שרשור צהריים
היום ה49 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כן באינטרנט

זה לא אצלך זה אצל כולם מסתבר
&nbsp
&nbsp

יונתנסקי

Well-known member
תמיד כשזה "אצל כולם" זה מרגיע.....

זה כמו עם הפסקת חשמל, מטלפנים לשכן לשאול אם גם אצלו
או שזו בעיה של הקו שלי....

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
רק דיברת

לא שיש לי בעיה שדווקא בשירים האלו זה פתאום יתקע

inbary1

New member
אביבית, u go girl אל תפחדי מסימה

היא פרחה מצוייה....
לא מכבדת אף אחד שמדיינת/מדברת איתו....
יודעת רק לצעוק ולא מקשיבה עם תנועות ידיים מתלהמות.

בלי שום קשר, סימה צודקת במה שאמרה על אביבית, בקשר לכסף, גברים, אהבה...
אבל אפילו אם חושבת ככה, זה לא לעיניין להגיד את זה...

ואילו אביבית לא אמרה כלום על סימה, לסימה יש ספקולציות על הראש...
"אני, סימה מיימון בכר עומדת גאה, ומבקשת ממך לפתוח...." וואלה, יופי...לכי תאכלי חומוס....

HouseofCards

New member
אביבית גאון.....רואים איך הגלגלים במוחה של סימה עובדים

בלי הרף....היא לא מסוגלת להירגע.....מה כבר אביבית יודעת עליה ?
אם הייתה שלמה באמת עם עברה ...הייתה נשארת אדישה מול האמירה של אביבית....
איך אביבית הצליחה להפעיל אותה חבל"ז.....

מכורה וחבל

Well-known member
אז אני אסביר - זה מאוד פשוט

בואי נגדיר רגע פרחה, אבל ברמה היותר עמוקה של המילה - פרחה זה סטייט אוף מיינד - פרחה היא המקבילה הנשית והקטנה של העארס הגברי והשולט.
&nbsp
בעולם בו אשה (סימה) מסבירה לגבר (ישראל) שהיא לא "תפתח" על האישה שלו (מגי) מתוך כבוד לגבר (ישראל), זה אומר פרחה. קודים של עארסים, קודים של שוביניזם, בהם האישה היא קטנה והגבר הוא השולט (אגב, גם מירב היא פרחה).
&nbsp
בעולם בו אישה לא מפחדת מגברים ולא רואה אותם מעליה, אשה חזקה, אשה שעומדת על הרצונות שלה ולא מכופפת אותם עבור גבר כזה או אחר (לא באופן כזה שיגרום למרמור שלה) - היא אישה שווה בין שווים, דעתנית.
&nbsp
אביבית היא אישה של עשיה - היא רוצה שהגברים שלה יהיו שאפתנים ומצליחים, אבל לא יושבת בחיבוק ידיים - סימה לעומת זאת, יושבת בבית ומגדלת את הבנות שלה אבל לא מתוך רצון לעשות את זה - כי הרי זה ברור שהיא לא מרוצה מהמצב שלה, לכן היא כל כך מיוסרת. (אגב, אין לי בעיה עם אישה שיושבת בבית ומגדלת את הילדים שלה כל עוד זה מתוך הרצון שלה - אני לדוגמא 18 שנה לא עובדת ומגדלת את הילדים שלי מתוך בחירה, ובכל רגע נתון בו ארצה אני יכולה לעשות מה שאני רוצה).
&nbsp
&nbsp

ק ו ל י ת

Well-known member
איזו עשיה באמת. ואביבית

ממש לא דוגמא לאף בחורה או אשה צעירה.
כל הקישקושים שלה על כסף ורמת חיים הכל בולשיט אחד גדול.
הייתי יכולה לכתוב עליה דעה אבל המילים לא יגמרו. לא הייתי נותנת לבנותיי להתקרב אליה.
סימה התגרשה והתחתנה עם אדם עמיד אבל מתוך אהבה, גם להם היו ימים קשים שלא היה להם כלום ועברו והתגברו ביחד.
זה שהיא מחפשת את השקט שלה ומנסה להחליט החלטות חשובות למשל היכן להמשיך את חייה עם המשפחה היא לא מאושרת במיאמי כנראה ובתה הגדולה כבר בתיכון לא קל להזיז ילדה בגילה בקיצר... אני מבינה אותה מצויין.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
את הרגע תיארת את אביבית ?

אביבית שמנמיכה נשים ומחפיצה אותן ?
זאת אישה חזקה ?! זאת אישה שווה ?!
&nbsp
אבוי.

חjuspa

New member
מסוג הדברים שאין לי אפילו כוח לבזבז עליהם הקלדה ואנרגיה

inbary1

New member
ג'וספאן, כנס....

שאלה מצויינת. והתשובה היא הכל בעיני המתבונן, ואינטרפטציה אישית...

כמובן כמובן שגם אביבית היא לא האישה שהייתי מחבקת בלב רחב אם אחי היה מביא לסעודת שישי, אבל ההבדל בינה לבין סימה.

שאצל סימה, הסגנון דיבור, וגם שהיא לא מתלהמת ורבה, כל השפת גוף ודיבור, הוא של פרחה. ואילו אביבית קצת יותר נעימה לשמוע.
מבחינת מראה חיצוני, אביבית בעיני המילה שאסור לכתוב, אבל אפילו שהיא נראית כמו "המילה שאסור לכתוב" הייתי מעדיפה לשבת איתה לקפה מאשר סימה....

באותה נשימה אני יכולה להגיד לך, שסימה עם כל הפרחיות שלה, היא יותר "מוצאת חן בעיני" מאשר מירב או מגי או לירז...כי היא ישרה, ואומרת בקול רם את האמת, אפילו שלא פוליטקלי קורקט, אבל בעיקר בעיקר, ואיך אפשר לא, משום שקלטה את שנואת הפורום המניפולטיבית....

שתיהן לא הנשים הקלאסית, לשתיהן יש לב זהב, שתיהן דרמה קווין, כל אחת בדרכה שלה, האחת מראה @$% עם לב זהב, והשניה פרחה עממית, שחושבת שאם גרה בארה"ב היא היי סוסייטי, ובעצם היא תמיד תשאר בעיני ובעיני רבים, סימה אזולאי מי-ם וכו'.....

טעם וריח אין להתווכח....

shouldistay

Active member
מסכימה. יש דרך להגיד כל דבר. ומה שהיא אמרה על אביבית

מאד מעליב. היא יכולה להגיד לה את זה ברוגע, בעדינות. מה היא צועקת....
אביבית אדם פתוח ומספרת הכל. הכל על השולחן.
למה סימה כל כך כועסת.....

למעלה