איך היה השבוע שלי

Dr T noki

New member
עצוב מאד, הוא חתול צעיר, בגיל של החתול שלנו

אני מקווה שיהיה בסדר

גם בכורי קשור אל החתול בצורה דומה.
החתול הקודם שלנו מנוחתו עדן זכה לשיבה טובה. וחי עד גיל 15, למרות אי ספיקת כליות , זכה ללוות אותי ואת הילדים מחיי הסטודנטיאליים הראשוניים דרך ביה״ס לרפואה, הולדת הילדים וגדילתם.
עכשיו יש פושטק משופם בן חמש כמעט שאימצנו בהיותו גור וכל יום שבו הוא לא נדרס בכביש אני אומרת תודה לאלוהי החתולים.

עדיקים

Active member
עצוב וקשה

בילדותי גידלנו כלבים שניים נדרסו (טרום עידן להסתובב איתם ברצועה) ואחת נפטרה ממחלה. זה היה קשה וכואב מאוד
. מבינה לליבך. נקשרים לחיות והם חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

danakama10

New member
מסכן החתול והבת

אני לא מבינה, היא לא הציעה לעשות לו קטטר או ניתוח כדי להקל מיידית על הבעיה? האם הבעיה היא שהניתוח יקר מדי? במצב כזה אולי כדאי לשקול להרדים אותו, הכאבים עבורו הם בוודאי כאבי תופת.

debby12

New member
מנהל
החתול לא היה "סתום" - הכל יוצא החוצה חופשי

כך שלא היה צורך בקטטר או בניתוח.

היא נתנה לו זריקת קורטיזון להקלת הכאבים, אוכל רפואי מיוחד כדי שיפסיק לייצר את הקריסטלים הארורים, ואינפוזייה בשבילנו לתת לו בבית כדי לשטוף לו את המערכת והקריסטלים [הם לא אוהבים לשתות החתולים האלה. חיות מדבריות שכאלה....]

בילבי75

New member
אויש, מסכן

מאחלת לו שירגיש טוב במהרה. אני הייתי פעמיים במצב הזה ואחרי שני ניתוחים עם החתול שלי, גם בגיל מאוד צעיר. בזמנו המליצו לי על אוכל רפואי וזה מה שהוא אוכל עד היום. כמו כן, הוטרינר גם אמר שהוא חייב לאכול אוכל רטוב (ממש לא אוהב) והוא אוכל קצת לפחות שלוש פעמים בשבוע.... אני רואה שגיליתם את זה בזמן והוא מטופל די טוב. החלמה מהירה ממני:)

עדיקים

Active member
שבוע של חזרה לשגרה

היה לא פשוט אבל עבר בהצלחה.
עוד שבוע וחצי ראש השנה ואז כיפור ואז סוכות ושוב נצא מהשגרה אבל מקוה שאחרי החגים נחזור לשגרה מבורכת.

למעלה