שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

רינה 157

Active member
וגם דניאל חתיכת נחשה מתלהבת פיפוש..... מאתמול

חד וחלק!!! אין חברים באח הגדול !!! אולי יש בהתחלה כולם שרופים על כולם אבל לקראת הסוף כולםםםםם נלחמים על מקומם בשיניים תוך דריכה על גוויות!!!

toly7

New member
דניאל פאקצה רצינית ובוחשת בכל מהכל וצבועה ורינוש אני לא

אומרת ואמרתי פה בכל הזדמנות שאין חברים באח????????????? אין חיה כזאת.
את צודקת בכל מילה.
חחחח צעקו משהו על מגי וישראל יושב מחורפן בספה פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רינה 157

Active member
הוא לא דרש... היא אמרה לו מה רצית שאני אתנצל בפני אביבית

ואלי???? בחיים לא!!!!

ולמה היא אמרה את זה? כי הוא אמר לה שהיא היתה לא בסדר אתמול

שהיא לא התנצלה.
נו באמת, אפילו את תומר הפלגמנט אפשר להבין לפעמים למרות הגיבור הלא מובן שלו והמחשבות המוגבלות.

אמרתי נמושות קיבלתם נמושות, סימה מרגע זה עולה ועולה

עד הגמר היא מצטיירת כאישה חזקה שעומדת על עקרונותיה בחיים לא תתנצל בפני השפחה אביבית ואלי הזבל. היא תצבור קולות ותעלה משבוע לשבוע עד שתגיע לגמר, דניאל ומירב מרגע זה לא יהיו לצד סימה כשאני כותבת סימה ורק סימה וגם מירב ודניאל ולמה? כי מירב לא ידעה על מה הצעקות בחוץ ומכרה את סימה וכך גם דניאל, בנות תבררו קודם למה סימה צעקה? ישראל לא יכריח אותה להתנצל בפני אביבה ואלי. לאן הגענו בחור בן 27 רוצה לשלוט באישה בת 41 איפה שמעתם דבר כזה חוץ מאביבית שנותנת שישלטו בה כי היא אוהבת את זה.

מירבי84

New member
כל מילה נכונה..מחזקת רק את סימה בכל חבורת האפסים

שנמצאת שם..
שאיך ציץ אחד שיבש להם את הקופסא

אני שמה לב שמירב ירדה לסימה מהעיניים

היא עמדה לצידה ולא אמרה מילה , וגם מירב לא ניסתה לברר עם סימה למה היא הרימה את הקול, פעם ראשונה שאני רואה אולי אחרות ראו לפני אבל היום ראיתי שסימה לא מעניינת את מירב ומירב פוחדת על התחת שלה בניגוד לסימה שלא תוותר לאף אחד שינסה להשפיל אותה, היום בשיחה מוקדמת סביבות 8 או לפני עמוס ואלי בחצר עמוס ריכל על מירב על הצעקות שלה ואמר שהוא שמע שהיא צעקה הגבר בן 53 ואז אמר לאלי שמירב ניראת כמו אמא שלו חחח ושהאח אמר לעמוס לעשות משימה עם מירב הוא אמר חשב שיביאו לו איזה אחת שניראת טוב כניראה חשב סימה כי היא בין הבוגרות, הוא לא אמר את זה במפורש אבל אמר נתנו לי אחת שיכולה להיות אמא שלי ואלי צחק, אחר כך אלי התחיל לדבר עם עמוס על עצמו רצתי ללבוש בגד ים כי חצי דקה אחרי אלי ניסה בחצי מילה להזכיר את מה שקרה לו עם סימה ובום בריכת שחיה מול הפרצוץ שלי. אז שחיתי והתרעננתי חמש דקות עד שהתמונה חזרה חחחחחחחחחח.

ornass2

New member
סימה - בחושיה המחודדים מבינה

שמירב כבר לא ממש חברה.
ולאחר הדיבור עם ישראל בחצר,
שתיהן בחדר הארונות, סימה מתאפרת
ולא מחליפה מילה עם מירב.
חבל שזה כך.

toly7

New member
צעקו משהו על מגי וןישראל מחורפן פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הפרצוף שלו יקר מפזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז שיתפוצץ אינשאלללללללה
הנה אביבית החליפה שמלה פחחחחחחחחח

מתעללים בה כולם. רוצים שתשתוק ותיתן להם לשפוך עליה

את כל החרא שלהם.
הם כולם שם נפולת של נמושות.
אחד אחד.
אפילו לא צדיק אחד בסדום.
בטח לא הבורר מהאשפתות.
אני מאוד מקווה שסימה לא תישבר
ותחזיק מעמד עד שהאמת תצא לאור.

מזל טוב סימה מהיום את הופכת לאט לאט להיות יקירת ההפקה

את שרה את מתפללת ואת הגעת למסקנה שעדיף לדבר עם
דייר או שניים מאשר עם כל ה 15 או ה 14 שבבית

אם היא חזקה מספיק היא צריכה לזרום איתם ולא לדבר עם איש

ברגע שהיא תהיה לבד לבד הם כולם יתחילו לשקשק אים הם נריאים בחוץ כשיש חרם על אישה אחת בבית.

gay55

New member
לשי חי הביאו את תניה שלא ישתגע לבד ההפקה לא מרחמת על סימה

למעלה