שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

inbary1

New member
זה מה שבאמת קרה בבוקר, וחשוב שידעו זאת...

מעתיקה לפה את תשובה של קוקי (גולשת פה כמוני) כי חשוב שידעו מה בדיוק קרה, כי תומר הוא חרא של בן אדם. חושב שמגיע לו הכל...
אלי אולי חמום מוח, אבל הוא צודק בהרבה דברים שאמר....
תומר מטומטם!

בבקשה:

"תומר אמר לו לא להוציא את התמי 4אלי ענה 1 אל תדבר אלי 2 לא הוצאתי
תומר לקח לאלי את הכוסות ושפך בכיור ואלי אמר לו בואנה יא קוקסינל ושפך לו את המיץ לא אוהבת את שניהם אבל תומר התחיל"

תודה קוקי, שהבאת לידיעתינו, יום נעים....

ornass2

New member
מעניין איך הגיב חמום המוח הפרחח, והאם הצינזור הארוך בגללו.

inbary1

New member
ornass2 , הצינזור הארוך זה בגלל ש....

עוד קקות (דיירים ששם) התעורבו בריב לא שלהם. כלומר, "קפצו על העגלה"....
וממש לא צריך להיות הגאון מוילנה על מנת להבין מי התחיל לצעוק ולדחוף אף שלו, מי התחיל לחמם ולעמוד לזכות תומר, בלי שיש לו מידע מדוייק....
ואפילו אפילו אם אלי ייצא ביום רביעי, הרווח רק שלו. כי הוא חוזר למקום אלוהי, למקום שעושה לו טוב על הנשמה. מקום בלי טיפת רוע, טבע , נופים ובעלי חיים, אין טוב מזה.
אפשר להתווכח מפה ועד טימבקטו, לגבי מה הוא "עושה" שם בדיוק, פלוסים ומינוסים. בסופו של יום, נשארת רק השאלה האם טוב לו שם או רע לו, וטוב לו, והוא מתגעגע לשם, אז שיחזור לשם...
יהיה לי חבל, כי הוא מוסיף צבע ועיניין, והוא היחידה שגברי שם ולא מנסה להתייפייף, ולהיות "קוקסינל" כמו תומר, ישראל, רועי, ואליהב...שאולי חיצונית הם גברים, כי יש להם פין, אבל פנימית הם עם מניירות נשיות, וממש רכיכות....
אליהב, שחושב שהוא מלך היופי וכל שניה מסדר את השיער והגבות שלו, רועי, שהוא נודניק ומשעמם ברמה אולימפית, ישראל, שמגלח שערות בבית שחי (?) וחש עצמו כדון מפיוזו סלאש קורליאונה, ותומר, שהוא חיצוני ניראה שרירי והכול, אבל בעצם נשאר אי שם בגן שושנה, ומחפש אהבה ותשומי תמידית....

קקות, כבר אמרנו?!

webguy

New member
רגע של מחלוקת : גירסה אחרת ..

לא שלי ...אני לא ראיתי !

אלי עשה קפ]ה כשתומר ביקש שיחכה רגע .. אלי המשיך והוציא לו את השקע.. אז תומר התעצבן ושפך לו וההוא שפך לתומר וצעק עליו קוקסינל ילדה עם קוקיות תלמד להתנהג

webguy

New member
כולם חיכו לראות את אלי מתחרפן , קיבלו אלי ילד טוב ירושליים

למעלה