שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

רוב הגברים פוחדים מנשים חזקות . מעדיפים

טפשות כמו חביבה רק ש 80 אחוז מהגברים לא ייצאו עם אביבית למקומות איכותיים מהבושה. אוחצ'ות כן יצאו כי כואב הם הכ...

GM1988

Well-known member
זה לא עניין של אישה חזקה

אנשים בכללי מפחדים מאנשים שרואים אותם שקוף, וסימה רואה אנשים מעבר להעמדת פנים, לכן מתרחקים.
למה אהבו את שי חי - בדיוק בגלל זה
רק שאצלו זה התלווה לגישה שלא הרבה מתחברים אליה, אבל בבסיס הוא ראה את כולם שקוף בדיוק כמו שהם מעבר למשחק.
את תמי אהבו בגלל זה
את סימה אוהבים בגלל זה

אליאב למשל זה מסוג האנשים שהרבה יאהבו, למה? כי זה הכי קל, לא מורכב, לא דורש מחשבה, זה כמו מסטיק - לועסים וזורקים.
אז אנשים מתחברים אליו והוא הפך לחביב הקהל והזוכה הפוטנציאלי.
מנגד זה לא יבחרו באחת כמו סימה, כי אוי אוי אוי.. היא צועקת!! היא פאקינג אומרת את האמת, אבל היא צועקת!!
ואליאבוש מה.. סהכ מסדר גבות, מתפלל, ילד טוב, לא רב עם אף אחד, עושה צחוקים. נו..

Pankka6

New member
ההתנהלות שלה קשה לי מאד. אבל אין ספק שלעומת אליאב

היא ראתה אמרה ועשתה הרבה יותר.

לגמר היא חייבת להגיע. וגם עדיף שהיא תזכה מאשר אליאב. הוא לא עשה יותר מדי.
אנשים התחברו אליו מתוך אילוץ בגלל איך שהתחילה העונה הזו
מיהרו לבחור פייבוריט
ולא יחזרו בהם ככ מהר.. חבל

ישראל
סימה באמת קוקו לא יציבה

מי שראה את ההתפרצויות שלה החל מלירז אז חשבתי שזה חד פעמי

מסתבר שלא היא משוגעת עם קבלותתתתתת

moiya1

New member
אני מאוד מקווה שאולי אולי ירד לה האסימון והיא תבין שרצוי לה

לשמור מרחק ממנו. הויכוחים איתו מובלים לאין כניסה וחבל שהיא עדיין מנסה בכל כוחה להסביר לו את עמדתה.
עדיף לה להתמודד לבדה מאשר להכנס לעימותים חסרי כל הגיון וקשב.

יונתנסקי

Well-known member
הכי הכי היא צריכה לשמור מרחק מעצמה.

אם היא תפסיק להתעסק בשדים שבראש שלה (בין שהם אמיתיים, ובין שהם מתוסרטים למשוך פוקוס ובמה), היא תוכל להשתחרר.
לא קודם.

moiya1

New member
היא צריכה ללמוד לחיות עם עצמה. את התיסבוכים הנלווים לכך

אני מאמינה שטיפול אמין יוביל אותה להקלה משמעותית בכל הנוגע לשקים שהיא נושאת על גבה.
ובעניין של לשמור מרחק מעצמה.. המממ.. אני מאוד אוהבת אותה וקשה לי להעביר עליה ביקורת כה נוקשה. לסימה נורא קשה שם למרות שהיא טיפוס של שורדת וכן רצוי לה מאוד לשמור מרחק מהשונאים אותה, כגון ישראל..

יונתנסקי

Well-known member
אני אמנם לא מתה עליה, אבל דווקא בדברי

חשבתי עליה בהרבה חמלה. כי בעיקר היא מסוכסכת עם עצמה.
אם אתה שלם עם עצמך (וגם יש לה שם כמה חברים) שום שרוליק לא אמור לערער או לבלבל אותך.

moiya1

New member
נכון לגבי החיים בחוץ. בתוך הבועה (המעבדה האנושית) שהם חיים

התגובות הרבה יותר קשות וזה אינדבידואלי כמובן.
אני בטוחה שמחוץ לבית האח סימה אינה מגיבה כפי שהיא מגיבה בבית האח. אין לאן לברוח, חייבים להמשיך להתמודד עם מה או מי שיש. היא מרוסקת וכן גם מעורערת ולא פלא.
אני לגמרי מסכימה שהתגובות שלה מאוד עוצמתיות ואף היסטריות מעל ומעבר, לעתים עד מביכות נורא. אבל אני סולחת לה : ) ולעניות דעתי היא מאוד שלמה עם עצמה אם כי לא תמיד מודעת לעצמה.

התנועה שלו הייתה מיותרת אבל סימה באמת איבדה את זה לגמרי

לשמוע אותה כמעט מתחננת באופן ממוחזר שהוא יקבל אותה וכמה היא אוהבת אותו זה באמת מעורר חמלה. היא לא מרפה וממשיכה הלאה. רק אחרי שקיבלה בפנים באופן מתגרה אמרה שלא תדבר איתו לעולם גם אם תמות שלא יגש אליה.הצורך הבלתי נלאה שלה להתקבל ע"י ישראל מעיד עד כמה היא חסרת ביטחון ומעורערת ולא כפי שהיא מצהירה בעיקר בפני מריה.

רינה 157

Active member
סימה מרחמת עליו בגלל הסיפור שלו ובאותה מידה התחברה

לתמי ולסיפור הכואב שלה... היא גם מרחמת עליו כי יודעת מה מצפה לו
בחוץ עם מגי....

סימה מרחמת עליו ועל סיפור חייו. היא בכל זאת אישה

בת 41 ולא תעשה צחוק מעצמה. המפסיד העיקרי הוא ישראל. ואני מת על ההליכה של עם רגליים מפוסקות. טוב הוא סטרייט. זה לא הליכה דורשת חחחחחחחחחחחחחחחחחח

רינה נשבעת לך שלא ראיתי שגם את כתבת

שסימה מרחמת עליו. גם אני רחמתי עליו וכתבתי אין ספור פעמים שאני מאוד לא מחבבת אותו ואת הערסיות שלו אבל מאוד רוצה שיקבל את הכסף וישתקם. אבל היום? שישאר בתחתית למה מי הוא שאני ארחם עליו הוא לא שווה רחמים. הוא דפוק הוא עלוב חיים. הוא יקבל תפקיד במחזמר עלובי החיים יחד עם אלי וחביבה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה לא היה מובן ?

הבהרתי שלדיירת קוראים אביבית
להבא את תחסמי!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא מעניין אותי

מה השם שלה בת.ז או מה השם שלך
היא קוראת לעצמה אביבית וכך זה יהיה.