שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

עמוס כבר עשה את השטויות שלו להזכירך גרוש פעמיים.לכל אחד יש..

קשיים בנישואים,אין נישואים מושלמים,עדיין האישה רוצה אותו מאוד למרות שעשה מעשה שלא יעשה בכך שנכנס לבית האח מבלי בכלל ליידע אותה.

לגבי אביבית,עמוס העיר לה כמה פעמים לגבי לבושה,ולגבי דניאל הוא משמש לה דמות אב ותו לא. עמוס לא מיותר כלל וכלל,הוא משמש כזרקור אחראי עבורנו הצופים הצפים.

הוא משתמש באינטאיציה החריפה שלו ובנסיון החיים הרב כדי להסביר לנו דרך הדיירים בבית במילים פשוטות מהי הדינימיקה הנוכחית ומהו קול ההגיון לעיתים קרובות,קול שנובע מראייה מפוכחת ונטולת אינטרס.אני מציע לך לחכות לפרק מחר ולראות את השאלות הנוקבות שעמוס שאל בראיון שלו.

עמוס לא מקל ראש בכלל בהתנהגותו של רועי וגם של מריה בפארסה שמתרחשת שם.הוא ה1 שהצביע שלמריה יש חלק רב ונוח לה מאוד במשחק הזה עם רועי.

אני מסכים לגמרי עם מרבית דבריו של עמוס,ובמיוחד לאמירה שלו על כך שיהיה נפלא לפוצץ את הבועה והבלון של הותיקים בכך שהם במרביתם מניחים שהוא מודח ככל הנראה מחר. רק לשם ניפוץ הבלון לשמו.

אני מצפה מבני הגיל השלישי לתמוך בו ,עד שסוף סוף יש נציג לאוכלוסייה שלהם נציג נורמלי תנו לו להשאר ולהראות לנו את מגוון כישוריו.

סומי5

New member
לא יודע מה זה בדיוק, בן הגיל השלישי, אבל לצורך העניין

כנראה שאני שם. עמוס מבחינתי לא מייצג אותי. סתם תינוק מגודל, שברח מאחריות מישפחתית, לחיק בית האח. ילד שראה אבק כוכבים בתור נהג. [וח"ו אין לי שום דבר נגד מיקצוע הנהג ] ורוצה גם להיות בפריים, כמו אילו שהוא מסיע. חרמן זקן, שתקוע בגוף של אביבית. ממילא בחלק גדול מהמשימות, הוא לא בדיוק משתתף, כאשר הוא כן עושה, הוא רוחץ כלים, מסדר מפה ומשם. ומצטיין בעיקר ב ר כ י ל ו ת אין סופית כמו שתי זקנות משועממות, בבית גיל הזהב. איתו או בלעדיו, הבית ישאר אותו דבר. שיחזור לבייתו כל עוד יש לו לאן. שלא יצא בסוף קרח מכאן ומכאן.

zinioz

New member
כשהיא תראה את הפרק שמגי עלתה במדרגות בהתקף קנאה

מזל שזה נכנס לפרק, אחרת אי אפשר היה לשכנע אותה שמגי היא פחות "פלחת על"

masino

New member
האח נתן למירב עוד משימה להרים אותה? מה זה שהיא ודניאל יושבות

כמו תאומות? אותן תנועות? אותה תסרוקת? נראות הזוי 20:52 ואילך.

למעלה