BB15E22

minishe1

New member

האמת שאני לוקח את זה כל כך כמובן מאליו שאמנדה תהיה בגמר שאני שוכח שדברים עוד יכולים לקרות ואמנדה יכולה למצוא את עצמה מחוץ לגמר. אם ארין תגיע לגמר מול אנדי עדיין אני חושב שאנדי יקח אבל כן, ארין עוד איכשהוא יכולה לנצח.

Nameless One

New member

שכחת משהו אחד - ההפקה.

יכול להיות שהצופים של הסידרה כבר סלחו לארין, אבל התקשורת האמריקאית תעשה מזה מטעמים אם ארין תזכה, הדבר האחרון שCBS וההפקה של התוכנית ירצו זה נצחון של ארין, אני לא אתפלא אם יזרקו עליה איזו תיבת פנדורה שתחסל אותה.
ואם זה לא יעבוד הם ישלחו למושבעים רמז חזק מאוד *לא* להצביע לארין.

NP16

New member
קלטתי 2 דברים
עם פידס

1. ארין הולכת להעמיד את הלן ואליסה וזה כבר קרה בשבוע השני .
היה דבר כזה באיזה עונה שאותו HOH מעמיד את אותם מועמדים?
הדבר הכי קרוב לזה שזכור לי זה שג'אנל העמידה את בוגי ואריקה להדחה די בהתחלה והגיעה איתם לפיינל 3 בסופו של דבר.
אבל בפיינל 3 היא לא העמידה אותם להדחה.
בעונה 8 קייל וג'ן הועמדו ביחד הרבה, כמו גם דיק ודניאל, אבל לא מאותו HOH .

2. אנדי מקריי ואמנדה יכולים להתכחש להדחה של ג'אד, להגיד שלא היה להם מספיק קולות. גם ארין יכולה להאשים את הלן לחלוטין והם יגידו שלא היה להם מספיק זמן לחשוב על זה ולנסות להציל אותו.
השאלה אם יספיקו גם להשוות עמדות בעניין הזה , אני מקווה שיידעו באותו ערב שמישהו חוזר ואז הם יחשבו על לספר לו את זה שידעו שג'ינה, ג'סי , הלן ואליסה מדיחות אותו ולא יכלו לעשות כלום .
מקסימום גם ככה , הוא יעבוד עם אליסה וג'ינה וספנסר? איזה ברית לא קשורה לכלום. יהיה חייב ליפול שוב לחסדיה של אמנדה.

B R A Y E R

New member
מנהל
זה קרה עוד פעם אחת!

עונה 13, בפעמיים היחידות בהם קליה זכתה בראש הבית(שבוע רגיל והדחה כפולה מהירה) היא העמידה להדחה את ג'ף ורייצ'ל

יש משהו מאוד חסר נשמה במשחק של הלן. אצל שחקנים כמו דן (עד כמה שהוא יוצא נגד הפייבוריטים שלי, אי אפשר לקחת ממנו את העובדה שהוא שיחק מצויין), דניאל (שתיהן) ואפילו ד"ר וויל היה אפשר לראות את הרגשות שלהם. הנאומים של דן תמיד היו מלאים להט אמיתי והיה אפשר לראות שאכפת לו מהמשחק. הנאומים של הלן מרגישים רובוטיים, כמו נאומים שפוליטיקאי זורק לאוויר כדי לרצות את הקהל, ללא קשר לאג'נדה האמיתית שלו. גם העבודה של הלן קשורה איכשהו לפוליטיקה, ואפשר לראות שהיא לא עובדת עם האדם הקטן, כי הראש שלה במשחק, אבל אני לא יודע לגבי הלב שלה. יש חשיבות עצומה ליכולת לדעת לשכנע את האדם הפשוט, לקרוא מה הוא רוצה ולעזור לו כך. לכן המשחק של פוליטיקאי(ת) לא משהו, ושל סוכן(ת) נדל"ן, או כל מי שצריך לשכנע אנשים יום יום, טוב בהרבה.

על הריב בין ג'סי והלן ידעתי, אבל על הריב בין ארין וג'ינה מארי לא. ג'ינה מארי משמידה לעצמה את המשחק, היא מופרעת לגמרי וחבל שדווקא האנשים הפחות נסבלים הם אלה שאינם נכללים בתוכניות, לא של אמנדה ולא של הלן. הדבר הכי טוב שאני יכול לקוות לו כרגע הוא שהלן תזכה בוטו בשבוע הבא ואליסה תודח. לא שמישהו בבית ממש נוראי, היחיד שבאמת לא סבלתי לאורך כל הדרך היה ג'רמי, אבל אני מעדיף שאמנדה, ארין, הלן ומקריי יגיעו כמה שיותר רחוק. במיוחד אמנדה. ביי ג'סי
לא אתגעגע.

אחרי עוד תחרות HOH, אמנדה... שוב מפסידה! אבל ארין זוכה. הבחורה ברצינות צריכה ללמוד משהו מהמשחק של מקרנדה ולנסות להפסיד בכוונה מתישהו, בינתיים היא זכתה בכמעט כל תחרות שהיא השתתפה בה וזה הופך אותה לאיום גדול מאוד, יכול להיות שכבר בשתיים-שלוש הדחות הקרובות היא תודח, ואני באמת לא אתפלא אם אמנדה תחליט לזרוק אותה מתחת לאוטובוס. החזרת מודח? שוב? יש חובה כלשהי שזה יקרה כל פאקינג שלוש עונות? טוב, זה נדחה בעונה אחת בסבב הקודם, אבל סך הכול זה בדיוק כל שלוש עונות. אני מקווה שזה לא יפגע במשחק של אמנדה, ואני גם מניח שזו לא תהיה בעייה... אלא אם כן המושבע החוזר יקבל HOH מיד, ואז זה אומר שהתערבות הפקה מוטטה את אימפריית צוקרמן. אה, רגע, שכחתי, אימפריית צוקרמן כבר לא קיימת... כי אמנדה התחתנה עם מקריי

amitooshacham

New member

אני ממש לא מסכים עם כולכם שאמנדה בעמדה נוחה לזכות. היא מטרה גדולה מדי כרגע ואפילו אם היא תדיח את הלן, היא תישאר מטרה גדולה.
אני חושב ששני ה- Sidekicks בעמדות טובות - מקריי ואליסיה. וגם אנדי משחק מעולה. שלושתם בעמדה הכי טובה לנצח לדעתי.

NP16

New member
וואו

אין לך מושג כמה שאליסה שנואה בכלל. אין אדם אחד שמעריך את המשחק שלה. הלן או קנדיס יכולות להצביע לה בתור חברה וזהו .
גם ג'אד ממש שנא אותה כשהיה בבית . אפילו הלן יודעת שהיא לא ראויה כשחקנית . בייחוד שהיא מדברת בבית על זה שאם היא תהיה במושבעים היא פשוט תלך הביתה למשפחה שלה . זה אמרה שממש הרגיזה את כל המתמודדים שמבחינתם זה חלום וכבוד גם להיות במושבעים ורואים בזה פרישה לכל דבר אם היא בוחרת ללכת הביתה למשפחות.
ואנדי כנראה יסיים בגמר עם אחד מברית 3AM, מקריי, אמנדה או ארין , אני לא חושב שהוא יוכל לנצח אחד מהם . יהיה לו קשה להגניב מישהו אחר.

ג'סי חמודה, אהבתי את הראיון שלה בסוף.

אז מאז שהגבתי פעם אחרונה, הרבה דברים השתנו שהשאירו אותי מבולבל.
זה היה בפרק שכולם שנאו את ג'רמי/ארין/קייטלין/GM ואמנדה הייתה המלכה שהגנה על ג'סי.
עכשיו, נראה שהכל הפוך. אמנדה מאוד מתנשאת וחושבת שהכל מגיע לה, היא בריונית ורבה עם הרבה אנשים,
היא יותר מדיי שולטת בבית וכולם מפחדים ממנה וזה מעצבן אותי. לא משנה מה היא עושה בסוף היא יוצאת מזה איכשהו.
נורא בא לי לראות את הרגע שבו היא תגלה שה-MVP שהעלה אותה להדחה היה בעצם אמריקה. ושבכלל, יש הרבה שנאה אליה. כי היא בטוחה שהיא מזה אהובה..
אז מצד אחד היא משעשעת ומשחקת ממש טוב (כנראה, אפשר להגיד שכל השאר פשוט מטומטמים), מצד שני היא פשוט לא נחמדה.
הברית שלה שלטה ברוב ה-HOH ככה שזה היה לה קל יחסית.

ואז ארין, שבהתחלה הייתה מלכת הרשע, עכשיו פתאום ממש נחמדה וגם בעמדה לא רעה בכלל.

היחידה שנשארה יציבה מבחינתי היא הלן, שאותה חיבבתי מההתחלה. אני אוהב איך שהיא משחקת. אבל אין ספק שאחרי השבוע זה לא נראה כאילו נשאר לה הרבה חיים.
היה מאוד מאכזב לראות שהיא נפלה במלכודת של אמנדה, מקריי ואנדי. איך היא לא הבינה את זה... נורא מוזר. והיא כל הזמן סומכת על אנדי בזמן שהוא בכלל עם אמנדה.
גם הברית שלה מאוד מאכזבת - שעכשיו זו בעצם רק אליסה.. שנראה שאין לה שום כח במשחק הזה.

כרגע בהסתכלות על חברי המושבעים אני מסכים שההחזרה היא מיותרת. אבל אם הלן תודח, אני אשמח לראות אותה בחזרה, פשוט כי אני מחבב אותה.

ספוילר|
BB15E23

אני לא לגמרי בטוח אם ארין תישאר נאמנה, אבל דבר אחד בטוח - בשלב הזה של המשחק, המצב של כל אחד הוא תוצאה ישירה את המשחק שלו. אם אמנדה מודחת עכשיו, כל הכבוד הלן, את משחקת יותר טוב. הדבר היחיד שאמנדה לא עושה טוב זה לנסות בכוח לזכות במשימות ואז להיכנס לדיכאון כשהיא לא זוכה (שוב!) במקום להפסיד בכוונה. היא כל-כך גרועה במשימות, שלא נראה לי שמישהו ישים לב. אה, וטעיתי לגבי ארין. הברית הזו ממש חזקה, מתחילה להזכיר לי את הבריגייד עם כל הכינויים אבל תודה לאל, הרביעייה הזו הרבה יותר אהובה עליי מהבריגייד (למרות שאנזו ומאט היו בין המתמודדים הנסבלים ביותר בעונה הנוראית שלהם). אנזו אי פעם זכה במשימה? מה לגבי ד"ר וויל? דניאל רייס? כן, אמנדה בחברה טובה.

הדחה של הלן תהיה מגניבה, אבל עוד יותר מגניב יהיה אילו אליסה תודח עכשיו (ואז חצי עם יחליט לא לצפות, לפי התגובות), אחריה ספנסר, ג'ינה מארי, אנדי ולבסוף מקריי. לצערי מה שיותר הגיוני הוא שלא רק שהלן לא תגיע לפיינל 4 - אם מקריי יזכה ב-HOH הלפני-אחרון, הוא הולך להבטיח לאמנדה מקום מחוץ לגמר. אני כל הזמן מתמקד באסטרטגיה, ושוכח שבפיינל 3-4 יש חשיבות כל-כך גדולה, שבצרור של משימות גרועות מקרנדה יכולים למצוא את מקומם מחוץ לגמר. הו וול, לפחות במקרה הזה תזכה ארין, שלא רק משחקת ממש טוב לאחרונה וגם מעולה (מדי) במשימות, אלא אחת המתמודדות הכי יפות אי פעם. יש מצב שעכשיו ההפקה תוודא שאליסה תודח, כי מה שהיא אמרה היה למעשה סוג של מרד בהפקה. מצד שני, עכשיו שוב עולה בי החשש שארין בכלל לא תעמיד אותה ותבגוד בהכול. או, לכל הפחות, שתעמיד את ספנסר והמתמודדת שבחיים לא האמנתי שהיא תעמיד - ג'ינה מארי. איך אמריקה יכולה להתמקד באמנדה והלן כאשר המתמודדת הדוחה מכולן (והראשונה שפוטרה ד"א) עדיין פוצה פה?

אחרי השבועיים האחרונים שכחתי שבכלל יש HAVE/HAVE NOT. מה עדיף... שאליסה, ג'ינה מארי, אבל גם אמנדה והלן יהיו HAVE NOT, או ספנסר, אבל גם מקריי ואנדי? החלטה ממש קשה. חבל שספנסר לא הודח בשבוע שעבר, ואז היה אפשר להציב את אליסה, ג'סי וג'ינה מארי באותו צוות יחד עם ארין ושהן יפסידו. טוב, ברור לי שהבנים הצליחו. כמובן. הדבר היחיד שטוב עכשיו הוא שג'ינה מארי ואליסה הן HAVE NOT. אני חושב שאליסה מחזיקה בשיא של HAVE NOT. בעצם, היא הייתה HAVE NOT בכל שבוע חוץ מהשלישי, לא? הלן הייתה HAVE NOT בכל שבוע חוץ מהשלישי והחמישי אאל"ט, ואחריהם אנדי, ספנסר ואמנדה.

אחרי זה, אליסה מנסה בכל זאת לשחק את המשחק - בפעם הראשונה, למעשה - השאלה היא האם זה יצליח לה. מה הסיכוי שארין תשבור את הברית? קשה לי להאמין, אבל יש סיכוי שהיא תעמיד את ג'ינה מארי ואת ספנסר. לא איכפת לי מי יודח, כל עוד שלוש המלכות נשארות בבית. למעשה, זו אפשרות עדיפה בהרבה, כי אז הלן בוודאות תישאר עוד שבוע בבית. פיינל 3 של ארין, אמנדה והלן נראה כמעט בלתי אפשרי, אבל תיתכן הדחה של ג'ינה מארי עכשיו, אליסה אחריה, ואז ספנסר ואנדי. הלן סוף סוף זורקת את אליסה מתחת לאוטובוס. היא לא הייתה אמורה להיות מודחת אי שם בין קייטלין להאוורד? הלוואי שהיא סוף סוף תודח, ולציטוט מפי מישהי מאוד קרובה לה: Nobody comes between me and my Amanda! תחי אימפריית צוקרמן!

M o n t i

New member

יכול להיות שארין עלתה בסולם האהבות שלי ועקפה את אמאנדה?
מצד אחד,אמאנדה היא פרייסלס ספיקר וכל והיום צחקתי בקול רם מהוידוי שלה בחדר האח שאמרה להלן לא לדאוג ושהיא בעצם על הכוונת השבוע.
מצד שני,אני לא יודע איך אמאנדה הייתה משחקת אם הייתה הו"ה.האם היו לה ביצים להעמיד את הלן להדחה כמו שארין עושה?
לארין יש ביצים והיא מביאה מהלכים נועזים ובנוסף רוב הבית מחבב ומוקיר אותה כרגע.
אני לא יודע.

NP16

New member
בטח שכן!

אמנדה הכי לא מסתתרת שם מאחורי מהלכים שהיא עושה. ואנשים יותר אוהבים את אמנדה. קנדיס ואליסה לא יצביעו לארין . לאמנדה אין מישהו שבטוח לא יצביע לה , גם ג'סי עלולה , בייחוד שג'סי יצאה כועסת על כולם. כולם בבית וגם בבית המושבעים אומרים שאמנדה משחקת את המשחק הכי טוב, זה מה שמפחיד, שלא ייתנו לה גמר.
מקווה שהיא תצליח כן לזכות בכמה תחרויות בסוף זה הכרחי מוות בשבילה. (אלא אם מקריי שם עושה את זה ..)

אורישקי

New member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמנדה הרגה אותי עם הוידוי שלה.

Helen don't cry Elissa's not the target - you are!
silly girl.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עד עכישו אני צוחק.

אוף אליסה כל כך מעצבנת. שתעוף כבר. פשוט לא מגיע לה להיות שם.

אורישקי

New member
והתסריט המושלם לעונה מבחינתי

לא קראתי פידס אז אני לא יודע מה היה אחרי המועמדים.

הלן זוכה בוטו - ומשכנעת את ארין לעשות באקדור לאמנדה. ארין חושבת ומבינה שאמנדה שלטה בעונה עד כה. וככה נוצרת ברית פיינל 4 של אליסה-ארין-הלן-ג'ינה מרי. בטקס הוטו הלן משתמש בוטו על עצמה ואמנדה בשוק מועמדת להדחה.
ספנסר הקול הקובע - אמנדה הולכת אליו ואומרת לו שאם הוא יציל אותה הוא יהיה בטוח בזכייה של מקריי,אנדי ואמנדה ויוכל ליצור איתם ברית פיינל 4 - ולעומת זאת כל זכייה של הלן/אליסה/ג'ינה מרי לא טובה בשבילו.
ספנסר מתלבט ובסוף מחליט להדיח את... אליסה! אליסה עפה 3-2 וארין והלן מקבלות חום.

ג'אד חוזר והמשימת HOH היא סיבולת - הקרב הוא בין ג'ינה מרי,מקריי וג'אד - ג'ינה מרי נופלת ומקריי וג'אד מדברים. ג'אד אומר לו שהוא חייב את הHOH הזה לנקום בהלן ומקריי מבין שממילא הוא ואמנדה דיברו עם ג'אד ויישרו את ההדורים איתו אז אין בעיה. ג'אד זוכה בHOH ומעמיד את ארין והלן. ארין זוכה בוטו וג'ינה מרי מועמדת במקום. הלן הולכת לאנדי,ספנסר,אמנדה ומקריי. אמנדה בלי התלבטות מדיחה את הלן למרות ההתננויות שלה - אבל אנדי מצביע לGM כי הלן חברה טובה שלו - והלן עפה 4-1.

הדחה הבאה זו הדחה מהירה וסוף סוף אמנדה לוקחת HOH - היא מעמידה את ארין וג'ינה מרי בלי בעיה - וארין שוב לוקחת וטו. היא בוחרת להעמיד להדחה את ג'אד כפאון וג'ינה מרי עפה 3-1.

ארין לוקחת HOH הבא - וכורתת ברית פיינל 2 עם ספנסר. היא מצרפת את ג'אד ומעמידה לראשונה העונה את מקריי עם אמנדה. ארין,ג'אד וספנסר מקווים שאנדי לא ייקח וטו ויהרוס להם את התוכניות - ומי שלקח וטו היה מקריי. אנדי הועמד במקום. ספנסר היה הקול הקובע ואמנדה משכנעת אותו ואת ארין שאנדי איום גדול יותר במשימות ממנה. ארין וספנסר חושבים על זה ומבינים שהיא צודקת. ובוחרים להדיח את אנדי שעף 2-1.

ספנסר זוכה אחר כך בHOH - ומעמיד את אמנדה ומקריי. הוא כורת עם ג'אד ברית לגמר כי הוא מבין שכל השלושה האחרים ינצחו אותו בטוח. ארין לוקחת עוד וטו ובכך היא משתווה לשיא של ג'אנל בעונה 7. 9 משימות בעונה. הוטו לא משומש ומקריי מודח בהצבעת 2-0.

אמנדה זוכה אחר כך בHOH וטורפת את כל הקלפים. אמנדה וארין יושבות וקולטות פתאום שג'אד וספנסר בכלל ביחד ונותנים להן לנסות להדיח אחת את השניה. אמנדה מפתיעה את שניהם ונותנת מפתח לארין - וארין זוכה בוטו מדיחה את ג'אד בפעם השניה.

במשימה הראשונה ארין לוקחת בסיבולת, אמנדה בחלק השני ובסוף ארין זוכה בHOH האחרון. היא מפתיעה את כולם ולוקחת את אמנדה לגמר.

הגמר הוא גמר של ווינריות. אבל בסוף כולם קולטים שאמנדה שלטה בכל העונה והיא מנצחת 8-1 כשרק GM מצביעה לארין.

מזל טוב אמנדה

biסk

New member
1523

ארין היא באמת ג'אנל מודל 2013. מקווה רק שהיא באמת תיקח את כל העונה הזאת. ושתחזור בעונה הבאה. ובעונה 23 תחזור בתור קואצ'רית...
ומה זה היה הקטע הזה עם אליסה? בדיוק מסוג הקטעים שאמורים להישאר על רצפת חדר העריכה. מותר להם בכלל להחליט שהם לא במושבעים? מה זה השטויות האלה?!

Oukami Kun

New member
+ טיפה לפידס

בגדול לרוב לא מראים קטעים כאלה שהם מדברים על ההפקה וכאלה, אבל בגלל ההשפעה שהייתה לזה על הבית לא יכלו להשאיר את זה בחוץ. חוץ מזה שלא קורה שום דבר מעניין בבית אז הם סוחטים את מה שיש להם.
(ספוילר לפידס, לא קריטי בכלל לעלילה)

מעניין אם בפרק הבא יראו את ספנסר מביים את ההתאבדות של קלאוני

NP16

New member
אין סיבה שלא

זה פרישה מהמשחק לכל דבר, אם היא יכולה לצאת מהבית בכל שלב
היא יכולה לבקש לצאת גם מבית המושבעים , רק לוקחת בחשבון שהיא לא תהיה מושבעת. מאמין שישכנעו אותה להישאר בייחוד בתור אחות של זוכה לשעבר לא הגיוני שתזלזל כך במשחק.

למעלה