שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

באותה המידה אדל לקחה את הצד של מירב והתלקקה אליה

ועליה עוד כשהיא היתה חברה של אביבית.
באותה המידה אדל לא הגנה על אביבית כשמירב הוציאה את כל הג'יפה שיוצאת לה מהפה עליה.
זכותה של אביבית לקחת את הצד של אלי אך הניתוק מאדל לא קרה מיוזמתה.
&nbsp
מצער לגלות כמה אדל חדלת אישים והפכה לסנג'רית של מירב.
&nbsp
אביבית אשה בחורה מקסימה חכמה אינטלגנטית וברמה אחת מעל ומעבר לבריונית ולחילות שלה.
&nbsp

אדל אמרה איך שהיא נכנסה למשחק שהיא באה בשביל מירב

ויחד עם זאת היא אמרה שהיא גם חברה של אביבית ואכן בהתחלה היא הייתה עם שתיהן ומבחינת אביבית זה היה בסדר. גם מבחינתה של מירב.
אבל אז הגיע הריב הגדול עם סימה ואביבית ואחר כך אלי וסימה
והדברים בבית השתנו. אני דווקא עקבתי אחרי אדל ואחרי הדברים שהיא סיפרה וראיתי את המריבה שלה עם אלי וראיתי גם איך אביבית לא הייתה מוכנה לוותר
על אלי. אדל נשארה נחושה לגבי אלי והחליטה שאיפה שאלי יהיה היא לא תהיה.
לגיטימי.
מי שעוקב כמוני אחרי האנשים, שומע אותם ואת השיחות שלהם
שם לב לדקויות ולשינויים שהם עוברים בהלך מחשבתם, מרשה
לעצמו גם ללכת בניגוד לדעת הרוב ולחשוב באופן עצמוני על הנפשות הפועלות.
לגבי אביבית,
אני בטוחה אלף אחוז שאין בה רוע.
קו המחשבה שלה הוא מעוות וכל האידיאולוגיה שלה על הגברים ועל איך צריך להתייחס אליהם ואיך צריך לחיות איתם, היא פשוט ילקוט הכזבים. הכל עורבא פרח וזריית חול בעיניים. לראייה כל מערכות היחסים שלה קצרי המועד.
אני האחרונה שאעשה אידיאליזציה לנישואים ולהבאת ילדים לעולם, אבל מצד שני הרדיפה שלה אחרי הממון, החיפוש אחר הגבר האולטימטיבי שיעניק לה כל מה שהיא רוצה בחיים, היעוד שהיא קבעה לעצמה, לשרת את הגבר ולאהוב אותו עד כלות ובתמורה הוא יעניק לה ארנק תפוח בכסף, כל זה לא מוסיף לה כבוד.
בנוסף, את כל האידיאולוגיה בגרוש שהיא פיתחה, היא מעבירה בהרצאות לילדות שקונות את השטויות שהיא מוכרת להן. רק זה כשלעצמו זה בלתי נסלח.

אלונה 198

New member
נכון מאוד

אדל ואביבית לא חברות. הכירו בכניסה הראשונה לבית.
מרוב שאביבית רוצה חברות היא קוראת לכל אחת שהיא מכירה 5 דקות חברה שלה. ואדל פועלת נכון מאוד, אביבית פרחה כשכל הגברים היו מסביבה ואדל לא ענייניה אותה. עכשיו עמוס המגבש יצא ופתאום היא מחפשת את אדל
אני חושבת שאביבית רוצה להגיע לגמר ולכן היא מתחילה ריבים עם כולם. רק חבל שהיא לא ידעה שבחברה כמו שהיא מכנה את אדל לא פוגעים.

שקר! אדל לא הגנה על אביבית מפני סימה בליל הרצח אופי האכזרי..

זו סיבה עיקרית לסלידה של אלי ממנה.
&nbsp
אדל גם לא הגנה על אביבית מפני מירב,היא נקטה ישיבה על הגדר,חוץ ממקרה המטבח.
&nbsp
אביבית כן ניסתה לעשות שלום בית כמה וכמה פעמים בין אלי לאדל,מה לעשות שאדל הוכיחה שוב ושוב את חוסר החיבה שלה לאלי? עוקצת אותו,מתערבת שהוא בריב עם אחר...
&nbsp
אדל זו שבחרה במודע במירב,ומכאן לא נותרה אפשרות אחרת לאביבית אלא לצדד באלי.ובכלל אני שואל מדוע לא יגור זאב עם כבש? מדוע אדל חייבת לנתק את אביבית מאלי על מנת להשאר חברה של אביבית?
&nbsp
מדוע הדרישה הזאת?

בוייאקה מאן

Well-known member
היא כן ועוד איך שהיא כן

שסימה ואלי רבו על המים באמבטיה אדל הגנה על אביבית שפתאום הייתה מעורבת מול מירב ומול סימה
שמירב ואביבית רבו על המטבח אדל אמרה "זה בית שלך ומותר לך לבשל כמה שאת רוצה ואני אעמוד על זה שתבשלי"
שאלי תקף את אדל אביבית סתמה ונעלמה מהשטח

בוייאקה מאן

Well-known member
שסימה ואלי רבו על האמבטיה

גם מירב וגם אביבית התערבו
ואדל הגנה על אביבית מול שתיהן
שאלי תקף את אדל על משימה סודית שהאח הגדול נתן (שאביבית יודעת שזה המשחק) אביבית הייתה עסוקה בלבכות על עצמה ועד היום לא אמרה לאלי מילה רעה אחת על זה שהוא תקף את אדל על הצלחה במשימה

נילי1179

New member
גם לא נשכח שהלגיטימציה של מירב וסימה להתפוצץ על אביבית.

היה בשל הגנתה של אביבית מול מירב בערב ההדחה שבא כעסה אדל על מירב. אביבית יצאה בהצהרה שהיא מגינה על אדל ופתחה את תיבת השרצים של סימה ומירב. הכל החל כאשר אביבית יצאה להגנתה של אדל.

מי עדן5

New member
לא רק זה. היא גם זרקה אותה מתחת לרכבת

כאשר מירב הגיבה בגיחוך לקושי של אביבית(אגב, כאשר מירב שמחה בזמן שלאדל היה קשה בהדחות לאדל זה מאוד הפריע והיא דאגה להטיף לה על ערכים וחברות ומןסר)היא לא רק לא הגנה.
היא דאגה לצעוק ולוודא ולדייק מול מירב מספר פעמים שהיא לא אמרה לה כלום ולא יצאה נגדה ולא ביקרה אותה ובכלל שתקה.

LOCHASHUV1

New member
זו האמת אביבית לא רואה את עצמה

אלא רק דרך המראה ,היא שוכחת שהיא כל הזמן מגנה על אלי לא משנה מה הוא יעשה
הכל בסדר ,אלו האמירות של אביבית,

אלזה4

Well-known member
אם מישהו היה אומר עליכם "אין בך כלום" היתם נעלבים? מי שמאמין

שאין בו כלום יפגע..
כנראה אדל מאמינה לו ויודעת שאין בה כלום..
וכנראה לא פעם ראשונה אמרו לה את המשפט הזה..

אדל הודתה שהיא עבד של הגבר שלה.רדפה אחריו ימים ולילות כדי ל.

השיגו,נדחפה לבית הוריו לילות שלמים כדי להשיג את הטבעת המיוחלת.
&nbsp
&nbsp

לואיזה77

New member
זה מצביע הרבה על האופי שלה

וכאן פתאום אנשים נחלצים לטובת אדל ומתלוננים על "פשקווילים" נגד אדל (כלשון התגובה).
לא אהבו את אדל כשהייתה עם אביבית, אבל פתאום אוהבים אותה כי היא נגד אביבית.........
"מה ששנאה עושה לאנשים" ציטוט שנכתב נגד אחרים, והוא מתאים עכשיו למי שכתב את זה....

יפה כתבת:"לא אהבו את אדל כשהייתה עם אביבית, אבל פתאום אוהבים

אותה כי היא נגד אביבית."
זו הסיבה לא לתת חשיבות רבה לניתוחים המלומדים בפורום.

למעלה