שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

וזה שאביבית איימה על סימה שהיא יכולה

להרוס לה את החיים וסיימה נשואה ואמא ואביבית ועוד סימה אישרה לאביבית להגיד קבל עם ועדה את מה שהיא ידעת ועובדה שאביבית שתקה כי זה לא נכון ואם בעלה של סימה היה אלים וקנאי ויכל לחשוב שסימה בגדה בו ויכל להיות כאן רצח וזה בסדר?

baggio10

New member
טור מביך ומוטה בצורה חד צדדית מאדם שניכר שצופה רק בערוץ 13

toly7

New member
החרבון אכן יגיע ומגיע רק ממי שצופה בעריכה המגמתית ההזויה

המוטה והשקרית מבית היוצר של עוZ טוZ הפח הגדול.
פה זה מתחיל ושם זה נגמר.

ranlir

New member
בוקר טוב...קצת מצחיקים אותי לא מעט מחברי הפורום הנכבד הזה.

עד שנכנסו החדשים האח היה פח אחד גדול וכולם התלוננו על כך שהעסק משעמם ואבוד מראש..חבורת הפחדנים נתנה את הבמה למירב וסימה והעסק התנהל ברוגע ושלווה שהוציאה את הפורום מדעתו..אז מה עכשיו ? רוצים להעיף את אביבית ואת אלי היחידים שמייצרים עיניין ואשר הצליחו להפוך את הקערה על פיה ולהראות את הצדדים האחרים של הדיירים הכאילו וותיקים..אם הם יוצאים הרי שהעסק יחזור חזרה לשליטה של מירב וסימה ויחזור לתרדמת הקלב מד...זה מה אתם רוצים ? לחזור ולקטר על שיעמום וחוסר עיניין ? וואלה יופי..הצחקתם אותי.

צילי36

New member
בכלל נראה שהחברים כאן חיים בעולם משלהם כל הרשת גועשת רועשת

על סימה ומירב וכאן הוב חושבים שסימה ומירב נהדרות ממש מלכות.
אז בעניי ממש ממש לא. לעלוב בצורה כה בוטה להשליט טרור על מי שלא בדעה שלהם זה מוגזם!

baggio10

New member
הרשת מורכבת בעיקרה מקבוצות פייס ויחצ"נים בתשלום עם אינטרסים

דווקא הפורום האינטימי הזה שרץ קרוב לעשור עם קהילה מצומצמת שלו ושמורכב ברובו מאנשים אובייקטיבים מייצג תמיד בצורה נאמנה יותר את מה שקורה בחממת הקניבלים בנווה אילן

צילי36

New member
אני כאן מזה 3 שנים

יודעת בדיוק ממה מורכב הפורום. מותר ורצוי להביע דיעות וכמובן שלא להסכים. אבל בימים האחרונים נראה שהפורום האינטימי כפי שאתה מכנה אותו חי בעולם משלו. מעבר לפייס ויחצנים בתשלום אני שומעת תגובות של אנשים בחיים האמיתים תאמין לי אני לא מנותקת

baggio10

New member
לא טענתי שאת מנותקת אלא שככה נראה עולם עם קונטקסט

עולם שבו (רוב) האנשים יודע מה קדם למה, מה נאמר לפני מה, מי ידע איך ומתי ללחוץ על הכפתורים הנכונים בשקט על מנת להבעיר את האש ואז להתנהג כשה תמים שלא מבין מה רוצים ממנו

אנשים שהם לא ג'אנקיז שטוחנים ויורקים ערוץ 26 ומתבססים רק על חצאי פרומואים ופרקים מגמתיים כפי ששודר אתמול תמיד יהיו העדר ויחזיקו בדעה שעורכי התכנית רוצים שיחזיקו בה, מי שרוצה ומעוניין להבין את המציאות המורכבת קצת מעבר יצטרך להתאמץ בעצמו.

צילי, אני שומעת הפוך ממך, אביבית חצתה קו אדום...

לא מבינה איך שוכחים את זה..
היא באה להרוס את סימה ומשפחתה והיתה לה כוונה זדון מאד ברורה לחבל תוך שהתכוננה מראש באמצעות חוקר פרטי ונבירה בגוגל (נוגד את חוקי הפורמט),
קוראים לזה הורסת משפחות, היא לא מעדה, היא באה מוכנה מראש.
לא יעלה על הדעת שקריקטורה גרוטסקית שכזו תרצה לעינייני זוגיות, מי שמחפשת ומיעצת לאהבה שתלויה בדבר שלא תתפלא שהיא לבד כש"הדבר" יורד מנכסיו...מבחינה זו היא פשוט בדיחה ולא מצחיקה..
ועוד דבר, אם היא כל כך טובה ו "גורו" לנשים איך זה שאין לה חברות, תמוה לא?
רואים שהבחורה פייק בכל רמ"ח אבריה ונימי נימיה כולל המוח שהתנוון לה מרוב תכניות ריאליטי..
עצוב לי שזכרים (בכוונה לא כתבתי גברים כי הם לא) נוהים אחריה ואחוריה הפלסטיים, קנתה אותם תמורת הבטחות לפרסומים, קמפיינים ונזיד העדשים...
הם לא מבינים אמת פשוטה, אביבית צוחקת וסוללת את דרכה לגמר על גבם של החיילים שבנתה, בסופו של יום זה יהיה בעוכריהם...

Lilo80

New member
רק שפה לא רואים כמה סימה נהנית לתקוף, אפילו מתנדבת לתקוף

דניאל ניסתה למנוע מסימה להתנפל שוב על אביבית וסימה
אומרת לה תעזבי, זה משעשע אותי.

לגבי אביבית, אנשים לא נתנו לה צ'אנס מההתחלה.
הייתי נגדה נחרצות בעונה שלה ופה אני שופט אותה מחדש.

רינה 157

Active member
זה המשחק!!! וכל אחד מגיב מהמקום שהוא מתחבר מהעיניים

שלו ומהלב שלו.... אוי ואבוי אם כולנו היינו חושבים באותה הצורה....
כמו שכל אחד מהדיירים חושב שהוא צודק כך גם אנחנו כאן בפורום....
אבל המנצח יהיה רק מי שמתאים לכיס של ההפקה... להפקה בכלל
לא איכפת מה אנחנו חושבים או מרגישים ... איכפת לה רק הרווחים
והרייטינג.... כך שכדאי לנו לא לקחת כל כך ללב ולהיכנס לפרופורציות שזו רק תוכנית
ריאלטי למטרת רווח ושרשת אמורה להוכיח את עצמה בכל מחיר...
&nbsp

מי שתומך בסימה תומך באלימות.

הייתי רוצה לראות את אחד התומכים האלה נופל פעם לפה שלה ולהתלהמות שלה ואז הוא יחשוב אחרת, כשזה יגע בו עצמו.
אביבית לא טלית שכולה תכלת אבל לא היא התחילה את הריב. זאת היתה סימה שאמרה לה שגברים באים אליה לזמן קצר ומסתלקים ושהיא אף פעם לא תתחתן. זה לא מעליב ומשפיל? מעניין שאת הפרט ה"שולי" הזה שכחתם לציין.

למעלה