לחנך את נינה-פרקים 68-71

snirf

Active member
לחנך את נינה-פרקים 68-71

במקביל לשידור בארגנטינה

snirf

Active member
מארה מנסה להיות נינה

אם היא תצליח זה יהיה ממש דפוק...הרי הפוסטמה הזאת יכולה לגלם רק את עצמה, שהיא גם ככה אישיות מיוחדת בפני עצמה.
כל ההופעה של נינה, השירים וכו'...היו יותר מדי בשבילי. זאת לא סדרה מוזיקלית, אז אני שונא כשחוצים את הקווים ופרק שלם הופך להיות פרק הופעה

&nbsp
מצ'ה מלמדת את פרלה להיות נשית "תכווני את הפטמות לכיוון הגברים"

הנגריטה לא מפסיקה להקיא חח
והסצינה של סלבה ומארה כשהן שרו goma goma

keren dvir

New member
לחנך את מארה

מארה מנסה להידמות לנינה ולא ממש הולך לה. הצחיק אותי כשהיא שרה את השיר של נינה ושינתה לו את המילים Amor amor amor, sos una negra, sos
un horror, cuando te veo cerca cruzo la calle, que negra sos

אנדראה מגלה שמארה היא הבת הביולוגית של מנואל. ומארה שמעה את השיחה של אנדראה ומנואל כשהיא אמרה לו שהיא יודעת את זה.

לנגרה גרסיאלה יש תאומים
. שוב הבוגרים בנינה והפעם וולטר הסיני ומפגש שוב עם חואן ליראדו. וגם קטע שמצה ולה נגרה גרסיאלה רוצות לשדך לפרלה את הסיני.

ההופעה של נינה
. וגם מארה מגיעה להופעה של נינה ורוצה לחבל בה
.מזל שבסוף רנסו ראה אותה ומנע ממנה להרוס את ההופעה ו.רנסו מציע לנינה לגור ביחד.

אנדראה רואה את אנטוניו וכרמלה מתנשקים. ואח"כ אנדראה פגועה מאנטוניו מתנקמת בו וחושפת את האמת לגבי הספר
- השאלה היא האם כולם יאמינו לה או לא.

בלתי אפשרי לחנך את מארה

מארה מתחזה לנינה, וכפי שחשבתי זה לא הלך לה- היא מדברת בקול של עצמה ושרה זוועה חחח לפחות הניסיון לא נמרח יותר מידי.
&nbsp
רנסו מנשק בטעות את מארה, אבל עולה על זה די מהר ומחליט שנמאס לו ממארה והוא מציע לנינה לעבור לגור איתו
. רק שהוא לא אמר לה שהוא מתכוון לגור בדרום.. לא נראה לי שהיא תוכל לעבור לדרום עם כל הזינוק של הקריירה שלה.
&nbsp
אנטוניו הולך ומסתבך- אנדראה כבר גילתה אותו עם כרמלה ועשתה לו קצת פאדיחה בפרזנטציה של הספר. לפי הפרומו של הפרק ששודר אתמול, האמת על קיומן של נינה ומארה עומדת להתגלות, לפחות מצד אנטוניו.
&nbsp
אני מאוד אהבתי את ההופעה של נינה, ובאופן כללי גם מאוד אוהבת את השילוב של ההופעות בסדרה. מצחיק לראות את רנסו בהופעות של נינה, ככ רואים שהשחקן ממש אבל ממש לא אוהב אתצ המוזיקה חחחחחח הוא עומד כמו נר ולא זז (זה קרה גם אחרי ההופעה שנינה והלהקה שרו את השיר amor-amor ורנסו עומד שם כמו פלוטודו ומוחא כפיים כאילו מישהו מכריח אותו

*תיקון.. הפרק שישודר היום

נזקי הצום עושים את שלהם, וקמתי הבוקר בידיעה שהיום יום שלישי

keren dvir

New member
מידע על העלילה של quiero vivir a tu lado

הם שני חברי ילדות המקיימים מערכת יחסים ידידותיים רוב חייהם. בבגרות, נשותיהם מסתדרות וילדיהם גדלים יחד. אבל אחרי 25 שנות חברות משותפת יוצאת לאור אהבה נסתרת שמשנה את חייהם הרמוניים של משפחות אלה.

http://laubfal.com/matrimonios-2017-para-el-trece-krum-flor-pena-y-sus-maridos/

הלוואי וזה יהיה טלקומדיה

בפורמט הזה הוא יותר נסבל כמו שהיה כבטו סנטנה באהבה אסורה או במורה פרנקו שהיה פלוטודו גמור שישב עליו מעולה. בדרמה הוא בלתי נסבל.

למעלה