שרשור צהריים
היום ה42 ב

rachela8

New member
בדיוק העריכה לא מראה את השיחות שלו

עכשיו הוא בשיחה עם בן זיני בנסט ואת מי מראים כמובן את עדי 90 אחוז ואת התנך שלו שחציו לא נכון המצאות שהילדים מאמינים לו,למה לא מראים את השיחה של שי חי ובן זיני, בן זיני חכם מאוד מדבר לעיניין צריכים לשמור אותו לסוף ששי חי לא ימצא את עצמו בלי אף חבר

rachela8

New member
ההפקה מגינה על מי שהיא רוצה ועושה הפסקות

בזמן שלהם ,יכלו לא להראות את הריב אם נטלי אם הם היו רוצים,אבל הם לא מגינים על שי שהוא בשיחות יפות אפילו לא מראים שהוא לא בסדר מראים גם מראים ,לא יעזור להפקה שיראה את הסקרים וידע ששי חי מכבה את האור

II or II

New member
סיפורי תנך בחסות ה"צדיק" עדי

מצחיק אותי שהוא יושב שם ומספר על מידות טובות ועוד יותר בולטת הרשעות שלו כשבחורים טובים ונקיים כמו אסף ובן יושבים לצידו וחושבים על איזה מידות היו משנים ואיך יהיו אנשים יותר טובים.
מקווה עבורם שלא יתקלקלו מהעולם הזה וישארו כמו שהם אנשים טובים עם כוונות טובות

ornass2

New member
שי חי - כל הזמן צריכים

לפרש/להסביר/לתרץ..... את התנהגותו,
בבית בחוץ בפוסטים.....
על מה זה מעיד?

his10

Active member
שטעו פעמיים עם הליהוק שלו?

חבל שההפקה נותנת לזה גב ולא מעירה לו מול המצלמות ולפני כל הדיירים על אלימות מילולית. לעדי הוא העיר אחריי נרי

יונתנסקי

Well-known member
שי חי הוא שי חי לטוב ולרע.

האנשים גסי הרוח וגבוהי הלבב, מעריצי האלימות המילולית והפיסית, והעיוורים לכל תכונותיו הראויות לגינוי של שי - ימשיכו לתמוך בו. ( #Me too).

הצדיקים, הפִּקחים רואי הכל, (גם רואי חשבונות) רודפי השלום והאמת, עדיני הנפש, הנרתעים מכל מילה אלימה, ועוד זוכרים לו "עוולות" משנים קודמות.. יחפשו ויגנו אותו בצדקנות קורעת רקיעים-
עד הגיעם אל ספירת הספירות...
כל אחד ובחירותיו.

מכורה וחבל

Well-known member
ופה בדיוק הבעיה - ההערצה העיוורת

אדם נורמטיבי מוצא את עצמו מתרץ התנהגויות שמעולם לא היה מקבל או מחפש להם תירוץ.

אותי זה לא מעניין - אם פישלת אז פישלת - זו הסיבה שבעונה הקודמת אני הייתי עם מריה, וברגע שהודתה על רגשותיה לרועי, כבר לא הייתי איתה - לא רואה את עצמי מתרצת התנהגות כזאת.

אם הייתי אוהדת שי חי, מעבר לכל המריבות שהוא מת עליהם וההצתדקויות שנכונות רק לו אבל לא למישהו אחר - ברגע שהייתי רואה את הסצנה של "היסורים" על אורלי - הוא מבחינתי היה גמור. זה היה מעליב ומביך אותי להמשיך להיות אוהדת של אדם כזה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שתיכן עוברות על חוקי הפורום! סיימו את זה פה ועכשיו!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
העברת ביקורת על גולשים

זה לא משנה אם זה בלשון נקיה או לא
שתיכן עברתן על אותו כלל.

ולכן האזהרה היא לשתיכן

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שיווו גירשה אותי!

יש לך עוד שעה לסבול אותי
אבל לא יודעת אם שמת לב...רוב החסימות הן בימי שבת...ואני לא פה
*אומרת בתמימות*

יונתנסקי

Well-known member
אבל את פשוט מפריעה לזרימה הקולחת.... וכן... ידוע לי

ששותפתך קשוחה יותר. שבת שלום עליך.

ועוד11

New member
ממש לא. אני היא זו שהצביעה לו בעונה ההיא ושמחתי בשבילו

כשסוף כל סוף בעט בקרטון המפורסם. אלא שהמניירות הצבועות שהוא סיגל לעצמו במסגרת שינוי התדמית, לא קונים אותי.

על אדם עם כריזמה שמושך תגובות מאנשים לטוב ולרע.

בייגלה מעל הראש.הוא לא קונפורמיסט,לא דג מת ששוחה עם הזרם. הוא אישיות מיוחדת מאוד.יש לו כלים מנהיגותיים כמו של ראש כת.

מכורה וחבל

Well-known member
חשבתי על זה סיפרותית...

בעונה הראשונה של שי הוא היה הדמות הראשית וכל השאר היו דמויות משניות שמאירות את דמותו בדרך זו או אחרת.

בעונה הזו שי חי הוא בהחלט דמות משנה שבאה להאיר את אסף לטוב ולרע. הוא לא השחקן הראשי. אגב, מה שמצחיק הוא שבסיפור הזה דמות המשנה (להלן שי) בחרה בעצמה את הדמות הראשית (אסף). איך שי אמר - הוא יודע להרוס כל דבר טוב שנקרה בדרכו...

רק נשאר לראות מי יקבל את האוסקר הדמות הראשית או דמות המשנה.

למעלה