שרשור היכרות אוגוסט 2012

צונית

New member
מתפקדת גם

הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי :
אני רונית, בת 27 (אבל מנטלית בת 22), עובדת בחברת תקשורת, רווקה ודי מרוצה.

מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
סיימתי תואר, קודמתי בעבודה, לראשונה בחיי הכרתי בחור שאני מסוגלת לדמיין את עצמי איתו עד סוף החיים (זה שהוא לא בקטע שלי בכלל זה עניין שולי...
)

מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
לשנה הנוכחית נותרו עוד כמה חודשים טובים, ככה שאני מקווה שמה שאני מאחלת לעצמי הולך להתממש בקרוב יותר מהשנה הבאה-
אני מאחלת לעצמי לבקר בניו-יורק, אני מאחלת לעצמי שהבחור בפסקה הקודמת יקלוט שאני הבחורה המושלמת בשבילו, ואני מאחלת לעצמי ולמשפחתי הרבה בריאות ואושר.

במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
משמעת עצמית גבוהה יותר! בכל תחום בחיי חסרה לי משמעת עצמית גבוהה יותר. זה הדבר היחיד שמונע ממני להגשים את מלוא הפוטנציאל שלי בחיים.

מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
קניות, גלישה באינטרנט, צפייה בטלוויזיה, ומניקורים עצמיים. בעבר הייתי מנצלת את זמני הפנוי בקריאה או בלמידה, ועכשיו העיסוקים שלי מנוונים לי את המוח בקטע אחר.... חייבת להשתפר גם בזה!

מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
לא זוכרת אפילו אחד

מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
הנוקמים!! סרט אדיר. לא זוכרת נוספים, אבל אני זוכרת שהיו כמה....

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
1. סטודיו פיקס של מאק
2. עיפרון עיניים טדי של מאק.
3. מסקרה של בורג'וואה - כולן טובות אז לא משנה לי מדי איזה...
4. סומק 53 של מייבלין ( ליין ישן שאני לא מוכנה לקנות במחיר מופקע, אבל בדמיון מותר הכל
)
5. ליפ באלם ROSEY של פאלדיו.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
קשה מאוד!
1. סבון פנים של לוריאל להסרת איפור (הידרהפרש הירוק)
2. קרם לחות של רבלון - שכחתי איך קוראים אותו...

3. סבון\מסכה 3 ב1 של ESSENCE
4. קרם TURNAROUND של קליניק.
5. באלם שפתיים 8 שעות של אליזבת ארדן.

משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
את הידית של המושב בטיסה שלי לניו יורק

סתם, מניחה שכמה ג'ינסים בקסטרו....

נעים להכיר!

נעמה בז

New member
למדיני להיות רווקה מרוצה

אני כל-כך גרועה בזה, ומצד שני גרועה באותה מידה עם בחורים לאחרונה.

הלוואי והבחור יקלוט שאת אשת חלומותיו, ואם לא- סתם דביל שעושה רושם טוב :]

צונית

New member
אני חושבת שזה משהו שקצת קשה ללמד...

צריך שילוב בין מיזנטרופיות מוחלטת לבין סביבה מלאה זוגות לא מאושרים. :-\

בסך הכל אני מרגישה שמחה בחלקי יותר מכל הזוגות שאני מכירה, וזה גורם לי להיות די מרוצה ולא לחפש קשר.
(חוץ מהבחור הנ"ל, שהוא כל מה שאי פעם רציתי בבחור, ובשבילו אני מוכנה לזרוק את חיי הרווקות שלי לפח
)

כמובן שאם את בחורה שנהנית להיות בקשר, אוהבת את התלות הזו במישהו אחר בחיים, אז בטח ובטח שאין לי איך ללמד אותך

אני תמיד מרגישה חנוקה בקשרים, ושונאת לוותר על החופש האישי שלי בשביל מישהו אחר (מזל דלי, מה אני אעשה...)

ותודה על האיחול, מהפה שלך לקופידון

radio active

New member
די נעלמתי בזמן האחרון, אבל אני מציצה מידי פעם

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי - מומלץ להוסיף תמונה
בר, עוד חודש 23, סטודנטית טו בי (עושה מכינה, ומתחילה ללמוד באוקטובר הקרוב), רווקה ופנויה.
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
פוטרתי מהעבודה, נפרדתי ממי שהיה החבר ב3 ומשהו שנים האחרונות של חיי, נרשמתי ללימודים.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
אהבה חדשה, להצליח בלימודים, להכיר עוד אנשים
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
להיות לבד קצת
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
אפיה, תפירה, עריכת קטעי סאונד
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?חשוב על מספר (מתח), מלכים ג' ("המשך" של מלכים ב' מהתנך), ממ..לא יכולה לחשוב על עוד ספר, כי אנחנו כבר כמעט בסוף השנה..
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
לא כ"כ רואה סרטים, וגם אם כן לא זוכרת אותם, אז סורי..
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
239 של מאק, 217 של מאק, אול דאט גליטר, שפתון לאסטרינג, ומסקרה, אם עדיין הייתה לי את של אטוס, אם לא אז מה שזול באותו רגע
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
סבון פנים קצף של ללין (מעולה!), קרם פנים של סבוקאלם, טריפל של סבוקאלם, מי גוף בריח אושן
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
מתחילה עם תבניות ומנג'טים מיוחדים לאפיה, ממשיכה במשהו נחמד לאמא, ואם נשאר כסף אז קונה חומרים ואופה משהו טעים לאבא ולאח

mayu260810

New member
נעים להכיר!!! אני מאיה))))

אחרי תקופה מסויימת של סמויה אני יוצאת אל האור))))

1. אני מאיה, בת 26, סטודנטית לסיעוד, נשואה + חתול

2. הדבר המשמעותי שקרה לי השנה הוא שסיימית שנה שלישית בלימודים, מה שמקרב אותי סוף סוף לסיום התואר (נארה לי רק עוד שנה ללמוד) .

3. בשנה חדשה אני מאחלת לעצמי לסיים בהצלחה את התואר, לעבור בהצלחה את הבחינה הממשלתית ולהתחיל לעבוד כאחות מרגל ימין.

4. בשנה החדשה כדאי לי להשתפר בהמון המון דברים לצערי))))) בעיקר כדאי לי מאוד להתחיל להיות יותר מסודרת ופחות בלגניסטית))))

5. אין לי כל כך שעות הפנאי, אבל כשיש אז אני מאוד אוהבת לקרוא פוסטים על איפור וטיפוח, להתאפר, לסדר את האיפור שלי, לקורא ספרים, לצאת למסעדות עם בעלי, סתם לכת לטייל עם בעלי, להפגש באיזה בית קפה נחמד עם חברות... בקיצור יש יותר מידי דברים שאני אוהבת ופחות מידי זמן פנוי)))

6. לצערי הרב עקב חוסר זמן לא קראתי כמעט ספרים. בעצם כן קראתי אחד, ואני יכולה להמליץ עליו לדוברות וקוראות בשפה רוסית. זה ספר נהדר ומצחיק שכתב אותו רופא גינקולוג ומדבר בעיקר על המקרים המצחיקים במחלקת יולדות בה הוא עובד. מומלץ בחום!!!! מי שרוצה את השם המלא של הספר, אשמח לענות בפרטי.

7. הסרט הטוב שראיתי השנה הוא בהחלט הדיקטטור עם סשה ברון כהן!!!! מצחיק ביותר!!!!

8. מוצרי איפור שהייתי בוחרת: 1. מייק אפ קולורסטיי של רבלון בגוון 150 2. פיינט פוט של מאק בגוון פיינטרלי 3. פלטת צלליות נייקד של אורבן דיקיי 4. מסקרה של בורז'ואה שמעניקה נפח 5. סומק טנדרלינג של מאק

9. מוצרי טיפוח שהייתי בוחרת: 1. שמן לניקוי פנים והסרת איפור של לנקום 2. ביודרמה 3. קצף לניקוי פנים של לנקום. 4. קרם עיניים ALL ABOUT EYES של קליניק. 5. ג'ל לחות לעור שמן\מעורב משיטת שלושת השלבים של קליניק.

10. 1000 ש"ח זה לא מספיק לכל הדברים שהייתי רוצה)))) אבל אם חייבים לבחור הייתי קונה פלטת צלליות של שאנל, ברנזר פסים של שאנל ואם היה נשאר לי קצת כסף הייתי קונה גם גלוס של דיור מסדרת דיור אדיקט מס' 664...לא נראה לי שהיה מספיק לי לעוד משהו)))))

למעלה