שרשור צהריים
היום ה72 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
בקטע הזה אני לא מצליח לקרוא אותה

שבוע שעבר שהוא עמד מול שם היא מאוד רצתה שהוא יעוף
אתמול היא צעקה עם כולם לדן ואורנה "נשיקה"
ככה שקשה לי להבין מאיפה היא באה
כי היא התבאסה שהוא לא הודח שבוע שעבר אז יכול להיות שהיא פשוט לא רוצה לעמיד אותו או משהו פריקי כזה
אבל איתה הכל יכול להיות

doronker

New member
זה דווקא יכול להיות פשוט

כמו ששני אמרה בזמנו בחדר האח היא עדיין בקטע של "לטהר את הבית מהזיוף הקרוי א"א", ולכן כשאין סיבה מיוחדת לנהוג אחרת זה מה שהיא עושה. אם יראו לנו את ההעמדות להדחה, נוכל לוודא אם אכן זה עדיין המוטו שלה בשלב זה.

doronker

New member
מה הקשר?

כרגע דרך הפעולה המוצהרת שלה ביחס להדחות היא אנטי-א"א כל עוד זה מתאפשר. וכשזה לא מתאפשר - מי שרוצה לנבור בנבכי נשמתה ולחשוף בגאון את מניעיה הנסתרים יכול אולי לנסות לפנות לבוחן כליות ולב (ושיהיה לו בהצלחה עם זה).

Aeon1

New member
לא נראה שזה כל כך נסתר

אחרי שבחרה להעמיד את חיים ולא את דן כשכביכול דן פגע בה וחיים לא היא נימקה את זה בכך שהיא לא תעמיד את דן (זה מה אמרה לו מול הפרצוף). היא גם אף פעם לא העמידה את דן להדחה וגם כשהיא ושם כביכול תיאמו אז יצא ששם שם את דן והיא את אביחי. בנוסף כשדן ושם נשארו אחרונים הפרצוף שלה אמר את הכל לדעתי.

doronker

New member
סוטים מהנושא

השאלה הייתה למה היא בחרה את אביחי ולא את דן. אפשר לענות על פי הגלוי והאקטואלי - סילוק א"א, ואפשר על פי הנסתר והעבר.

לגבי העבר: מאז ההעמדה של חיים עברו הרבה מים בנווה אילן וכל מה שהיה שם כבר לא רלוונטי. לגבי הפרצוף שלה בהדחה האחרונה - איך זה בכלל קשור לעניין? מה בדיוק אמר הפרצוף - שהיא לא רוצה ששם ילך? שדן ילך? יש בכלל דרך לקרוא במקרה המסוים הזה את המחשבות דרך הפרצוף? שטויות במיץ.

לגבי הנסתר: אכן יש אנשים שרואים עצמם כקוראי נסתרות. אבל זה כבר שייך למחלקה של "למי ניתנה הנבואה מאז..."

rachela8

New member
ממש חבל ששני יצאה עוד היה סיכוי להדחה של המשוגעת

עוד פעם לראות אותה ועומר ולשמוע את הצחוק שלה אני אשתגע
ממש מה עשתה לעומר אתמול היה שיא הבושה וההשפלה לה בתור אישה
התחננה למילה טובה ולא הייתה לו

אושר 000

New member
חחח ראינו מי אובססיבי דן כול היום מדבר עליה היא לא העמידה

אותו כי הוא אויר בשבילה

Aeon1

New member
היא באופן כללי לא מעמידה אותו להדחה כי היא מאוהבת בו

אושר 000

New member
חחחח מאוהבת בדן בדיחה אולי הוא מאוהב בה הוא לא משחרר

כול היום מדבר עליה היא ועומר זוג הכי יפה אמיתי ומאוהב על המרקע הם לא צריכים טקס כמו בערב כיתה להתנשק

mitchel121

New member
נכון.היא חריפה אינטליגנטית לעומת חסרות הבינה והבוהות שסביבה

תענוג לראות אנשים חכמים לעומת השאר שרובם לא ביקרו ביקור סדיר בבית הספר והבערות היא מנת חלקם

baggio10

New member
צולבים אותה על זה שהיא מתעוררת בבוקר, מיותר להתייחס יותר

מי שלא מספיק הוגן כדי להבין שאם היא הייתה אסטרטגית שמונעת נטו על פי שיקולי משחק כמו 700% מהכלומניקים שמקיפים אותה אז היא הייתה מעמידה את דן בגלל שהסיכויים של אביחי לעוף הם אפסיים

אבל שני כמו הבחורה הכי נורמלית שם הולכת שבוע אחר שבוע על האפסון שמנסה ומצליח (חלקית) לאמלל אותה החל מהשבוע השני בבית, חסר סיכוי ככל שזה יהיה

עצם זה שהוא נוכל בשקל ועשרה שמודע להיותו נוכל בשקל ועשרה וכל הזמן חושש שהקהל גילה/אוטוטו מגלה שהוא נוכל בשקל ועשרה ונלחץ כל פעם שהוא מועמד זה כבר רווח נקי לנו כצופים כי קשה עד בלתי אפשרי לצפות בזחיחות האינסופית שלו ושל שלושת העציצים האנושיים שמקיפים אותו.

אני שמחה בדבר אחד, שלפחות הגברים שאני אוהבת בפורום

הם לגמרי בעד שני וזה משמח אותי מאוד וזה גם מאזן את כל הטינופת שאני קוראת כאן עליה השכם וערב ובשבילי כל הודעה שלך היא קרן אור באפלה

אז לי כיף לראות את אביחי מועמד להדחה גם כשאני יודעת שהוא לא יודח,
ולי כיף לראות את אורנה מועמדת להדחה גם אם אני יודעת שהיא לא תודח,
ועצם העובדה שהם מועמדים להדחה הם בלחץ וכשאנשים בלחץ, עושים טעויות ואומרים דברים שעלולים להפליל אותם וזה טוב לנו וטוב למשחק.
ברור שאנסטסיה תודח וזה בסדר מבחינתי.
מספיק לראות את הרכילות של אביחי וסגניתו והספקולציות שלהם על שני ועל הבחירה שלה בשרון במשחקי האח, כדי להבין עד כמה היא חכמה ועד כמה נכון היא עשתה שבחרה להתמודד מול שרון בשלב הסופי.
שרון מתחיל להבין טוב מאוד מי השחקנים הטובים במשחק הזה וכבר קלט מי
העמיד אותו להדחה.
כמו שאמרתי כבר, שרון חייב חייב להתקרב לשני ורק ככה הוא יתחיל לחזור לעצמו. כרגע הוא הצל של עצמו. טוב ששני אמרה לו שעשו לו "כיפה אדומה" הוא הבין היטב שהיא לא שמה אותו להדחה.
אם אני צריכה לבחור בין שרון לאביחי, אז אין ספק שאני מעדיפה את שרון. הוא לא טינופת כמו אביחי. לפחות יש לו איזשהו סטייל וכבוד עצמי.

אני חושבת שהרבה תומכות.ים בשני, פשוט את רואה הודעות שהן ככ ש

שחור לבן קיצוני שהראיה של אנשים מוחקת הרבה דברים שקרו בעבר, אז מאיפה תתחילי בכלל. אנשים מפארים מתמודדים בלי לקחת בחשבון מה לא מפואר בהם.
&nbsp
בגלל זה אני פחות מגיבה לזה, אבל כשאני מגיבה אין לי קטע לרומם ולפאר ולא להכיר בחולשות שלה. בגדול הרבה קוראות.ים לא מגיבים לכל דבר שלא מסכימים איתו, אבל יש תמיכה והרבה.
&nbsp
איך אמרה שני, נגיד לי יש לי מליון שונאים ורק 5000 אוהבים, אז זה 5000 שיצביעו.
אני מקווה בשבילה, לי עד כה לא יצא להצביע. אני מניחה שלקראת הגמר אצביע לה או למועמד.ת אחר.ת שאחשוב שראוי לזכות.

למעלה