לרכוש את לוסיה מחפשת אהבה?

elall

Member
מנהל
כי "לוסיה מחפשת אהבה" מופצת ע"י דוריה מדיה

אין ספק שזאת הסיבה, בטח לא כי הם חשבו שזה הולך לעניין מישהו או ישמח מישהו. הם בטוח קיבלו אותה תמורת מחיר סמלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
ערוצי ויוה הם רק חלק מחברת דורי מדיה או החברה כולה?

elall

Member
מנהל
אני יודעת שהיא התחילה בארה"ב

כי ליוניביסיון יש חוזה עם טלויסה ונראה לי אפילו חלק מיוניביסיון שייך לטלויסה, אז בגלל זה כל טלנובלה של טלויסה מגיעה אוטומטית ליוניביסיון, בלי קשר להצלחה. יש אפילו טלנובלות שמתחילות את השידור שלהן ביוניביסיון ורק אחר כך מתחילות במקסיקו, כמו למשל "שה' יסלח לך" וגם Gran hotel יתחיל קודם ביוניביסיון.
אבל גם בארה"ב לא הולך לה כזה טוב. המתחרה של יוניביסיון , טלמונדו, עוברת אותה ברייטינג. פעם טלמונדו אולי היו מוציאים שליש מהרייטינג של יוניביסיון, היום טלמונדו עוברים אותם.

Renat Zeitune

New member
אולי כי טלמונדו יותר מקוריים

אם כי מאסתי בסחר בסמים ונשים ואם מתעקשים על סחר אז שיהיה בנושא אחר סחר איברים או סחר בתינוקות לא חסר פשעים מסוג הזה. סחר בסמים זה נושא שחוזר על עצמו בטלמונדו. אבל בכללי שזאת התקופה הכי טובה של טלמונדו

evglev1

Well-known member
מנהל
בדיוק בקוריאנית פני מלאך

הרופא רצח מטופלת שלו כדי להשיג קרנית לביתו העיוורת וגם הייתה עוד דרמה קוריאנית הבן האובד שבה ניסו לרצוח כדי להשיג לב.

elall

Member
מנהל
הקטע שלהם זה לא "סחר" אלא אקשן, רצח, מלחמת כנופיות

סמים זה הרקע לכל זה, מה לעשות שאצל מקסיקנים וקולומביאנים נושא הסמים הוא הכי רלוונטי וכאוב. אבל הכי הזוי שדווקא טלמונדו מצלמים את הדברים האלה ומשדרים את זה בארה"ב ועוד עם אופציה לכתוביות באנגלית ואחר כך נעלבים כשטראמפ יוצא נגד מקסיקנים.

Renat Zeitune

New member
אני לא מדברת על נרקונובלות

אלא שדוחפים כל הזמן בטלנובלות הרגילות את הסחר בסמים. כל הנרקונובלות באות בעונות מקווה שלא תהיה עונה נוספת לאדונית גן עדן ואז אולי אפשר לרכוש אותה מבלי להתחייב לעונות כמו בקרדאיי.

elall

Member
מנהל
דווקא הטלנובלות הרגילות שלהם לא להיט

הן אמנם נמכרות יפה, אבל הצלחות גדולות הן ממש לא. לא בטלמונדו ולא בעולם, האחרונה שממש הצליחה לדעתי הייתה "לה פטרונה". וגם הם ממזרים עכשיו בטירוף (גוף התשוקה, תשוקת הנצים, בקרוב דוניה ברברה, מי זה מי והאסירה). דווקא ההצלחה הגדולה של טלמונדו זה בנרקונובלות במיוחד אדון השמיים וגברת אסרו. לאדונים של גן עדן לא תהיה עוד עונה כי היא נכשלה.

Renat Zeitune

New member
אדמת מלכים לא הצליחה?

בפורום ויוה חופרים כמה היא הצליחה ואפילו יותר מתשוקת הנצים(אלו בהגזמה) ושהיא מומלצת.

elall

Member
מנהל
אני חושבת שהם התכוונו שהיא הצליחה להתעלות

על המקור בעיניהם מבחינת האיכות, לא מבחינת הצלחה/רייטינג, כי אני לא באמת חושבת שמישהו שם ניסה לבדוק את הנתונים במדינות השונות, והנתונים לא כאלה מחמיאים., ובטח שאין מה להשוות אותה להצלחה המטורפת של תשוקת הנצים.

Renat Zeitune

New member
אמרתי שזה עוד מוקדם לדעת אם היא תצליח ברמה של תשוקת הנצים

לא אכפת לי מי מה אני נשארת עם המקור שפשוט כבשה אותי הכימיה של דנה ומריו נהנתי לראותם יחד אפילו שכיום אני כבר לא מתלהבת ממנו. וחואן דויד הפשוש(ית).

elall

Member
מנהל
איזה שאר ההודעות? מחקתי הודעה אחת שלי

elall

Member
מנהל
אני לא חושבת שהתגובה שלך נקלטה במערכת

בטח שלחת בדיוק כשאני מחקתי את שלי, כי בארכיון הודעות מחוקות תגובה שלך לא מופיעה.

למעלה