ביג בראדר 1529

amitooshacham

New member

איזה פרק כיפי !
אהבתי שההפקה לא ניסתה להסתיר מי מועמד, כל הסיפור היה על אלמנט ההפתעה של אמנדה ומקריי.. הייתי בטוח שבשלב כלשהו אמנדה תגלה על התכנית ותעשה בלאגן, אבל היה כיף שכולם הצליחו לעבוד עליהם.
מצד אחד אני שונא את אמנדה, מצד שני אני אוהב לשנוא את אמנדה. לא יודע אם בא לי שהיא תישאר רק בשביל שיהיה יותר עניין בתכנית.

biסk

New member

אנחנו בפרק 29 ובעונה 10 (
) זה היה פרק הגמר אם אני לא טועה. ההחלטה של ההפקה לעשות עונה ארוכה יותר מהקודמות טובה לדעתי. קצת מוקדם מדי לסכם, אבל אני חייב לציין שבעיני זה אחד הקאסטים היותר טובים שהיו בכל העונות. (חוץ מספנסר ואנדי אני חושב שכולם דמויות טובות. 14 מתוך 16 זה פצצה!)
לא מזמן אמרתי שבא לי שנשאר עם בית שכולו בנות (כשרק אנדי, ספנסר ומקריי היו בבית וכל השאר בנות). אם השבוע אמנדה עפה זה משאיר אותנו עם 2 בנות ו4 בנים (טוב, החזרה של ג'אד גם דפקה את המאזן בין המינים).

תחשבו איזה גאוני זה אם תהיה עונת אולסטארס רק של בנות?
דניאל(3), אליסון, ג'ון, דיאן, ג'אנל, ג'ן (
מתי כבר יחזירו אותה לעוד עונה????), דניאל(8), נטלי(9), שילה, ליברה, קישה, אפריל, מישל(11), לידיה(11, אם כבר בית כלא נשים אז שלפחות תהיה לסבית אחת) רייצ'ל, בריטני, שלי, אמנדה, ארין, אליסה, הלן. יש כל כך הרבה שחקניות שאני אוהב בביג בראדר לדורותיו!
וואו. אני רק חושב על זה ומשתגע. מוכן לשלם בשביל לראות עונה כזאת.

ובינתיים אני חוזר לעונה שלנו. מקווה שמקריי יעוף כי אמנדה עדיין מעניינת אותי.
וארין עדיין חסרה

"אדרלה" חזרה לחור שממנו זחלה, אבל הנזק כבר נעשה. והדבר הכי גרוע הוא שאמנדה צריכה לנצח במשימות בכל מחיר, מה שאומר שייתכן ו"אדרלה" תחזור, אולי אפילו לתמיד, תשליט משטר טרור בבית ותגרום לאמנדה נזקים כבדים מעבר למשחק. השם של הברית הפלוטרים הוא The Exterminators (עוד שם מעפן לתפארת ביג בראדר, במיוחד עבור מי שגם רואה דוקטור הו. אפשר לחשוב שמדובר ברביעיית דאלקס שמנסה לכבוש את כדור הארץ) ג'ינה מארי זוכה ב-HOH - הזכייה הכי גרועה שיכולה להיות, כי לפחות אנדי וספנסר יכולים לכוון נגד אליסה. אחת השאלות שבוערות לי בראש היא, מי לעזאזל אהוד מספיק להיות הפייבוריט של אמריקה. חשבתי שלאמנדה יש סיכוי עד השבוע שעבר, אבל אין לה סיכוי. מצידי שזה יהיה ג'אד, או אפילו אליסה - כולם חוץ מקנדיס. קנדיס תזכה רק בגלל שהיא שחורה ובגלל שעניין הגזענות נופח מעבר לכל פרופורציה.

הידעתם? אליסה טענה שאמנדה הפילה עובר כדי להשתתף בביג בראדר. זה היה הרבה לפני ש"אדרלה" הציצה מהחור. במילים אחרות, אליסה תקפה ראשונה! כמובן שזה לא צידוק לתקוף באמצעות פצצת אטום מילולית, אבל לדעתי זה נותן לכל פרשיית הוטוגייט אור שונה לגמרי. בכל מקרה, הבית דפוק אם הוא לא מדיח עכשיו את מקריי. ברגע שהוא יודח, המעצור הנפשי של אמנדה ישתחרר, ואז היא תהיה בדרך המהירה לסילוק. אילו הייתי בהפקה גם אני הייתי חותר לזה, הדחה אחת פחות

אורישקי

New member
30 + פידס

אוף כמעט בכיתי במשימה + בטקס הזה. איזה עצוב

מה שכן לפי הפידס אנדי הוא הקול הקובע - אליסה הבינה שברית עם מקרנדה תעזור לה ותציל את אמנדה. רק נקווה שאנדי ידיח את ספנסר וישתכנע.
עונה בלי אמנדה תהיה משעממת. והברית המעפנה הזאת שיכולה עוד להגיע לרביעיה תהיה נוראית.

גם אם אמנדה תעוף מקווה שאליסה/מקריי יקחו HOH כל העונה.

עוד לא בטוח שאמנדה רצחה לעצמה את המשחק לגמרי. יכול להיות שהם יעדיפו להדיח את מקריי. מה שכן, אם הוא זוכה בוטו, גורלה של אמנדה נחתם - אולי אולי אם היא תצליח לגרום להם להעמיד את אליסה במקום. עוד יש סיכוי קלוש שלא רק שאמנדה תשרוד את השבוע הזה, היא עוד איכשהו תזכה - אחרי הכול ראסל הפסיד בגלל מרמור טהור, וכל המושבעים בסמואה ידעו שהוא זה ששיחק את המשחק, פשוט לא היה איכפת להם כי הם הודחו והתמרמרו על זה. חוץ מזה, היא עדיפה כפיינליסטית מאשר מושבעת. כמושבעת, אני חושש שהיא תתחסד ובכך תפסיק להיות פייבוריטית של כל מי שעוד תומך בה. במיוחד אם היא תודח עכשיו, כי יהיה לה זמן להתרגל למצבה. אם היא תודח עכשיו ועדיין תתמרמר ותתחסד, סימן שהדבר היחיד שהיא תמלוך בו יהיה הצביעות. בינתיים, אמנדה ממשיכה להשמיד לעצמה את המשחק. בנקודה הזו, אני אתאמץ מאוד לשמור על אסטרטגיה טהורה. ואתם יודעים מה? אני כבר רואה איך בפח שלנו יצליחו לגרום לקהל לחבב דווקא אותם. תסמכו על יורם זק. הוא אפילו לא צריך לערוך יותר מדי דברים, רק לחתוך את "אדרלה" מהעריכה.

ג'אד הוא היחיד שלא משתתף בוטו. הדבר הכי טוב שאנדי יכול לעשות, בשביל המשחק שלו, הוא לגרום לאליסה לדעת על "המחסלים", לשכנע את GM שאליסה היא איום ענק, ואז היא היסטוריה. אנדי נשאר ביחסים טובים עם "המחסלים" ועל מקרנדה, והופך לפייבוריט הראשי החדש שלי. כי אתם יודעים, המשחק החברתי של אמנדה... מתחת לכל ביקורת. אני מתאמץ מאוד להמשיך לפייברט אותה, ואפילו לחבב אותה. ואילו היה אפילו מתמודד אחד נוסף ששווה משהו, כבר הייתי מצטרף בכיף לגל השנאה. אבל אני לא יכול לשנוא אותה, כי אין לי את מי לאהוב. אף אחד שם לא מושלם. מקריי לא עשה מהלך אחד ולא זכה בכלום מאז השבוע הראשון. ג'אד הודח. GM וספנסר הם לא-כלום מזוקק, ואני פשוט שונא את משפחת ריילי.

אשר למשימה עצמה, הכול תלוי בזהות הזוכה ומה מקרנדה יעשו. יכול להיות שאמנדה תזכה בוטו הזה! או לפחות שמקריי לא יזכה. כמובן, *יכול* להיות שאמנדה עבדה על כולם כל הזמן ובעצם היא שנייה רק לארין במשימה. אמנדה ממשיכה להצליח למרות שהיא השתתפה בשני סבבים ברצף! כנראה משהו מהרוח של ארין דבק בה... ואני לא מתכוון ל"גזענות". היא זוכה ב*שלושה* סבבים ברצף!!! מקריי סוף סוף נותן לאמנדה מנוחה. ומנצח את ספנסר. זו יכולה להיות תחרות באולינג בשווי חצי מיליון לאחד מהם. שניהם היו ממש מעולים גם בשלב הסופי. אבל בהפרש של שבריר שנייה... הייתה אימפריה ואיננה. יהי זכר אימפריית צוקרמן מבורך לעולם ועד. מי יזכה... אני אפילו לא רוצה לחשוב על זה. הלוואי שספנסר יזכה. מגיע לעונה הזאת. מגיע לאמריקה. תקבלו מישהו לא פחות דוחה מאמנדה. מגיע לכם.

לא מגיע לג׳אד לזכות כי הוא חזר למשחק?

אני ממש לא מקבל את הטיעון הזה. זה קרה בחצי מהעונות, זה חלק מהמשחק והוא זכה במשימה כדי לחזור לבית. הוא ראוי בדיוק כמו שאר האנשים בבית.

ולגבי משפחת ריילי- לא סובל את רייצ׳ל, אבל אני מת על אליסה. המתמודדת היחידה שנשארה שם אשר לא איבדה צלם אנוש בתוך הבית. אני כל כך מקווה שהיא תזכה.

אורישקי

New member
לא מסכים

מי שהודח במשחק אסטרטגי לא מגיע לו לזכות, בגלל שהוא טעה.
בביג בראדר מילא אבל זה כמו שבהישרדות - מתמודד שהודח זה אומר שהוא פספס את הצ'אנס שלו.
הוא לא ראוי.

B R A Y E R

New member
מנהל
פרק ההדחה הכפולה

בא לי לבכות
2 מלכות הולכות הביתה בפרק אחד

שילכו כולם לעזאזל

B R A Y E R

New member
מנהל
איכס

אני רואה את הפידס ופשוט בא לי להקיא.
אנדי לא מפסיק ללכלך על אליסה ולהגיד "אני מקווה שאמריקה יראו כמה נוראית היא הייתה!!!!!1111". אחרי שכבר חודש הוא חושש מזה שאליסה תגנוב לו את פרס הפייבוריט של אמריקה, ואין לי מושג למה הוא לעזאזל חשב שיש לו סיכוי לזכות בפרס הזה
חסר עמוד שדרה עם אישיות של אגרטל
ספנסר לא מפסיק להגיד עליה דברים מגעילים, ולעשות צחוק מהדברים שלה בזמן שספנסר אורז לה את התיק (הוא מצא בתיק שלה גלולות והתחיל לצחוק על זה)
ובאופן כללי חוץ ממקריי הדביל שעדיין בשוק מהכל, כולם לא מפסיקים לקלל אותה כשהיא לא שם. חבורה של נבלות מגעילים.

אורישקי

New member

בעעעעעעעעעעעע!!!

פשוט כל השחקניות שאהבתי בעונה הזאת עפו 4 ברצוף. אחיך זה קרה?!!?
קודם כל הלן, אחכ ארין, אחכ אמנדה ואחכ אליסה!

ועוד זה היה כזה מתסכל שמקריי הטמבל הזה העיף את אליסה!!! יותר גרוע ממרסלס

מקריי = מקריילס

אוח אני רוצה להיות זבוב על הקיר בג'ורי האוס

עכשיו מקריי שאני כבר ממש לא חש סימפטיה כלפיו יודח מקום חמישי ויהיה פיינל 4 די מגעיל. אני שונא את אנדי והוא טיפוס מעצבן בלי עמוד שדרה. אני שונא את ג'ינה מרי וזה בושה שהיא זאת שהדיחה את אמנדה מכל מתמודדי העונה. ג'אד נהיה ממש מעצבן עם הברית הזאת ולא מגיע לו לזכות. ספנסר ממש מעצבן אבל איכשהו ביחס לכולם הוא הזוכה הכי נסבל שיכול לצאת. מקריי היה ראוי עד הערב..

נראה לי אני אראה רק את הפרקי הדחה בשביל ההדחות והג'ורי האוס

וואו, לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה פיינל 5 ובו אין לי אף פייבוריט.
באסה שאליסה עפה. מקריי וג׳אד שני מטומטמים שלא שמרו עליה.

אני מניח שעכשיו מקריי יעוף אם לא יזכה בויטו ובכל תחרות מעכשיו והלאה...

אעודד את הרע במיעוטו- גו ג׳ינהמארי! בלי קשר לאישיות ולבעיות הנפשיות, מבחינה אסטרטגית גרידא היא משחקת את המשחק שאני הכי אוהב בבית. בהתחלה זה היה משחק של as long as it not me וכבר כמה שבועות שהיא משחקת משחק של דילים.

ob122

New member
מסכים איתך אנדי הצליח לעבוד עליו

אבל הוא הצליח לעבוד גם על שחקנים גדולים כמו אמנדה והלן ובערך כול הביית בתכלס מבין הנותרים
אני בעד שאנדי ינצח אולי הם מקרי יזכה בתחריות ויגיע לגמר אני יהיה בעדו.
אני לא ממש אוהב את זה שהוא פלוטר אבל יאמר לזכותו שהוא היחידי מבין הקבוצה שלו שמגיע לו התואר "משמיד".

אורישקי

New member

אין לי בעיה עם זה שהוא פלוטר. גם ג'ון הייתה פלוטרית, גם דן בשלבים רבים בעונה 10 שיחק כמו פלואטר.

הקטע הוא שהוא בן אדם מעצבן וחסר עמוד שדרה. אבל כן אסטרטגית הוא המנצח היחיד ממי שנשאר שלא יכנס לרשימת המנצחים הגרועים אבר.

למעלה