שרשור צהריים היום ה-33 ב

lotaria

Well-known member
מקוה שמעיין לא תיפגע בעיניים מהמשחק הזה של האח.

הפכו פה את שני למלכת הפורום

מזילים עליה דמעות, מרחמים עליה, חושבים שהיא גיבורה... בחיאת!
עלק התעוררה פתאום וגילתה שהכל זיוף! עלק לא ידעה לאן היא נכנסת!
היא הזיוף בהתגלמותו, השקר והעמדת הפנים. היא זו שעושה הכל כדי לקבל פוקוס. היא זו שמוצצת לאנשים את הדם עד שהם מעיפים אותה מעליהם בגועל. היא המתנשאת, האובר דרמטית, שכל העוויית פנים והבלטת תחת באים לשרת אצלה את ההצגה.
היא זו שדפקה לדן חיזור גורלי. היא זו שליקקה והתחנפה לכולם. היא הפחדנית שלא מסוגלת לחיות בלי תשומת לב ובלי לשתות בקשית את דמם של אחרים.
היא זו החיה בסרט רע וזקוקה דחוף לטיפול. סצנת ההיסטריה שלה במיטה היתה מזעזעת ופתטית. שמה את פלורי בכיס הקטן.
את מלכת הזיופים הפתטית הזו אתם הופכים למלכה. עושים ממנה אנדרדוג מזהב. להקיא.

בוייאקה מאן

Well-known member
שניה הולך להביא דלי בשבילך

והיא לא מלכה
אין מלכים ומלכות
לא היו מלכים ומלכות
ולא יהיו מלכים ומלכות

מה זאת אומרת? למה הבכי שלה חייב להיות מזוייף? היא לא בן אדם אמיתי?
עושים לה שם עוול, מקניטים אותה וצוחקים עליה רק בגלל שהיא התאהבה בבן אדם הלא נכון, אז כן מותר לה לבכות ולהתפרק, בטוחה שכל אחד אחר היה עושה את זה ממזמן.
לא מבינה את הקפיצה למסקנות, היא בן אדם עם רגשות כל בן אדם צריך את ההתפרקות הזאת וכן טיפת תשומת לב. רק כי היא בוכה היא צריכה טיפול?

היא צריכה טיפול כי היא מופרעת

מלקקת ומתחנפת למי שהיא יודעת שלא סובל אותה, באה בטענות לכל העולם, מצהירה נון סטופ שהיא הכי חמודה הכי בסדר ולא עשתה שום דבר רע. לא עשתה שום דבר רע? עקצה, התקרבנה, התקרצצה ולא הפסיקה לדרוש תשומת לב ברמה חולנית.

foreigner3

New member
שני היא "האנסת וגם ירשת"....

כמה קל לפרוט לאנשים על המיתרים...

תנו להמונים אנדרדוג והם ישר מריירים

הרי זה התפקיד שהיא הכי אוהבת, לעורר רחמים ולמשוך תשומת לב.

rachela8

New member
מה ההמונים מוצאים בה היא לא אנדרדוג כי היא מביאה את זה על עצ

עצמה כל יום,דן ניסה לשנות אותה אינדל אביחי כל אחד ניסה לתקן אותה,אבל לא עזר היא בשלה אז לא צריך לרחם עליה,זה המשחק שלה וזו התוצאה,מה יש לאהוב בה,אם הייתה משתנה משתדלת אני מבינה,אבל מאשימה את כולם והיא הכי נחמדה,

עדיף כבר השואו של כוכבע

ואם כוכבע לא היתה בהמה וולגרית, גם היא היתה הופכת פה למלכה.

nicknick28

New member
האח מנסה לעורר אמפתיה לאביחי?

בזמן האחרון לא עפים עליו בבית אולי האח מנסה להזכיר להם את הנכות שלו וקצת לרכך את המחשבות של כולם?

או שאולי להקפיץ את מעיין ולהראות כמה היא רגישה ומבינה את אביחי?

ואולי גם קצת להוציא את אביחי מאווירת האסטרטגיות ולתת לו להיות בתוך הקושי והנכות שלו... כי זה כנראה יזכיר לו איך אנשים תופסים אות העיוורון שלו,אם מרחמים עליו או לא ואיך הוא מרגיש

MIC83

New member
האח יודע שאביחי הוא אוצר... ברגע שיחליט הוא יעשה ממנו כסף

רב...

Yalush2

New member
כל עוד הוא יהיה על המסך רוב היום אני מרוצה

רק בגללו אני צופה בתוכנית הזאת

nicknick28

New member
וכמובן לתת פוקוס לזוגיות של אביחי ומעיין

מעניין גם איך הבית יסתכל על זה. בטח יתחילו להריץ תסריטים על שהזוגיות שלהם הולכת טוב אצל הקהל ובגלל זה הם כל הזמן מקבלים משימות ביחד או בדברים שקשורים אחד לשני

לרונטל

New member
אני חושב שכל מה שייצא מזה בסוף שהיא פשוט תרחם עליו יותר

מקווה שלא זאת תהיה התוצאה היחידה של התרגיל הזה

למעלה