הישרדות 27 פרק 7

אורישקי

New member
הישרדות 27 פרק 7

נראה שאראס בפרק הבא יחטוף בליינדסייד שיזכור כל החיים וחבל.

אני חושב שזו תהיה טעות מצד טייסון להדיח את אראס על פני וויטאס - לוויטאס אין שום נאמנות כלפי טייסון/ג'רבס - הוא לא היה איתם באותו שבט ולא היה איתם אף פעם בברית. לעומת זאת אראס סומך על טייסון וג'רבס יותר מדי. אני חושב שעדיף לטייסון לחכות 2-3 הדחות לפני כן.

מה שמעצבן אותי בטייסון זה שנראה שהוא עדיין ממשיך להיות מאוהב בעצמו - אחרי ההופעה המביכה שלו בעונה 20 הוא אמור לבוא עם גישה יותר צנועה - אבל בהתחשב בעריכה כנראה שהוא מגיע רחוק.

ההחלטה להדיח את לורה על פני וויטאס בגלל הנאום של לורה הייתה הזויה ברמות (אם כי צפויה) - לא ברור לי מה טינה,מוניקה וקייטי עשו במהלך הזה אלא אם כן אין שם איזו ברית צדדית עם וויטאס שלא מראים לנו.

הייתי רוצה לראות את ג'ון חוזר כי לדעתי הוא יהיה הכי פתוח מבחינת הבריתות. לורה ב לא תעבוד עם טינה ולורה מילף תלך נגד אראס והם שני הפייבוריטים העיקריים שלי.

וקאט -
הבחורה מותק אבל מטורללת למדי.

Oukami Kun

New member

אני פשוט נהנה מהעונה הזאת. העריכה של וויטאס כבר דוחה אותי מרוב שהיא ברורה, אבל אני בעדו אז זה נסבל.
טייסון מקבל את עריכת ה'נבל', שזה מעניין.
לורה מילף
אני דווקא בעד שהיא תחזור, היא אחת המעניינות העונה. יהיה ממש מעניין לראות איך אראס יגיב לזה. אני חושב שג'ון לא יהיה זה שיחזור כי העריכה שלו ממש ממש מינימלית, אבל מצד שני גם לורה מ לא מקבלת כזה הרבה זמן. הכי נורא יהיה אם לורה ב תחזור
. היא כזאת בזבוז של זמן מסך.
קאט אהובתי
עצוב לי עליה אבל ההדחה שלה סופסוף גרמה להיידן לעשות משהו בעונה הזאת. אמנם זה היה לבכות, אבל לפחות משהו
.

willo

New member

מה מפתיע בטייסון כנבל, אחרי שבעונת הגיבורים נגד נבלים הוא שובץ כנבל?
הצמד אראס-ויטאס עוד יגיע רחוק לדעתי (ואז ויטאס יעיף את אראס..)
בכלל עונה שכיף לראות אותה עד עכשיו.

טייסון הוא לא זה שבעונה ששיחק נתן את פסלון

החסינות שלו למישהי (אמנדה או משהו כזה) ואז הדיחו אותו??
הוא הוכרז כשחקן שעשה את המהלך הכי מפגר בכל עונות הישרדות??

אם זה הוא, במקומו הייתי יושבת בשקט ומתנהגת קצת יותר צנוע....

זה לא הוא

אבל הוא עשה גם מהלך טיפשי שבגללו הוא הודח...
הוא היה בשבט בברית של 6 מול 3,
ובגלל שהברית של ה-6 פחדו מאליל הם החליטו לפצל קולות,
ואז ראסל שהיה בברית של ה-3 (עם דניאל ופרוואטי) הצליח לשכנע את טייסון
לשנות את ההצבעה שלו (ובמקום להצביע לראסל שיצביע לפרוואטי)
מה שגרם למצב של 4-3-2 (במקום 4-3-3) ואז ראסל נתן את האליל שלו לפרוואטי, והיא ניצלה וטייסון הודח.

wissenly

New member

עונה מצוינת! מפסיד מי שלא רואה

הבעיה היחידה היא שכבר שני פרקים ברצף ברור מי יהיה המודח כי זה או ויטאס או מישהו אחר, והרי ויטאס הולך לקחת את העונה הזאת לפי כל פרמטר עריכתי

ובפרק הבא יש איחוד והכול יכול לקרות. אפשר לעשות שרשרת של כל האנשים שבברית אחד עם השני ונקבל שכולם בעונה הזאת בברית אחת גדולה. אז יהיה כמה בגידות..

למעלה