שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

סימה לא מגיעה לקצה הציפורן של שי חי...שי חי היה דמות מרתקת

ואהודה בחוץ, שההפקה רצתה לשמר. כל פריים שלו שרף את המסך.

אני כבר חושבת

שאני כנראה לא בסדר. לאור מה שכותבים בפורום על סימה שהיא מלכה
אני לא רואה אותה כך. בשום אופן לא הייתי רוצה חברה כמו סימה. היא
מפחידה אותי. ההתפרצויות שלה וההתלהמות, העמידה והצעקות מפחידות אותי.
איך היא יכולה לעמוד מעל אביבית עם כל הגובה שלה ולצעוק עליה כאילו אביבית
ילדה קטנה. ועוד מה היא צועקת דברים שלא יאמרו. שולחת חיצים ללב. מה זה?
רבה עם מגי עם לירז עם אלי עם אביבית עם אליאב עם ישראל זה נורמלי?
במקרה הזה אביבית לא אמרה עליה כלום אבל סימה על אביבית ירקה אש.
משהו לא מסתדר לי אולי אני לא בסדר כי יש הרבה אנשים שמצדדים בסימה אני בפירוש לא!

אני לא אוהבת אותה נקודה. גם לפני...שפת הגוף שלה והדיבור

סימה אחראית על הסיטואציה בה היא נמצאת. השכנוע העצמי שלה שהיא כליל השלמות בלי לעצור ולבדוק אם התנהגותה התוקפנית, הלוחמנית ראוייה,
פסולה בעיני. היא ממשיכה לדבר רק על עצמה בגאווה גדולה. "ההתנצלות" בפני אחרים היא הטעיה שלא דורשת ממנה שום חש' נפש ולכן לא התקבלה ע"י אף אחד. לא בגלל שכולם התאחדו נגדה. זה לא המקרה. כולם התעייפו ממנה. אינטרסנטים או לא...

אוריני3

New member
סימה מבודדת את עצמה ויורקת מנטרות וסיסמאות שאותן

היא סותרת תמיד אבל אנדים הולכים דבי אחרי צעקות האמת שלי האמת שלי. כל אחד שצועק הוא אמיתי. כל אחד שמוכן להיות לבד ושמוכן להקריב עצמו ולסבול יהיה פה יקיר הפורום.
הילידה, היחידה באמת שבודדה ועברה התעללות היא לינור שפר מהעונה של טל ואלדד.
סימה היא זאת שניסתה לעדות עליהום וחרם על לירז, על מגי. זאת שהשמיצה, ריכלה, הלעיגה.
אף אחד לא רואה את האמת, כולם שבויים במילים שלה. מהבוקר המצלמה אחריה. המצלמה לועגת לאיך שהיא מיוסרת, אועי אומר לה מה שלומך והיא עונה בפאתוס הכל טוב כפרה עליך חיים שלי. בטון מיוסר ועגום. לרועי!! מתי היא דיברה אליו ככה העונה? מתי? היא שרה לעצמה, מתפללת ומברכת את השם שכולם ישמעו, מתחבאת אחרי התנך המגן האנושי שלה. יושבת בריחוק מכולם ומסתכלת במבט נוגה ואומלל. אבל מה הם לא ישברו אותה. הרי ככה לימדו בקורס למשחק במיאמי שהלכה אליו בשמן שהיה לה דמן פנוי כעקרת בית משועממת שמחפשת תעסוקה במיאמי.
כל הבעה, כל מילה וכל מבט משוחק אצלה. ובגלל זה המצלמה עוקבת אחריה. לא כהזדהות, לא כדמות מרתקת אלא אחר נסיונות השכנוע והעמדת הפנים שלה. בזמנו עשו זאת גם לאור. המצלמה רדפה אותה בכל מקום כמראה. הנה מצלמה תתפללי, תשירי, תתייסרי ובעיקר תשכנעי. אותי לא גם אם את רוב או כל הפורום כן. אנשים מחפשים חוזק אצל מישהי שאומרת שהיא הושתקה כל חייה . פרדוקס.

אפשר גם למצוא חוזק אצל אחת שהושתקה כל חייה, סימה היא לא

המקרה,לא האמנתי לה אף פעם... היא החליטה שהיא רוצה לפרוץ את כלוב הזכוכית המשמים שהיא נתונה בו, לזה הוסיפה בהגזמה רבה פגיעויות שלה והפכה אותם למוטיב עיקרי בהתנהלות שלה. כל משפט אמרה, בגוף שלישי סימה של היום לא שותקת...אל תשתקי אבל יש אופן ותפסיקי להכריז מידי שניה על עצמך כמה את לוחמת וכמה את מושלמת, את לא ומתישה כ"כ...

webguy

New member
מי שהציל באח את שיחי זו בת זוגתו , שיחי אדם זאב לסביבה

יותר מאשר שיחי העיד על עצמו באח הגדול האהדה אליו ( וגם אני נשבתי בדמות שלו ) חברה שסוגדת לאלימות וכוחניות !
הוא הגדיר את הבעיטה בקופסא ( הקופסא היא סמל בלבד הערך לא מהותי במקרה הזה ) כאי אלימות ! אלימות לשמה !! אין שום פירוש אחר !
הדחות בפומבי זה זובור לאדם שרק בא לשהות באח ומוצא עצמו נשפט ונשחט בפני כולם ע"י אדם אטום רגישית!!
שיחי בגד בבת זוגתו הנוכחית בתחילה שיצאו וכולם מריעים לו אותם אנשים תולים היום את מגי בכל פורום !

זה מספיק כי הוא לא האישיו היום ... אבל היום אני מתבייש שתמכתי בו

בת הזוג שלו נכנסה כדי שהצופים ימשיכו לראות את הצדדים המיוחדי

ם שבו, הוא הלך והסתגר כתוצאה מהחרם. היא שילם באופן מוגזם על הבעיטה בקופסא כשיצא... העיניים היו עצומות כלפי ההשפלות שספג מצד כולם וחוסר היכולת להכיל אותו. אם ההתנהגות של סימה הופכת לקונצנזוס שהיא קדושה מעונה, זה בהחלט מראה של החברה שכל משפט יהייה מקומם ככל שיהייה הופך למסע דריסה חסר פרופורציות. לא נעים לעין כלל כפי שנראה בשידור החי. ההתייחסות לרועי היא גם חסרת פרופורציות ולגופו, נזלת רכיכה,ילד כאפות ועוד ביטויים דוחים ומבישים, כך גם התנהל הגל מול מגי ללא רחמים גם אם לא אהבתי אותה. וכך גם סימה מקיאה החוצה ולא מפסיקה את כל המחשבות שהסתובבו בראשה ללא בקרה. לא מצליחה להבין איך ננקטת עמדה כ"כ חד משמעית כלפי סימה. כשמדברים על מריה והרשת במסיבה אתמול זה אירן אבל כשמדובר באביבית היא "זונה" וכל עלבון כלפיה אפשרי ומקובל.

שיבא 78

Well-known member
סימה
התנצלה על האופן ולא על התוכן

מריה הודתה בפניה אתמול שנבהלה מהצעקות שלה ולכן התרחקה - וסימה הפנימה ובכתה בגלל זה.

סימה הושמצה, נפגעה ואויימה בעבר - ולא מוכנה להמשיך לספוג את זה, ומכאן ההתפרצות שהייתה לה.

היא לא מנסה להשתלט או לאסוף סביבה אנשים, והיא מקבלת את זה שהאהבות שלה הן חד-צדדיות.

היא שונה לחלוטין מאביבית ומירב.

אני רואה בה לביאה פצועה - ואני איתה !

alesandro2

Well-known member
מה שסימה עשתה לאביבית זה לינצ׳ מכוער

שגם מי שלא קשור נבהל עד כדי כך שהיא היתה חייבת להתנצל בפניהם אך לא היה לה האומץ להתנצל בפני אביבית ולו רק על האופן

שום לינץ' ושום נעליים, מישהו זרק את המילה לינץ' וכולם אחריו

סימה הגיבה על האיומים לפרסם עליה כל מיני דברים ולהרוס לה את החיים.
כל אחד מגיב בדרך שלו עם הטמפרמנט שלו. אולי אני במקומה הייתי מגיבה
אחרת, אולי הייתי מתאפקת ואולי הייתי מגיבה עוד יותר גרוע ממנה. הכל תלוי
באותו הרגע גם במצב ההורמונאלי שלה.
בגלל שאיזה כתב אידיוט כינה את זה לינץ' אז כולם נדבקו למילה הזאת.
אביבית שהשתמשה בשיטות של עולם תחתון, אנשים הופכים לקורבן.
עם ישראל פתאום הפך להיות רחמן בן רחמן
שמרחם על הרעה במקום להגן על הצודקת.

alesandro2

Well-known member
ועוד איך לינץ’ שזעזע את כל הדיירים, לא סתם היא הרגיש

צורך להתנצל בפניהם.

מעניין איך סימה היתה מגיבה אם אביבית היתה עונה לה באותו מטבע לשוכבים זורקים
על האורגיה עם הכדורגלנים

למעלה