The Crimson Horror

meilla

New member
זה מזכיר לי שהדוקטור התלונן פעם

על איימי, שהיא עסוקה בטוויטר במקום להתרגש מהמקומות היפים שהוא לוקח אותה אליהם

Double U

New member
זה דווקא אפשרי

בפיקאסה (ואני מניח שגם בתוכנות אחרות) יש אפשרות לחפש תמונות של אנשים לפי תווי פנים. אפשר להניח שהם סתם חיפשו אותה...
השאלה היא למה באמת היו תמונות שלה באינטרנט ואם זה לא נמצא באינטרנט, איך זה הגיע לידיים שלהם? (אולי קשור לGreat Intelligence)

נטאשKה

New member
זה לא מה שכתבתי וגם לא מה שאתה כתבת

אתה כתבת שהם יכלו לאתר את התמונות כשהם פשוט חיפשו אותה בגוגל. אני כתבתי שלא אפשרי לאתר את התמונות האלה באמצעות גוגל אם סתם מקלידים את השם שלה, היינו חיפוש פשוט.

בוודאי שאפשר לאתר את התמונות גם בלי השם, אבל זה חיפוש מורכב יותר ומישהו צריך להשקיע בו. בעיני לא אמין ששני ילדים בני 12 עשו את זה, בלי שיש להם שום סיבה לחשוד. סורי, לא קונה את זה שהם הריצו עליה חיפוש מורכב.

Double U

New member
סה"כ הצעתי פתרון אפשרי

בעולם שבו ילדים בני 3 שולטים בטכנולוגיות מתקדמות יותר מההורים שלהם, אני מאמין שבגיל 12 הם מסוגלים לבצע חיפוש מתקדם (ולא תמיד הוא דורש השקעה, אגב).
וכמו שכתבתי, עדיין לא ברור איך התמונות האלה הגיעו להישג ידם של הילדים, מי צילם אותן וכו'. מקווה שיסבירו את זה בפרקים האחרונים.

נטאשKה

New member
אתה מתעלם מהעובדה שכתבתי את זה כבר

בהודעה הראשונה שלי, אבל שיהיה...

ailag

New member
רק רציתי לציין

(כי אין לי כ"כ זמן)

א. מטריד קצת לראות את הפרק רגע אחרי בדיקת ראיה עם הרחבת אישונים ונסיון להזמין מונית תו"כ עצימת עיניים (הרחבת אישונים = כל דבר מסנוור). ותהיה במשך כל הזמן הזה איך זה לחיות כעוורים. (גם הסתובבתי בלי משקפיים, וזה מספר גבוה). ואז מגיעה איידה...

ב. קלרה

לא מספיק קלרה
אבל
קלרה

(ואיזה מין איום זה "נגיד לאבא שלנו שאת נוסעת בזמן"? בכיף, תגידו.. נראה איך הוא יגיב)

meilla

New member
זה הדבר הראשון שחשבתי עליו

כשהם איימו עלייה

meilla

New member
אבל מצד שני שאני חושבת על זה עכשיו

לתחמנים הקטנים יש הוכחות

ailag

New member

שנראות כמו פוטושופ אפילו שהן לא :)

והיי, אם נבוא להורים של ג'נה עם התמונות האלו לא נראה לי שהם יאמינו שהבת שלהם נוסעת בזמן.

אילו דברים יצטרכו להראות לך בשביל שתאמיני שמישהו הוא נוסע בזמן?

limors2

Active member
לא מעולה, אבל גם לא גרוע.

אני ממש אשמח אם יתנו ספין אוף לג'ני סטראקס ו-ואשטרה. למרות שכמו שמישהו פה ציין, השניים האחרים היו נורא אנמים. ואשטרה במיוחד. היא אפילו התחבאה מאחורי כולם בשלב מסויים

אבל בכלזאת, הם צוות נורא מבדר ואני אשמח לצפות בסדרה שלהם.

קלרה לא הופיעה מספיק אבל כשהיא כן הופיעה היא הייתה נפלאה כרגיל, והתבאסתי מזה שבסוף הילדים עלו עליה כי זה אומר שעכשיו הם יצטרפו לפחות לפרק אחד. ואיכס ילדים ואיכס הצטרפות בכלליות.
ואז היה טריילר שאימת את החשדות שלי.
ואז היו סייברמנים וגיליתי שזה יהיה הפרק של ניל גיימן

timetraveler900

New member
דברים שהופיעו בטריילר לפרק הבא

לא ממש נחשבים לספוילרים עתידיים. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שכל מי שראה את הפרק ראה גם את ה "next time" שבא מיד אחריו.

אם זה חשוב לכם, נוכל להציב מדיניות של סימון
גם לדברים הנ"ל :)

ailag

New member
למיטב ידיעתי הם נכללים בבלונד

אני נמנעת מהטריילרים האלה כי הרבה פעמים הם הורסים את הstorytelling. או שהם הופכים את הסיפור ממשהו חדש ומעניין למעבר בין פיפס אחד שזוכרים מהטריילר למשנהו, או שסתם הם כוללים קטע מסצנה מאוחרת מדי בפרק.

בכל מקרה, אני לא רואה למה למשל הכותרת של הפרק האחרון היא ספוילר ומסגרת העלילה של הפרק הבא היא לא.

timetraveler900

New member
זה כן ספוילר אבל לא עתידי..

ההגדרה של ספוילר עתידי זה משהו שלא שודר בכלל בבריטניה, והטריילר כן שודר כך שהוא ספוילר רגיל.

בכל מקרה, אני אעלה את נושא הספוילרים לדיון מחודש כך שלכולם יהיו ברורים הגבולות :)

Outplay

New member
אני אהבתי

זה לא פרק נהדר, אבל ציפיתי להרבה יותר גרוע.
הפתרון של הפרק היה חלש מדי לטעמי וזה שהדוקטור וקלרה לא חסרו לי זה אומר המון. שליישית וסטרה - ג'ני - סטארקס הם אדירים וגם אני חשבתי במהלך הפרק שמגיע להם ספינאוף משלהם.
דיאנה ריג הייתה מצוינות מאד וגם מאט כרגיל. אפילו ג'נה לא כל כך הפריעה לי הפעם. הסצנה האחרונה עם הילדים, עם כמה שהיא לא אמינה, הייתה ממש טובה והפרק הבא נראה ממש טוב (תהיתי מתי יגיע הפרק של גיימן, ועל השוט הראשון ידעתי שהוא כאן)

בסה"כ העונה הזאת לא כל כך ממריאה, אני לא יודע אם זה המחסור בפרקים כפולים, העובדה שאני לא אוהב את קלרה או שפשוט כולם מתכוננים לספיישל ה50 ולא שמים על העונה הזאת... אני מקווה שלפחות שני הפרקים הבאים יהיו יותר טובים

למעלה