שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

יונתנסקי

Well-known member
מעדיפה חסד וחסדים על קינאה, רישעות

ראוותנות, ורהבתנות.

מה לעשות ? אנשים שונים - העדפות שונות.

koko911

New member
יש בזה משהו, אבל: אביבית צריכה להיות בעונת וי.אי.פי ולא

בעונה של אנונימיים. היא נכנסה באמצע העונה עם מידע רב על הדיירים הוותיקים (והחזיקה את זה כנשק מגוחך נגד סימה), יצאה להתאוורר שבוע בחוץ, ושוב נכנסה. כל התענוג הזה נתן לה כ 240,000 ש"ח. לא רע בכלל.... בקיצור, לעונת סלב נחותים בלבד - שם היה עליה להשתבץ.

gay55

New member
אצל אביבית אין יושר בין בני זוג רק שקרים ומניפולציות פשוט

מזעזע

חjuspa

New member
אהבת את מה שדניאל ״הבינה״? משעשע!

התפלאתי שלא הזכירו את זה כאן, כנראה בגלל שדניאל דמות סה״כ שולית והיה כ״כ הרבה במה להתעסק אתמול בלילה.

מבחינתי דניאל יצאה אופורטוניסטית עלובת נפש, נטולת עמוד שדרה וגרם של מחשבה עצמאית. אז יצאה החוצה, הבינה את דעת הקהל (חצי עמישראל מת על עכוזה של אביביתוש הפיה טובת הלב, סבבה, זכותכם), מה שאחיה ומשפחתה ניסו לרמז לה כמה פעמים במהלך המשחק (לא רק בצעקות המפורסמות במחנה הצופים שמילאו חצי משדר, אלא גם עוד בתקופתה של סימה כשביקשו מדניאל להתרחק ממנה וממירב).

אז הנה, כעבור שבוע בלבד היא חוזרת אלינו למסך משל היתה איזו אורלי שהודחה לפני חצי שנה ויכולה לקשקש מה שבא לה כי היא כבר שוות ערך לנו הצופים בסלון, ובחיוך רחב מלא שיניים ובעיניים נוצצות מצטטת את האודה הקטנה שישבה וכתבה לאביבית. שיר הלל מופלץ, תלוש, אותנטי כמו הרכיבים הפלסטיים של מושאו. עלק ראתה והבינה.

מירב באותן שניות הבינה הכל, את כל התמונה בחוץ עד לפיקסל האחרון, בגלל הניסיון המוגזם והיוצא מגדרו ממש של דניאל ״לכפר״ על החטא שלה - תפיסת הצד ה״לא נכון״ ע״פ משפחתה ובעיקר הצופים תוך האדרה קיצונית מעושה של אביבית.

גונריל

New member
כתבת נהדר! מסכימה מאוד

ויותר מהכל ברור לנו מדוע היה צינזור
ערכו מעט ממה שנאמר והתרחש
ובחירת החיות היתה לשיקול ההפקה על סמך בחירות המודחים
ישראל לא נבחר על פי רוב לאריה
...
חזרתם כבר לממלכה?

חjuspa

New member
בחירת החיות מגוחכת

גם נתנו להם רשימה מצומצמת לפי מה שהשיגו באלי אקספרס;) (פינגווין, נו באמת) וגם תכלס ההפקה בחרה מראש מה שבא לה, ולבנאדם הכי פחות ערמומי, למשל, העניקו את השועל.

וכן, חזרנו בנחיתה היישר לתחילת הסתיו, עוד לא הספיק לי הקיץ...

גונריל

New member
חחח ממש ככה עם אלי אקספרס

התחפושות הביתיות שלנו הרבה יותר מושקעות ויצירתיות

לגמרי עם הערמומיות. ערמומיות דרושות לה חכמה ותבונה ואדל מקסימה אבל לא עיפרון מחודד ביותר..
נקווה לטוב בשבת

אחח איזה כיף לכם בסתיו

gay55

New member
האח הגדול עושה הכל שישראל יזכה לנו לא תשאר הרבה מה לעשות

לצערי

בוקר טוב,האח הגדול מריץ את אליאב ,מה לא קיבל מהאח?

מתחילת העונה רק מנסה לדחוף אותו לפריים.
עוגות,שיחת טלפון,מסרים ועוד....

לדעתי האח הגדול מריץ את ישראל וההפקה את אליאב

חייבים לשים לב להבדל בין האח הגדול להפקה.
לכל אחד מהם יש את הפייבוריט שלו. הם מריצים אותם זה מול זה כמו שני גלדיאטורים בקולוסיאום. נותנים לנו הצופים להכריע ביניהם.
ההפקה רוצה להראות את הילד הטוב, איש המשפחה המסורתי, הבן של השכן,
זה שכולם אוהבים ומתחברים אליו
ואילו האח הגדול רוצה את הילד הרע ששובר את כל המוסכמות, בורח מהדת
אין לו שום סנטימנטים למשפחה או למשפחתיות, רוצה לתרום לחברה, חשוב לו הצבא ובטחון המדינה ומעמיד את החברה לפני המשפחה. האח הגדול לגמרי בעד ישראל.
הפנטזיה שלי היא שהעם יעשה מהפך ויעשה אצבע משולשת לאח הגדול ולהפקה גם יחד ויבחר במישהי שלא נלקחה בחשבון על ידי אף אחד מהם.
אולי תהיה זאת אביבית בבחינת הגולם שקם על יוצרו.

אין הבדל בין ההפקה לאח הגדול

האח הגדול הוא חלק מההפקה.
הוא גם עורך את התכנית כך שהוא מייצר את המציאות המדומה שאנחנו רואים על המסך.
הוא פשוט עוד לא החליט את מי הוא מעדיף.
&nbsp
וזה מצחיק להגיד שאביבית לא נלקחה בחשבון כשהיא לחלוטין כן. גם אם בהתחלה הובאה לצורכי יצירת עניין היא המשיכה לקבל מקום בפרקים גם הרבה אחרי. הוסתרו חלקים פחות מחמיאים שלה והודגשו חלקים שרצו להדגיש בדיוק כדי להביא אותה לאן שהיא היום.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני חושבת שכן יש הבדל ביניהם ותמיד היה

בקשת לזק היה משקל הרבה יותר חזק.
כאן, האח הגדול חלש מדי וההפקה עוזרת לו כדי ליצור עניין בעונה המשמימה הזאת.
ולא. אביבית לא נלקחה בחשבון. הביאו אותה כדי ליצור רייטינג, להעיר את הבית, לא לקחו בחשבון שהיא תהיה הגולם שקם על יוצרו. הם מראים אותה כל פרק כי היא
עושה רעש, מביאה צבע, מביאה דמות ביזארית וגרוטסקית למסך. מספקת להם חומר לפחות לחצי פרק. אז למה לא? אני לא חושבת שמראש הם הביאו אותה לניצחון. ממש לא.

אז אני מסכימה ולא מסכימה

בעניין האח וההפקה זאת לא השערה שלי אלא עובדות בשטח. כמי שעבדה שנים בהפקות טלוויזיה, לעורך יש את הכוח ביד. ההפקה הם כלי בידי העורך.
נכון שכאן מדובר בהפקה גדולה עם הרבה מאוד בעלי תפקידים אבל בסופו של דבר העורך הראשי הוא שמכתיב מה הצופים יראו בתכנית. והאח הגדול הוא העורך הראשי.
&nbsp
זק היה נראה לך יותר חזק פשוט כי זק היה איש טלוויזיה יותר טוב ומנוסה וגם בעל אופי אחר. זה לא אומר שהוא היה עם יותר כוח על ההפקה...
&nbsp
בעניין אביבית אני חושבת שהמטרה שלשמה היא הוכנסה היתה לחלוטין כדי להכניס עניין אבל מהר מאוד הם הבינו שהיא תופסת תאוצה (מן הסתם גם בזכות העריכה) ומאותו הרגע גם ההחלטות על מה ואיך להוציא אותה השתנו בהתאם. ולכן, אני לא חושבת שהם יופתעו אם תגיע לגמר (לשם כיוונו בשלב מאוד מוקדם מהכניסה שלה) והם לוקחים בחשבון שגם תזכה. אם כי אין ספק שישראל או אליאב יותר.

למעלה