שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

klapim99

New member
יחפה לא מתאים לך לכתוב

שטויות
את בחורה אנטלגנטית
ומזה הפקת האח והאח הגדול זה שני חברות שונות?
הפקת האח הגדול כשמה כן היא
היא מפיקה תאח הגדול ואין
גוף נוסף בשם האח הגדול

טוב, אם נראה לך שזה שטויות אז זה שטויות

האח הגדול הוא שכיר. הוא לא גוף כלכלי בפני עצמו.
האח הגדול שבמקרה זה קוראים לו רועי עוז אם אינני טועה
עובד אצל חברת רשת. חברת רשת היא גוף כלכלי בעוד האח הגדול הוא איש רגיל כמו כולם שתפקידו לערוך את החומר המצולם, להכין את המשימות, לשוחח עם הדיירים בחדר האח הגדול, להיות קשוב לכל צרכיהם, לדאוג להם ולהעסיק אותם כמיטב יכולתי ובד בבד להטביע את חותמו על הפרקים שאנחנו רואים.
ההפקה היא גוף כלכלי שתפקידו להרוויח כסף מהתוכנית הזאת שנקראת האח הגדול. הגוף הכלכלי הזה רוצה רייטינג, רוצה הכנסות שיעלו על ההוצאות, רוצה פרסומות בזמן שידור התוכנית. זאת טעות לחשוב שההפקה והאח הגדול הם אותו אדם.
הפקת האח הגדול יכולה להשעות או לפטר את האח הגדול. היא אפילו החליפה את האחות הגדולה באח גדול. להגיד שאני כותבת שטויות זה אעפס קצת מוזר.

בדיוק

זה בדיוק גם מה שאני ראיתי כשהוא אמר לה את דברי האהבה מבעד לזכוכית.
העיניים לא משקרות. ישראל לא מאוהב. ישראל מוקיר תודה למי שאוהבת אותו
כל כך ומשקיעה בו כל כך מזמנה וממרצה ועצם זה שהפכה אותו לאישיו של חייה
זה מחמיא לו מאוד. כמו כולם, גם ישראל זקוק לאהבה. גם הוא רוצה שיאהבו אותו עד כלות, אהבה מהסרטים ושוגה מספקת לו את האהבה המשוגעת הזאת שכולם חולמים עליה ולא מעזים לבקש.
לכן, הוא מוחמא אבל לא מאוהב. ישראל אוהב כרגע את עצמו יותר מהכל.
כשהוא תיאר את אהבתו למגי, הקול שלו נשאר מתכתי והוא כמו דיקלם את דברי האהבה. זה טוב לטלוויזיה. זה מצטלם היטב. הוא בטוח שהיא תעזור לו לזכות במשחק הזה ולכן הוא אוהב אותה על כך.

שרונה169

New member
כיף שאחרים מסכמים חלק ממחשבותיי
סורי על השימוש

&nbsp
לי חשוב בעיקר שהדברים נאמרים ולא בהכרח ממני. תודה .
על אליאב מסכימה לחלוטין, על מריה סופר מסכימה וגם כאב לי על אדל.
מאמינה שאולי הרוע של לירז מאמש, יגרום לאנשים בעלי מוח להבחין ברוע ולפעול בהתאם.
&nbsp
ואגלה כאן סוד קטן, מזל שלא מתכוונת לכתוב את מחשבותיי, כי הן יהיו ארוכות כאורך הגלות
ומה שבטוח שהמנהלות לא יאפשרו להתבטא כמו שראוייה ההפקה לשמוע ממני והמשתתפים ההזויים שם. אז עדיף שאגיב בקטנות חחח
נקווה שתהייה נחת רוח והרוע והזיוף יעלם . וישאר הרע במיעוטו.
ודי לחכימא ברמיזה

nicknick28

New member
גם אני הסתכלתי עליו כשדיבר למגי

וזה לא עשה לי כלום. ואני טיפוס שמעריך רגעים רומנטיים גם אם זה מדיירים שאני לא אוהבת. אבל זה היה נראה כאילו ירד הרוח מהמפרשים.
כאילו נוצר איזה חיבור עם מגי כשהייתה בבית ואז היא יצאה וישראל, מחוסר הפרופורצייה וסערת הרגשות הטבעית כשמודח מישהו שאתה צמוד אליו, זכר איזה רעיון אידיאלי של אהבה סוערת עם מגי...שהיא מחכה לו והם יתאחדו והלב שלו ייצא החוצה מרוב התרגשות.
והנה היא חזרה ופתאום הוא מגלה שזה לא כמו שהוא זכר. אבל חייבים לשמור על ההצגה כי בכל זאת לא נעים לצאת ההוא שזה לא באמת מרגש אותו. גם לא ברמת האסטרטגיה, סתם בתור נימוס בסיסי זה יכול להעליב את מגי אם לא יזעק לה שהוא אוהב ומתגעגע.הרגע ממש דרש את זה. אבל בכל זאת זה היה נשמע כמו תסריט שקורא מדף ולא ריגש אותי .
&nbsp
אני אנסה לדון אותם גם לכף זכות לרגע. כי בכל זאת כבר למדנו שלישראל יש בעיות בהבעת רגש, זה לא פעם ראשונה שהוא נשמע רובוטי, הוא לא הטיפוס שיכנס לסערת רגשות של בכי . ויכול להיות שזאת הדרך שלו להפגין חום .
ומעבר לזה, יש זוגות שיש להם בפרטיות ובסוד אהבה מקסימה וקשר יפה אבל מול אנשים ובפומבי זה לא נראה משהו. יש אנשים שלא יודעים להפגין פומבית את האהבה שלהם וזה בסדר. העיקר שביניהם הם יודעים מה קורה.מה שחשוב זה שבסופו של יום כשהם חוזרים הביתה ויושבים יחד בסלום הם מרגישים את החיבור והקשר.
&nbsp
&nbsp

שרונה169

New member
ישראל מאוהב רק בעצמו נטו. אבל הוא נשאר
ובחוץ מגי

&nbsp
מהר מאוד, אחריי הצלצולים והתופים תשאר גם היא מחוץ לתחום שלו.
בייחוד אם יבין שההדחה של מגי נבעה מהקהל בחוץ ולא בהכרח בגלל המשחק
של הבקבוק אמת או חובה (כפי שחשב).

שרונה169

New member
הלוחשת לשורות
לחישותייך נעמו לי מאוד . אמן שהלחישות

שלך בפסוק ימומשו.

יום טוב ונעים

zinioz

New member
לאחר שמגי הודחה גם ישראל היה קרוב להיות מודח, היה די שנוא אז

כולי תקווה שהעלאת מגי הטינופת בזכרונם של הצופים בפרק האחרון - יזכיר לכולם כמה ישראל מגעיל בדיוק כמוה. עם כל אדישותי כלפי הצנון המיובש אליאב - אסמס לו בגמר העיקר שישראל הדוחה לא יזכה.

יונתנסקי

Well-known member
בכ"ז חבל שלא מצאת מישהו ראוי יותר מאליאב.

כל קרית גת איתו.
אולי כל מערב הנגב...

תצביע למריושקה.

יונתנסקי

Well-known member
נגד ישראל - בסדר. בעד אליאב - חבל

כי הוא גם לא שווה הרבה.
עוד קותי ג'קי.
תעודת עניות לישראל 2018.

alesandro2

Well-known member
לא נראה לי שהריקוד של מגי קשור למריה

אם כבר התאפקה לומר את דעתה על מריה
אז למה שתצא במחול שמחה מול המצלמה

שרונה169

New member
אם כולם.. ותביטי בשרשור למעלה מהבוקר אומרים את אותו הדבר. אז

כנראה לא הבחנת. יש גם בשרשור סרטון שיראה לך ויוכיח את מה שכולם אומרים....
כי ראו בפירוש את מה שטוענים. אף אחד כאן לא המציא. תביטי בסרטון.

בוףףברכה

Well-known member
גמני צפיתי..ראיתי את הצ'חלה.יושבת מחוייכת..את אלי..שאמר למגי

משהו....
ולדעתי מגי. , .שעושה ריקודים..עבור ישראל...

למעלה