שרשור צהריים 2 היום ה-35 ב

ברור, אתה לא זוכר מה אמרה כששם קילל אותם עם הסרטן?

אמרה....אפילו לערבי לא הייתי אומרת דבר כזה

Acoustic 3

New member
שכחתי מזה

למרות שברור לי שהיא התייחסה לאוייבי העם, ולא לכל ערבי באשר הוא ערבי.
&nbsp
אבל זה אכן משפט שלא צריך להאמר

Pachulii

Well-known member
מעיין תפתחי את הפה שלךךך כבררר! היא מעצבנת אותי ממש

אביחי יושב ולוחש לה לא לדאוג, ששני לא באמת חזקה בחוץ. ושביום ראשון הוא יצא עליה ויוריד אותה. מעיין בקושי אומרת משהו.... אמרה לו- תפסיק להתעסק בחרא. בשבילך... כי אכפת לי ממך. למה את לו אומרת לו שזה נשמע רע? שזו התנהגות דוחה? למה היא לא מגינה אפילו טיפה על שני?
מעיין לא חברה של שני. ממש ממש לא. ואני מרחמת עליה שכזה גבר היא רוצה לידה.

MIC83

New member
כמו שמעין לא חברה של שני כמו שהיא חברה של תאלין

ronsil

New member
כי היא סוף סוף הפנימה את מה ששני אמרה לה על אביחי בבוקר

הבוקר היא אמרה לשני שהיא מדמיינת שאביחי שונא אותה, עכשיו היא יודעת שהוא באמת שונא אותה...

וזה מזכיר לי את השנאה התהומית של אליאב לאלדד בעונה 6, שנאה מהסרטים

מנו7

New member
למה מעיין לא מגינה על שני ? מעיין ממש ממש לא נמשכת לאביחי,

אין יקום בו מעיין תהייה בת זוג של אביחי. וקשה להאשים אותה - האיש אנטיפט, יהיר, מגלומן, שחצן, שוביניסט, לא מכבד אפילו את תומכיו/אוהביו.

אז למה היא איתו - כי היא בבית האח הגדול. הוא דמות מרכזית בבית ונוח לה להצמד אליו ולהתל בו כאילו יש לה משהו אליו - כך היא מנטרלת אוייב פוטנציאלי שפגיעתו רעה, כך היא מבטיחה שהיא לא תכנס לפה המזוהם שלו, כך היא מבטיחה שתהיה לה לפחות משענת אחת בבית, כך היא מבטיחה שלא יעמיד אותה להדחה, כך היא מקווה שתשאב תמיכה בחוץ מכוחו הלא מבוטל בחוץ. משמע - היא צריכה אותו במלחמת ההישרדות היום יומית בבית.

מכל הסיבות האלה מעיין לא מגינה על שני. מעיין אישה חלשה מנטלית, וכשהיא שמה על שתי כפות המאזניים את התועלת שתצמח לה משני מול התועלת מאביחי, הבחירה שלה היא אביחי.

avitaly10

New member
שו רק אני או שמעיין פשוט לא יודעת להגיד ״לא״ ?

ראיתי עכשיו את הקטע שאינדל מנסה להתחיל איתה בצחוק בחוץ והיא לא אומרת ׳לא׳
רוב הקטע היא מתעלמת או מנסה להעביר נושא, זו ההתמודדות שלה.
אני לא יודעת אם זה קשור לבית ספציפית או שהיא ככה באופן כללי אבל אותה התמודדות אני רואה עם אביחי, מהרגע הראשון.
תראו ותסיקו מסקנות-
https://m.youtube.com/watch?v=v7J8f...8paMKwEKLU50RcW0uN-WAR4yyR7q6hZfMAQ8eJn7r68JI

חיים שואל מה זה אותנטי אביחי עונה נאמן למקור

לא נראה לי שחיים יודע מה זה נאמן למקור
ואז אביחי מסביר לו שזה מקורי .

למעלה